בדיקת זרע לא תקינה ��

blossom girl1

New member
בדיקת זרע לא תקינה ��

שלום לכולם, אנחנו בניסיונות לילד שלישי, ילדה ראשונה טבעי בניסיון של חודשיים, ילד שני אחרי הזרעה ראשונה, שביצענו בעקבות תקופה ארוכה של נסיונות. בעלי בן 35 אני 34,מחזורים סדירים מאוד, מזהה ביוץ בכמה דרכים.
הרופא שלח למספר בדיקות גם אותי וגם את הבעל. בדיקת הזרע שקיבלנו קצת הפתיעה אותנו לרעה. בפעמים הקודמות היתה מורפולוגיה 4. כמה זה חמור?

lollipop06

New member
יכולה לענות רק מניסיוני

אני ובעלי שנינו בני 31-32 ואין לנו ילדים. בעלי ביצע בדיקת זרע לאחרונה שיצאה הרבה יותר גרועה מזו שאת מציגה. אצלך רק נתון המורפולוגיה נמוך. אצל בעלי הכל נמוך ומורפולוגיה גם 1%
אנחנו עדיין לפני פגישה אצל רופא פריון אבל בינתיים למרות הפעמים נקלטתי פעמיים... אחת הייתה כימי והשנייה לצערי הסתיימה בסוף שבוע 7
אבל עדיין אמרו לי שזה לא משנה כי נקלטתי כך שאולי שווה לנסות קצת טבעי לפני שפונים לטיפולים....

haych

New member
שיחזור על הבדיקה

הרופא אמר לנו שגם מחלה יכולה להשפיע על הבדיקה - בטווח של 3 חודשים.. ז"א שיכול להיות שהוא היה קצת חולה לפני 3 חודשים וזה השפיע על התוצאה. סביר להניח שבבדיקה חוזרת הערך לא יהיה בשמים, אבל אולי יעלה קצת, אל תתבאסי עדיין. מעבר לזה אני לא מבינה בזה יותר מדי. שיהיה בהצלחה!

בגדול

הבדיקה מעולה פרט למורפולוגיה שזה נתון שמאוד יכול להשתנות בין בדיקה לבדיקה...בדרך כלל כשיש תוצאה לא חד משמעית ממליצים לחזור על הבדיקה.

למעלה