יום חמישי 18.02

LIGATIP

New member
סינגלון

מכבי אשדוד - מכבי תל אביב
מכבי אשדוד (‪+‬8)
אולאי תא ינצחו אבל לא יותר מ7

liam16

New member
כדורסל גביע ספרדי

ולנסיה - גראן קנאריה (+6)
סימון 2

בקנאריה יש דריכות רבה לקראת המשחק והשחקנים מודעים למעמד.
אין חיסוריםןמשמעותיים בקבוצות.
קנאריה תחסר את גלדיקאס הענק הלבן ומנגד ולניסה את ואן רוסום .
על הנייר ולניסה חזקה יותר גם בליגה עם תוצאות טובות אבל אני הולך כבר עם קאנריה והאמביציה .

liam16

New member
הניסיון של אאיטו רנסאנס המאמן המעוטר והלחימה,סתמו את הגולל ע

על הסיכוי של ולנסיה לחזור ברבע האחרון ( במיוחד הפיק רנד רול המנצח בדקה האחרונה ששבר מנטאלית את ולנסיה) .

קנאריה מנצחים ברבע הגמר ללא צורך בפלוס של הליין.

רון65

New member
ויאריאל(+1) נשלח למנויי פיקס.

הליגה האירופית, שלב הנוקאאוט
ויאריאל(+1)-נאפולי
הניחוש-1
היחס-1.45
שתי קבוצות פאר תפגשנה הערב "בקאמפ אל מאדריגל" לעימות מסקרן ביותר. ויאריאל מאיישת את המקום הרביעי בליגה הספרדית והיא במרחק של חמש נקודות בלבד מריאל מדריד שבמקום השלישי. היא עם אחד עשר משחקים ללא הפסד במסגרת המקומית. נאפולי, לעומת זאת, ירדה למקום השני בסריה א' לאחר ההפסד ליובה במחזור האחרון. אולם היא עדיין חזק בתמונה, כשהיא מפגרת בנקודה אחת בלבד "מהגברת הזקנה". ויאריאל תעלה בהרכבה החזק ביותר העומד לרשותה אולם מאמנה של נאפולי החליט לתת מנוחה לשחקניו הבכירים, בגלל העומס הצפוי בשבועות הקרובים. הוא גם יודע שיש את משחק הגומלין בעוד כשבוע והוא יוכל "לתקן", אם לא יעשה נזק גדול מדי הערב. לנאפולי משחק חשוב מול מילאן בעוד ארבעה ימים ולכן היגואין, האמסיק, אלביול, אינסיגנה וג'ורגיניו החולה, יקבלו מנוחה. אני מניח שתהיה רוטציה נוספת אולם רק כשנראה את ההרכבים המלאים נוכל לדעת בודאות. גם לויאריאל יש משחק חשוב מול אתלטיקו אולם היא בהחלט לוקחת את המשחק הזה בצורה הכי רצינית שיש. לדעתי הקבוצה המקומית תנצח היום, אולם אני תמיד משחק בטוח והולך על הביתית לא מפסידה.

למעלה