שנה עברה, מחפשת הזדהות ועצה טובה

תותית777

New member
שנה עברה, מחפשת הזדהות ועצה טובה

היי בנות, פוסט ראשון שלי כאן, הנה קצת רקע בקצרה...
אנחנו מנסים כבר שנה, בדיקות של שנינו תקינות (עוד לא עשיתי צילום רחם)
החודש היה הניסיון הראשון שלי עם איקקלומין, האמתי שלא היו לי תופעות לוואי מהכדור.. הכל עבר חלק. החודש הייתי בטוחה שזה זה... וגם בעלי, מעקב זקיקים הראה זקיק נכבד וממנו היתה אמורה להגיע הישועה.
אחרי 4 ימי איחור הגיעה המנקה... (ולא כדי לעשות ספונג'ה בבית)
ממש ממש התאכזבתי, ירד לי מאוד המצב רוח ואני תוהה מה השלב הבא...
איך אתן ממליצות להתקדם? איך לרומם את הרוח? :(
(בתור האחרון שלי אצל הרופא הוא לא ציין המשך טיפול באיקקלומין) יש לי תור אליו עוד שבוע וחצי שוב...

ברוכה הבאה

לדעתי כדאי להמשיך עם האיקוקלומין גם חודש הבא ובינתיים ,לעשות צילום רחם כמובן כמה שיותר מוקדם ולתכנן את תהליך ההזרעה.
הבנתי שעם עוברים כבר לתהליך\טיפול מעבר לאיקוקלומין אז מומלץ לעבור לרופא פוריות ולא להישאר אצל רופא נשים רגיל.
אני רק יוסיף עוד משהו - כאשר אני שתיתי איקוקלומין ועשיתי מעקב זקיקים אז כשהיו רואים זקיק מוביל היו עושים לי זריקה לביוץ ולצערי מסתבר שפספסנו את הביוץ כנראה כי הוא היה מגיע רק 3-4 ימים לאחר מכן. בסיבוב האחרון שלנו אני לא עשיתי שום מעקב זקיקים אלה רק שתיתי את הכדורים ובדקתי מיו'מ 10 ביוץ עם מקלונים..הביוץ הגיע ביו'מ 16 (רוצה לציין שבחודשים הקודמים ראו זקיק כבר ביו'מ 13 והיו עושים את הזריקה) קיימנו יחסים לפי המקלון ובאותו החודש נקלטנו..גם לחברה שלי המעקב זקיקים עשה מידי פעם פנצ'ר והכי וודאי זה לעשות בדיקות דם ביחד עם המעקב זקיקים ולבדוק את עליית הורמון LH שמבשר על בואו הבטוח של הביוץ.
&nbsp
שיהיה בהצלחה :)

lili 34

New member
ברוכה הבאה , אני מציעה שלא תתעסקי בזה יותר מידי כי לפעמים

המתח והלחץ משפיעים גם אם הכל תקין .
מה שעזר לי בפעם הקודמת זה שבעלי ואני תכננו טיול לחו"ל והתמקדתי בתכנון הטיול (אתרים ושופינג )ובאותו חודש נקלטתי.מקווה שעזרתי קצת.

למעלה