כמיהה לסבתא

oevet

New member
כמיהה לסבתא

היי לכולם.
משתפת בנושא שמטריד אותי על בסיס יום יומי, וחייבת פשוט לפרוק
בני הראשון נולד לפני כשנה, מקסים חביב אוהב ואהוב (כמו לרובנו
)
הקשר שלי איתו מאוד טוב- קשר רגוע, הכל שליו, מלא אהבה וחום. הרוב ממני אליו כמובן..אך אני מרגישה שיש חיבור אלי מצידו.
מהבוקר עד לצהרי היום הילד נמצא אצל המטפלת- רק הוא והיא ומצהרי היום הוא איתי. מקבל את כל תשומת הלב שבעולם. אני לא מתעסקת בכלום מלבד בו עד לרגע שהוא נרדם.
העניין הוא שאני מרגישה שכשהוא רואה את חמתי שתחיה (אני מאוד אוהבת אותה ומחוברת אליה ברמת אמא ובת), הוא פשוט שוכח מהכל!
לא רוצה ללכת לאף אחד מלבדה, ובעיקר כשנאלץ לעזוב הוא פשוט בוכה ברמות מאוד מתסכלות- הבכי מזכיר לי את הבכי של הגזים שלו כשהיה בן שלושה חודשים חח..
הוא מחובר אליה ברמה שכולם פשוט משתהים לרגע ומסתכלים עלי כאילו ברחמים..כי הוא לא רוצה אותי כשהוא איתה.
האם יכול להיות שהילד מתבלבל ביני לבינה? שהוא חושב שהיא האמא שלו??? שהוא אוהב אותה יותר מאשר אותי?
יש ימים שאני שוקעת במחשבות וממש מגיעה לכדי בכי.
אשמח לכל תגובה וגם ביקורות
תודה

AlicePJ

New member
אני מניחה שהוא לא רואה אותה כל הזמן, רק פעם בכמה ימים או

פעם בשבוע, נכון? אני חושבת שהוא בטח מתגעגע אליה, יודע שהיא תהיה איתו כמה שעות ותלך להרבה זמן (הרי אין להם ממש תפיסת זמן בגיל הזה) והרבה זמן הוא לא יראה אותה, ובטח בגלל זה הוא רוצה ממנה הרבה תשומת לב וקשה לו להפרד, הוא לא יודע מתי יראה אותה שוב. אותך הוא לוקח כמובנת מאליו, את תמיד שם איתו, וזה מצוין!! הוא בטוח בקשר שלו איתך, יודע שאת תמיד שם בשבילו, יודע שאין לו מה לדאוג בקשר אליך ואת תמיד תהיי שם בשבילו, ולכן הוא מרגיש בטוח בעצמו ללכת להיות עם סבתא שלו. הוא ילד שבטוח בעצמו ובטוח באמא שלו ויודע שהיא שם תמיד בשבילו, לא חושב על זה פעמיים ולא דואג מזה, וזה מצוין! אם כי תקחי בחשבון שהוא נכנס עכשיו לגיל של חרדת נטישה, בין גילאי שנה לשנה וחצי זה השיא, אז יכול להיות שתראי הרבה התנהגויות כאלה בינו לבין הסבתא וגם יתחיל אולי כשאת עוזבת אותו עם המטפלת.

oevet

New member
תודה רבה!

תמיד מרגיע לקבל פרספקטיבה קצת שונה ואני מודה לך על כך, מאמינה שהילד בעל היקשרות בטוחה בזכותי
וזה נחמד מאוד.שוב תודה

mafe

New member
הכל בסדר :)

הבן הקטן שלי באותו גיל, והוא מטורף על אמא שלי ברמות קשות. אנחנו צוחקים שהדרך היחידה להוריד אותו ממני - זה ללכת להורים שלי, כי שם הוא מזנק מהידיים שלי ומתנפל עליה בשנייה שרואה אותה.
אני בעיקר נהנית מזה שאם אני צריכה להשאיר אותו אצלה, אני הכי רגועה בעולם.

עם אחיו הגדול היו לי תהיות כמו שלך בקשר למטפלת- אצלה היה אוכל יותר טוב מאשר בבית, היה צוחק המון, וכשבאתי לאסוף אותו לא רצה ללכת. זה עובר! מהר מאוד מגיע השלב ש"אמא" זאת המילה הקבועה שיוצאת מהפה כשאין להם מה להגיד, וכבר ממש תרצי שיגיד "סבתאאאאאאאא!"

אני יודעת, זה מעליב קצת ופוגע, אבל הוא פשוט בטוח בך וזה הכי טוב שיש. והוא אוהב את סבתא שלו, שזה נהדר לסבתא, לו, וגם לך!

oevet

New member
המון תודה

תודה! מרגיע אותי העניין שהזמן עושה את שלו,עם כל כמה שזה נשמע אגואיסטי מיצידי אני פשוט מחכה לזה. מקווה שישתנה מתישהו ��

למעלה