אביזרי חשמל ניסקו וויסבורד ואלקטרו נתך.

אביזרי חשמל ניסקו וויסבורד ואלקטרו נתך.

אם אני שם דגש על נוחות. הרי שהמפסקים הכי נוחים הינם אלו ששטח המגע של היד עם המפסק הוא הכי גדול מכולם. בהתחשב בסדרות לקופסאות עגולות תה"ט. סדרת ספיר של ניסקו מפסק רחב. אך בשקע ממה שאני מכיר אין הגנות ילדים. (באתר רשום שיש ייתכן שחדש ועוד לא הגיע במלאים החדשים) לוויסבורד יש את סדרת אלגנט גם מפסק רחב ובאתר רשום שיש הגנת ילדים לשקעים. ויש גם את החברה שבקושי רואים נמצאת לרוב בטמבוריות ולא בסיטונאים. אלקטרו נתך מהקטלוג שלהם אני מסתכל על סדרת מיראז. שקע עם הגנת ילדים כנטען ומפסק רחב וגדול ומבחינה עיצובית הכי יפה מ 2 הסדרות שציינתי מעל. (לטעמי) מי החברה הכי איכותית ? לאלקטרו נתך ישראחן גם יש תו תקן ישראלי כמו וויסבורד. הדגש הוא מפסק רחב ונוח עיצוב נעים. ושהשקעים יהיו מאותה סדרה עם הגנות ילדים. תודה. אני יודע שיש גם את ניסקו סוויץ עם מתאמים לעגולה גם שקע מוגן לילדים וגם מפסק 2 מודול ולא 1 אבל הוא קטן יחסית לאלו שציינתי לכן אני בדגש ספציפית על המצויינים לעיל. ה 2 מודול ניסקו סוויץ הינו 4.3 סנטימטר רוחב אורך. המפסקים המצויינים למעלה הינם לפחות 7 סנטימטר שטח מגע ליד.

רשר

Well-known member
מנהל
נוחיות ויופי עניין של טעם אישי - לכן בחר לך את המתאים לך

הגנת ילדים - זה מחסום פנימי בשקע שנפתח ע"י הכנסת פין הארקה לשקע - זה אתגר ולא הגנה לילד פקח!
את ההגנה מספקים שלושה גורמים חשובים:
1 חובת התקנת מפסק מגן "פחת" שמנתק בזרם דלף 0.03A תוך זמן תגובה בטווח 300-30 מילישניות.
2 הגנה אבולוציונית שמשום מה דאגה להתנגדות גוף גבוה כך שסך הזרם שעובר בגוף ילד נמוך מ 10mA ולכן פחות מסכן חיים,
לכן מאוד נדירים המקרים שילד ניזוק מחשמול לעומת כמות הילדים הסקרנים שדחפו מסמר לשקע, המקרים בהם ניזוקו ילדים הנם יחודיים כמו רטיבות או טיפוס על עמוד מתח גבוה,
3 חינוך לשמירה על החיים בכלל כולל כביש, מדרכה, עץ, מים, חשמל,,, זה תפקידו של המבוגר האחראי על הילד

למעלה