חפירה...

mom2b4

New member
חפירה...

סליחה מראש.. אבל חייבת לקטר קצת..
לא יודעת מתי היה לי ביוץ. בערך בין ה-10 ל-13 לחודש.
בדרך כלל המחזור שלי מגיע תמיד 4-5 ימים קלנדריים לפני הקודם. כלומר אני אמורה לקבל בשבת. היום התעוררתי עם הפרשה חומה בהירה, כמובן חשבתי שזו השתרשות וברוב טפשותי קצתי לבדוק וכמובן יצא שלילי. מה שכן אחרי 10 דקות בערך ראיתי ממש ממש צל של פס, אולי לגמרי דמיוני, שנעלם אח"כ. עכשיו אני רואה די בבירור פס שני בצבע לבן.
יכול להיות עדיין שזה זה? לבדוק עוד כמה ימים?

hadarh111

New member
זו חפירה? כבר התכוננתי ל2 עמודים לפחות של טקסט

ממש לא חפירה, וזה המקום לשתף:)

קודם כל-אל תספידי.. בהחלט יש סיכוי לדימום השתרשות.
יש סיכוי שבדקת מוקדם מידי.
(מספרת מהנסיון האישי שלי, שבבדיקת בטא יצא לי שלילי, ויומיים אחרי בסטיק יצא חיובי! והיום הקטנה בת 1.3, פשוט בדקתי מוקדם מידי.)
תחכי עוד יום-יומיים .

בנוגע לבדיקה היום, נשמע שזה יותר קו התאדות מאשר קו שמעיד על הריון.

היי hadarh11121 אפשר שאלה?

אם בבדיקת בטא יצאה תוצאה שלילית, איך השגת אחכ עוד בדיקת דם? כלומר אמרת לרופא שהיתה בדיקה ביתית חיובית? כי הם לא ממהרים לתת לא?

עונה במקום הדרי

תלוי מאוד ברופא... לי רופאת המשפחה נונת כל מה שאני מבקשת בלי יותר מידי שאלות...היא כירה אותי וסומכת עלי...
לגבי בדיקת בטא גם אפשר לבקש הפנייה שהיא רב פעמית או שאם מביאים לך דף מצולם ולא רק הפנייה ממוחשבת את יכולה לצלם אותו מספר פעמים וכל פעם לתת צילום לאחיות שלוקחות לך דם וככה לעשות כמה שבא לך

hadarh111

New member
אני רואה שאבטיחית המהממת הספיקה להקדים אותי

היה לי שבוע עמוס ולא הספקתי להיכנס ולראות.
אבל כמו שהיא אמרה, הרופא שלי, לא אכפת לו...
חוצמזה שגם אמרתי לו שאחרי יומיים יצא לי בדיקה חיובית בבית ושיכניס עוד 2 בטא למחשב כדי שאוכל לבדוק הכפלה

קצת מוקדם לדעת

אני יודעת שזה מרגיז ומתסכל וכל-כך קשה לחכות.
כשיש פס - יש פס.
פס שמופיע ונעלם מעלה חשד לפס אידוי, בפרט שאת 4 ימים לפני מועד קבלת המחזור (בערך יוא"ב 9-10). נסי להתאפק עד יוא"ב 12, בבדיקות מאד רגישות יכולה להתקבל בטא חיובית. אם את משתגעת, הדרך הכי טובה היא בדיקת דם. והיא אמורה להיות חיובית כבר מחר לדעתי.
אם בדקת עם קליר בלו אז אל תתייחסי לתוצאה בכלל, היא בדיקה נוראית.
הלוואי שזה החודש שלך !!!!!!!

mom2b4

New member
תודה בנות

חשבתי הריון חמישי אני אקח בצורה יותר שקולה אבל מסתבר שממש לא :) ככ מקווה שזו אכן השתרשות ולא סתם עוד מחזור. אנסה להתאפק עד יום שישי..

mom2b4

New member
אוף, כנראה י"מ 1

עשיתי הבוקר שוב בדיקה ושוב שלילי.
וההפרשות ממש התגברו. אומנם לא דם זורם.. אבל כבר אי אפשר להתעלם

אוף.

mom2b4

New member
אז זהו שגם זה עוד לא סופי

אתמול כל היום היה חום רק בניגוב.
גם היום בשתן הראשון היה קצת חום רק בניגוב (אתמול היה ממש הרבה)
הבטן שלי נפוחה נורא, ואני מרגישה דקירות, ולא כאבי מחזור רגילים. החזה כואב נורא, והכי הכי מעודד שאומנם התחלתי למדוד חום רק באמצע החודש, אבל הוא נשאר אותו דבר ולא יורד..
עקרונית המחזור שלי צריך להיות מחר, וכבר היו חודשים של הפרשות לפני והמחזור דייק. אבל אנסה להישאר אופטימית.. לפחות עד מחר

למעלה