אירוח בנושא רפואה סינית והריון יום ג' 7.8.12

• פותח הנושא MESEE
  • פורסם בתאריך

MESEE

New member
אירוח בנושא רפואה סינית והריון יום ג' 7.8.12

Pims77

New member
סטרס!

מתוך השהיה שלי בפורום (כבר לא חדשה פה
) אני רואה גם אצלי וגם אצל הודעות של בנות רבות מהפורום רמות היסטריות של חרדה, לחץ וסטרס ברמות שונות לאורך החודש שמאוד יכולות להשפיע על תהליכים נורמלים בגוף..
איזה המלצות/שיטות יש לרפואה הסינית להתמודדות עם הלחץ והחרדה שנגרמת באופן טבעי למי שמנסה להקלט והתהליך קצת מתמשך והאכזבות/חרדות מציפות כל חודש?
תודה

סטרס

שלום PIMS,
אני מסכימה איתך שבזמן הנסיונות להרות רמות הסטרס עולות לרמות גבוהות מאד, אין ספק שיש לכך השפעה נרחבת על הגוף.

אפשר ללמוד לתרגל נשימות, לתרגל יוגה או לעשות פעילות גופנית אחרת שנוחה לנו.

ברור שמדובר בתהליך טבעי של הגוף אך יש מגוון דרכים להתמודד איתו, אם בשתיית צמחי מרפא או באיזון בדיקור או רפלקסולוגיה.

הרבה פעמים טכניקות המגע נותנות מענה נהדר להתמודדות עם סטרס- רפלקסולוגיה\שיאצו\ טווינה וכו'..

בהצלחה!

MESEE

New member
זה הרעיון. לשרשר לפה את כל השאלות והיא תענה

ביום שלישי

YAFITUSH78

New member
דימומים בלתי סדירים וכאבי ביוץ

שלום רב,
אני בת 34 (עוד חודש) אמא לשני ילדים, מנסים מזה חודשיים להביא את הילד השלישי, מאז ההריון השני (תקופה של ארבע שנים בערך)המחזור שלי הפך להיות מאוד סדיר (כל 28 יום כמו שעון) כמו כן החלו כאבי ביוץ מאוד חזקים ביום הביוץ עצמו(או יום לפני) , תחושה ממש לא נעימה במשך מס' שעות שאפילו לשבת קשה לי לפעמים, כמו כן ישנם חודשים (בממוצע 3-4 חודשים בשנה) שישנם דימומים במהלך המחזור החודשי(בסיום המחזור,לפני ביוץ ולאחר ביוץ) דימומים מעטים בעיקר בניגוב אך בהחלט קיימים.
ביצעתי היסטרוסקופיה פעמיים,ביופסיה ופאפ ב"ה הכל תקין, אך עדיין זה ממשיך וזה די מטריד, האם ניתן להעזר ברפואה הסינית כדי לייצב את המערכת ההורמונלית שלי? והאם זה משהו שיכול לפגוע בקליטה להריון?

תודה רבה,
יפיתוש

דימומים וכאבי ביוץ

שלום יפיתוש,
איך הפרופיל ההורמונלי?
ברפואה הסינית יש כמה סיבות שעלולות לגרום לכאבי ביוץ ודימומים לאורך המחזור, אך צריך לאבחן במדוייק.
כנראה שבאמת מדובר בחוסר איזון הורמונלי, הדימום בדרך כלל מגיע כשרמת האסטרוגן יורדת, גם בזמן הווסת וגם לאחר הביוץ, צריך להבין מדוע.
הדימום הוא בעצם קריסת רירית הרחם, דבר שיכול להשפיע על כניסה להריון (למרות שכבר ראיתי מקרים בהם היו דימומים מסוג זה והיתה קליטה טובה והריון תקין.)
אני בכל זאת הייתי ממשיכה לברר..
בנוגע לכאבי הביוץ, תוכלי לראות באלה ששאלו למעלה על אותו נושא. הסברתי במפורט.

בהצלחה!

למעלה