התלבטות לגבי רכישת מולטיטול.

miromiro

New member
מה השימוש? והאם מחייב קניה של מכשיר כזה.

הקישור של בוש לא עובד אגב.
יש לי מולטי-טול של בוש (הכחול) לא קניתי קיבלתי. כשהייתי צריך לחתוך משקופים פעם או פעמיים שמחתי מאד על המצאותו, מאז הוא די זנוח אין לי מושג אפילו היכן אכסנתי אותו. חשוב מאד לדעת מראש אם יש בו צורך. זה כלי מאד סקסי עם שם אטרקטיבי.... אבל לא תמיד יש בו צורך בעיקר למי שיש כלים אחרים שעושים את העבודה.
בפורומים אחרים יש המלצות על מולטי-טול של FEIN בדוק גם אותו.

Nirwood

New member
מקיטה נטען 18V

מכשיר על גבול המדהים.

שימש אותי המון לליטוש פינות (משהו שמלטשת אקצנטרית פשוט לא מסוגלת לעשות).

הכלי מעולה גם לחיתוך חומרים שונים (החל מפיברגלס, דרך פלסטיק של סנטף, ועד קיות גבס עץ רך וקשה, וקרמיקה).

מכשיר באמת טוב, אבל לא מתאים לכל אחד (ערכה עם מטען וסוללה יכולה להגיע לאיזור ה2,500, והאביזרים עולים החל מ80 שח ל300 ו400 שח).

לי יש את הFEIN שמשווק ע"י צבעי הקשת
ניתן למצוא אותו אצל הרבה משווקים.
יש להם שני דגמים של 250 ו350 וואט , והסגירה ב 350 היא בנעילה אחת. בכלים שהעלת מדובר בסגירה בהברגה, לא חושב שזה קריטי, אבל על נוחות צריך לשלם.
מדובר ביצרן גרמני, הכל מאוד איכותי.
הבעיה זה המחיר, וכמות האבזירים הנילווים. תבצע סקר שוק, יתכן ותשיג את הכלי בפחות או יותר באותם מחירים שדורשים על אחרים.
הדה וולט והבוש, מוכרים. הוורקס הוא יצרן סיני שמתהדר בשם של מותג ארופאי. אין בעיה עם זה, רק שלא הייתי משלם אותו דבר.
&nbsp
עכשיו, שקול את הצרכים שלך. אם הם חובבנים בעיקר, לא הייתי משקיע בכלי יקר.
&nbsp
לגבי אביזרים, עצתי. קנה את הכלי עם מה שפחות אבזירים. או שתבצע חישוב עלות של מה שאתה מקבל.
אני למשל, קניתי את הכלי הבסיסי ביותר, והשלמתי את האבזירים דרך האיביי בהרבה פחות הוצאה.
&nbsp
לסיום, זה אכן מולטי טול. יודע ומסוגל לעשות הרבה דברים של כלים אחרים גם יחד. וגם מאפשר גישה להרבה מקומות שאי אפשר עם הכלים הרגילים.
&nbsp

ועוד....
הדה וולט נראה לא רע....באיביי ניתן למצוא אותו כולל משלוח בפחות מ 1000 ש"ח.

האמת - פספסתי השורה

שכתבת על הוורקס- תודה.
אתה צודק לגבי הדיוולט ראיתי אותו בחנות. יש לו מספר יתרונות: חיבור מהיר ללהבים השונים, תאורה מלפנים, וגם מובילים המאפשרים קיבוע עומק חריצה. המחיר בארץ יקר יחסית כ 1300 ש"ח לעומת הוורקס שניתן להשיגו בפחות מ 800.
אבדוק גם באיביי כי בפחות מאלף אכן שווה. תודה בכל מקרה.

למעלה