בהיריון כן
/לא
לתחילת שבוע

לא.. וממש כבר קשה לי..

כי אני מרגישה את התחושות כבר משבוע שעבר ועשיתי בדיקה בייתית ביום חמישי (למרות שמאתמול האיחור במחזור). ביום חמישי לא יצא לי פס אבל בדקתי סתם כמה שעות אח"כ והיה פס חלש אבל ורוד.. חשבתי שזה בגלל שזה פשוט היה מוקדם אבל הבדיקה הבוקר הראתה שממש לא, אין הריון כנראה וזה אומר שבטח היום אני אקבל.. אני בדיכאון לגמרי, גם הסיכוי לביוץ מאוחר יותר והריון לא הגיוני כי לא עשינו את זה בימים האלה (הייתה לנו נפילת עייפות) ולא בדקתי ביוץ. בכלל הרב אסר עלי לבדוק שנתיים ואני כבר נופלת מרוב דיכאון, הדמעות האלה שאני לא מצליחה לעצור, איך מתמודדות עם זה נשים במשך שנים? אוף - השמנתי את עצמי בחזרה סתם כמה קילויים אחרי דיאטה מדהימה בשביל לעזור למערכת, מנסה לאכול בריא - אגוזים, טחינה וכאלה, עושה את ההשתדלות שלי וזה לא הולך.. אני בדיכאון לגמרי, אני גם לא מצליחה להרפות למרות שיש לי ילדים בבית שמסוגלים להעסיק אותי מספיק אני אוהבת צרות טובות
קשה לי..

כל כך מבינה את כל התחושות האלה, התקופה הזאת של לקראת היריון היא לא קלה, במיוחד כשזה חוזר על עצמו חודש אחרי חודש.
מקווה שלמרות הכל הווסת לא תגיע ותהיי סופר מופתעת....

מבאס

מקווה שחודש הבאה יהיה מוצלח יותר,ואת באמת יכולה לפחות להתנחם בזה שיש לך ילדים מדהימים בבית .

למעלה