שדרוג המטבח במו עצמי

shaquil

New member
שדרוג המטבח במו עצמי

אני חושב על הוספת שתי ארונות קטנים למטבח ורציתי להתייעץ עם בעלי הנסיון. האם כדאי לייצר את הארונות האלה בהזמנה אישית אצל נגר שיבוא וייקח מידות ?
או האם להזמין אצל נגר ארונות כשאני לוקח את המידות ואפילו לא להרכיב אצלו את הארונות אלא רק לקנות חלקים ?

ד"א, הארונות שאני מתכנן להוסיף עומדים להשלים ארונות קיימים ולהרחיב את חלל האחסון עד לתקרה. הם יונחו מעל הארונות הקיימים ובאחד מהם אפילו אני מתכנן לבטל את הדלתות
הקיימות ולשים דלתות חדשות על כל חלל האחסון החדש

gb228

Active member
או נגר או איקאה

אם נבמבחינת ההתאמה של המידות/עיצוב/חיבור לקיים ניתן להשתמש בארונות של איקאה זה עשוי להיות הפתרון הפשוט לעשייה עצמית
במידה ולא, ויש צורך בבנייה של נגר, נראה לי שתצטרך כבר ללכת עד הסוף איתו כי הנגרים לא בונים את הרהיטים שלהם עם אלמנטים שמתאימים עבור הרכבה עצמית

shaquil

New member
מבחינה כלכלית זה משתלם לפנות לנגר בעניין כזה פעוט ?

shaquil

New member
במידה ואני מתכנן את הארונות ונותן לחתוך

זה משתלם במחינה כלכלית ?
בתגובה לפנייה הראשונית טענו שהנגרים לא מבצעים עבודות שמתאימות להתקנה עצמית, זה נכון ?

לא ביצעתי עבודות כאלה בעבר, כדאי לי להיכנס לפינה הזאת או לא ?

אם אתה הולך על מידות לא סטנדרטיות

ומודע לכך שפעם ראשונה זה לא יצא ישר כמו למי שעושה את זה כל יום זה שווה (ואלי תצטרך מקצה שיפורים...).
המחירים יוצאים מאוד זולים.
אם אתה גם נהנה - אחלה.
&nbsp
ברור שאם יש משהו כזה מוכן למשל באיקאה, חבל על הזמן.
&nbsp
מחיר פלטת מלמין 122X244 כולל חיתוכים כ 200 שח (אתה צריך להגיד להם איך לחתוך, האחריות עליך).
התפנקת על פלטת סנדביץ מצופה פורמייקה, הכפלת את המחיר.
&nbsp
צריך להוסיף עוד כמה עשרות שקלים לקנטים ויש לך כמעט ארון, עוד דלתות גב וצירים ותליה לקיר וסיימת.
&nbsp

shaquil

New member
תודה רבה. המידע שלך מסדר לי את העניינים בראש

אני אתחיל במדידות ואראה כמה פלטות מלמין כאלה אני אצטרך ואז אעשה את החישובים שלי.

אז אעבור לשלב השירטוטים. אם אתה במקרה מאזור המרכז, אתה יכול להמליץ על נגריות באזור המרכז ?

בחיפה ממליץ על קושניר ובניו בעיר התחתית

כנראה שיש עוד נגריות טובות באזור ואולי קצת יותר זולות, אבל שם הפועל מביא לי את הפלטות עד הבית תמורת טיפ שמן.

gb228

Active member
הבעיה העיקרית אחרי החיתוך זה החיבור

השאלה היא איך היית מציע לו לחבר את כל הפלטות האלו אחרי שחתכו אותם עבורו.
חיבור שיהיה חזק
חיבור שיאפשר לו לקבל זויות ישרות ולא מקבילית
ועוד לא הגעתי לדלת

אני בהחלט בעד עבודה עצמית, עושה את זה לא מעט, יש לי כלי עבודה מעבר לחובב הממוצע (+ גישה לכלים נוספים בעת הצורך), ואפילו במצב זה, אם אני לא זקוק למשהו ייחודי ויש לי אפשרות למצוא משהו מתאים אני קונה באיקאה

למעלה