התייעצות קניית מצלמה

חרבביש

New member
התייעצות קניית מצלמה

אני מחפש מצלמה (ועדשות, וציוד נלווה) שיתאימו הן לצילום אישי, לצילום אירועים מקצועי, וגם לצילום סרט וידאו דוקומנטרי.

זו צריכה להיות מצלמה קטנה וקלה ככל האפשר (יש לי בעיות גב!), ולסיום, חשוב לי שהיא תהיה מאוד מהירה בתגובה ובפוקוס.

דרישות:
- צילום וידאו באיכות מעולה
- אפשרות להקליט סאונד באיכות מעולה ישירות למצלמה (לחבר מיקרופון)
- פלאש מובנה ואפשרות לפלאש חיצוני
- מהירות תגובה מהירה במיוחד, כולל פוקוס
- איכות תמונה מעולה
- קטנה ככל האפשר

כרגע משתמש בסוני A6000, ולא מרוצה מאיכות התמונה, ממהירות התגובה והפוקוס, וממש לא מיכולות הוידאו.

קיבלתי המלצות על הX100F של פוג'י, הסוני A7R החדשה, סוני RX10, ועוד כמה, אבל אני עדיין מבולבל ואשמח מאוד לדעת איזו מצלמה באמת יכולה להחזיק את כל הציפיות הללו.
המלצות לציוד נלווה יהיו נהדרות גם, אך לא חובה. תודה!

אילן די

New member
אני מנחש שאתה עובד עם עדשת הקיט של ה- A6000

אם זה המצב ואתה מעוניין להוציא מהגוף שלך יותר, קנה את העדשה שרביב מפרסם בשרשור יד שניה.
עבור הדרישות שהעלת - המצלמות המובילות הן GH5 של פנסוניק, סוני A7S II וסוני A7R III (כנראה, רק הוכרזה). תצטרך גם עדשה איכותית.

sagiKor

New member
צר לי אבל אני לא חושב שיש מצלמה/מערכת אחת שמכילה את כל

מה שאתה מבקש.
אם ה A6000 מספקת איכות שלא מתקבלת אז אין מה לדבר על M43 ועל GH5 שהיא המובילה בוידאו.
מצלמות רציניות הן ללא פלאש מובנה
מצלמות רציניות לא יהיו קטנות ואלו שיחסית כן, אל מנת להפיק איכות תמונה גבוהה תצטרך עדשות איכותיות שהן לא קלות.

לצילום סרט דוקומנטרי, מעבר ליכולת הקלטה צריך גם איזשהו גימבל ליצוב, בהצלחה לעבוד עם זה עם בעיות גב... שלא לדבר אם צריך בנוסף גם תאורה מלאכותית לוידאו.

ההמלצה הכי טובה שלי היא שאם אתה סובל מבעיות גב אז אולי צילום (ארועים ובכלל) זה לא המקצוע הכי בריא עבורך....
לצילום אישי, אפשר להסתפק בהרבה פחות (כאן ה X100f דווקא יכולה להתאים)

אם בכל זאת אז נראה לי שה GH5 או סוני A7rIII החדשה יהיו הכי נכונות עבורך.
אבל שוב, העדשות והציוד ההקפי יעשו את זה כבד בכל מקרה.
בטח ובטח לא X100f ולא RX10

למעלה