בהריון
כן/לא
לאמצע השבוע

אז רק מעדכנת

קודם כל תודה בנות יקירות על הדאגה והאכפתיות....
אז ביום ראשון ביצעתי שוב בדיקת דם לבטא לאחר ארבעה ימים מבטא ראשונה שהייתה 15... יצא לי 6... האחיות אמרו לי להפסיק אנדומטרין... הריון כימי !! שאלתי אותן מה קורה לגבי חודש הבא והאם אני יכולה לראות רופא כי זה כבר פעם שנייה שיש לי כימי שהוא מתועד וחשד שגם ביוני היה לי כימי שלא בדקתי כי אין לי איחורים במחזור ואז כן היה אבל ניסיתי להתאפק ולא לבדוק....
האחיות אמרו שמרפאת פוריות יוצאת לחופש עד ראשון בספטמבר וככה הבנתי שזה בכל היחידות הציבוריות בארץ... חודש פגרה...
בכל מקרה כבר עשיתי חלק מהבדיקות קרישיות אלו שבחינם ובינתיים נראה תקין... קבעתי תור למנהל מחלקה באופן פרטי ביום שישי הקרוב ומקווה שהוא ייתן לי המלצות לבדיקות קרישיות ואולי עוד אוכל לעשות איזה טיפול או משהו החודש...,.
בכל מקרה החלטתי שנהייתי ממש מכורה לפורום וכל הזדמנות שיש לי אני קוראת בודקת וכותבת בו... אז החלטתי שהחודש אני מרפה מהכל... (בינתיים אני רואה על עצמי שאני ממשיכה לכתוב אבל מקווה שאשנה את זה :) )
באמת שאני נורא מחוברת לפורום ומאחלת לכל אחת ואחת מכן בהצלחה בחודש הקרוב!!!

stimp228

New member
כל כך עצוב לשמוע על הכימי....

גם לי במהלך הנסיונות היה משבר קטן בו הוחלט שאני לוקחת חודש הפסקה מהפורום.... לא כתבתי אבל התגנבתי להתעדכן, זה היה יותר חזק ממני :)
עצוב שאת עוזבת אותנו :( מקווה שתחזרי אלינו עוד חודש עם בשורות מנהדרות....

Kasey

New member
כבר כתבתי לך במקום אחר

צר לי לשמוע, אבל שמחה שאת מתמודדת טוב, ומקווה שלרופא יהיו תשובות.
גם אני מחוברת לפורום באינפוזיה ולפעמים תוהה עם זה טוב, אבל כרגע לא יכולה/רוצה להתנתק

שיהיה לך אחלה חודש והלוואי שתחזרי בסיומו לספר לנו חדשות מדהימות!!!

חשטפית

New member
עצוב לי לשמוע

ממש צר לי לשמוע שעברת כימי נוסף... מקווה שהרופא באמת יתיחס ברצינות ויבדוק לעומק.
אני יודעת שיש המון מה לעשות ברגע שמזהים את הסיבה.
&nbsp
טוב שאת לא מחכה עד שהמרפאה תחזור מהחופש. אני מניחה שהיית משתגעת אם היית צריכה להמתין את כל הזמן הזה...
מחזיקה לך אצבעות שזה הכל יהיה מאחוריך במהרה.
אנחנו פה מחכות לך. תחזרי לעדכן אותנו מתי שתרצי

שיהיו רק בשורות טובות!!!

Klemantyn

New member
בחילות קשות בנסיעה ברכב

הי בנות

יום 10 להזרעה, לאחר שבוע של דום שתיקה ממערכות הפריון אצלי בגוף-ללא סימנים להקלטות,
פתאום ביומיים האחרונים התחלתי להרגיש בחילות משעות הבוקר עד הצהריים המאוחרים,
שמתי לב שהן מתגברות כשאני ברכב בנסיעה.
מישהי מזדהה?
ההמתנה הזו הורגתתתתתתתתתתתת כמה אפשר?

Kasey

New member
ההמתנה קשה נורא!

מחזיקה לך המון המון אצבעות!

הלווואייייייי

ההמתנה באמת מחרפנת.... מקווה שיהיו לך בשורות טובות בעוד יומיים שלושה.... את יכולה כבר בראשון בבוקר לעשות בטא!
בהצלחה!!!!!!

מזי39

New member
גם לי היו בחילות בנסיעה

כשהייתי בהריון שהסתיים בהפלה... זה כמובן לא קשור בכלל שככה הוא הסתיים.
הייתי בחו״ל עם המשפחה של בנזוגי (הם חיים שם) ונסענו שעות באוטו עם אבא שלו, וזה היה סיוט מהסרטים!
ובדכ אין לי בחילות בנסיעות.
אז מחזיקה לך אצבעות :)

נושקית3

New member
אני לא בהיריון!!!!

איזה עצוב. במשך יומיים היתי בטוחה שהכתמים זה השתרשות ואז זה ניהיה יותר אדום ויותר חזק... ויואו בא לי לבכות. לא מבינה מה עשינו לא בסדר. קימפרנו מסוף מחזור ועד יום אחרי ביוץ כל יום!(חוץ מיומיים הפסקה).
חברה אמרה לי שהטעות שלי היא שלא עשיתי נר(הרמת רגליים) היא אומרת זה עוזר. נר אחר כל קיום יחסים. יכול להיות.
אני מנסה לחשוב
היה פעמיים שאני הייתי למעלה. אבל שאר הפעמים מיביונרית. אז למה לא נקלט????אולי הייתי לחוצה וכל שניה חשבתי על זה הריון כן או לא ? ואולי הלחצתי את עצמי

כי כל הזמן נכנסתי לפורום או כתבות וקראתי אז כל הזמן זה היה במוח שלי ההריון. אז כנראה הלחצתי את עצמי יותר מידי. אולי אני צריכה להירגע?

Cuenquitta

New member
סטטיסטיקה, סטטיסטיקה, סטטיסטיקה

לא עמידת נר, לא תנוחה מיסניורית ולא נעליים. עשיתם הכל בסדר ופשוט לא יצא. כמו שכבר אמרנו- יש רק כ-25% סיכוי להריון בכל חודש, גם אם הכל בסדר.
לדעתי (ולדעת רבים וטובים ממני) לחץ הוא דבר שמאוד לא נעים להעביר איתו את החודש, אבל איננו סיבה שלא להרות. כלומר, אם תמצאי דרך להרגע- יהיה לך הרבה יותר נעים ונחמד וזו מטרה חשובה, אבל לא הייתי מבזבזת זמן בהאשמות עצמיות, כשרוצים משהו- קשה לא להיות לחוצים לגביו.
מה שכן, אם הפסקתם לקמפר יום אחרי ביוץ משוער (ולא המשכתם כל יומיים-שלושה), בלי לאשר שהיה ביוץ, אז זה משהו שאולי כדאי לשפר לחודש הבא.
בהצלחה

נושקית3

New member
הבנתי תודה רבה

תודה על העידוד ותודה על העצה! בהחחט איישם את עניין הקימפור אחרי מועד ביוץ משוער

Klemantyn

New member
להירגע לא יזיק.....

למרות שזה כמו לבקש ממני לא לנגוע בשוקולד... קשה עד כמעט בלתי אפשרי

נסי להתנחם בזה שעוד המון נשים עוברות את אותה החוויה שאת עוברת
אותי זה קצת מנחם להרגיש שאני לא לבד בעסק.
&nbsp
לגבי עמידת הנר,
שמעתי על נשים שעומדות בעמידת נר זמן ממושך ואפילו שעה ושעתיים,
ברגע שהזרע נפלט- הזרעונים יוצאים למרוץ בו הם מתחרים אחד בשני לעבר הרחם ומשם לחצוצרות לפגוש את הביצית, זרעונים זריזים יגיעו לשם תוך חצי שעה ויש כאלה שיקח להם יום יומיים להגיע, במקומך היתי נשארת כחצי שעה בעמידת נר.... מול הטלויזיה כמובן
פעם אני זוכרת שאפילו הצלחתי לאכול תוך כדי עמידת נר....
בהצלחה ולכי קצת לים, אותי זה מרגיע

Kasey

New member
לגבי הנר

אני סתם שוכבת 20 דקות עם רגליים לחזה ולפעמים כר מתחת לאגן. הרופא שלי צחק ואמר שמספיק לשכב חמש דקות והוא מומחה פריון.
לגבי הרוגע, גם המדקרת שלי אמרה שלחץ זה לא סיבה וזה לא משנה.
ונושקית - עשיתם הכול בסדר. כשיש 20 אחוז סיכוי זה אומר שיש 80 אחוז סיכוי שלא. 80 אחוז! נכון שזה מאכזב אבל ככה הביולוגיה שלנו.

למעלה