הפרשות חומות

kishulala

New member
הפרשות חומות

היי בנות,
אני בשבוע 5+1 (6 ימים אחרי איחור) והיום הופיעו בניגוב הפרשות חומות.
הן הופיעו פעם אחת ומאז לא חזרו (עברו כ 5 שעות).
התופעה מוכרת לכן?
במוקד האחיות אמרו לי שזה יכול להיות השתרשות, אבל הגיוני שזה 6 ימים אחרי איחור? בד"כ השתרשות היא עוד לפני האיחור..

אני מתחילה להילחץ שההריון לא תקין... מישהי חוותה?

ענבר234

New member
כן

הי יקירה, כן זה מאד מוכר. דבר ראשון זה באמת יכולה להיות השתרשות, לפחות ככה אומרים הרופאים, אפילו עד שבוע 6. לי היה בהריון השני הפרשות ואפילו מעט דימומים והכל הסתיים טוב. הריון לאחר מכן לא היו הפרשות אבל ההריון לא התפתח, לאחר מכן היו הפרשות והסתיים בהפלה בשבוע 6. בהריון הנוכחי היו לי הפרשות במשך 3 ימים שהפסיקו ובינתיים טפו טפו טפו הכל בסדר. בקיצור, זה מאד נורמאלי בתחילת ההריון ולא חייב להעיד על כלום. אני יודעת כמה זה מלחיץ, בשלב הזה פשוט אין מה לעשות עם ההפרשות האלה. השתדלי להיות רגועה ובעיקר חיובית
אני ממש עשיתי דמיון מודרך ואמרתי לעצמי מה שיהיה יהיה, אין לך שליטה. הדבר היחיד שעזר לי זה להיות עסוקה ולחשוב שיהיה טוב

maya678

New member
בדיוק מה שאני עוברת עכשיו

שבוע 4+3.. כבר בערך ארבעה ימים יש לי את ההפרשות החומות האלה... ממש לא הרבה.. אולי פעמיים ביום כתם.. אבל מבינה אותך, זה ממש מלחיץ בעיקר כשזה בהתחלה.. הרופא נשים שלי הרגיע אותי ואמר שהוא מאמין שזה יחלוף לבד. אבל בגדול כמו שאמרה ענבר.. מה שיהיה יהיה.. אין לנו דרך לדעת. רק להשאר רגועות ולקוות

למעלה