אולי לא לגמרי שייך לכאן. מקסימום אפשר למחוק

אולי לא לגמרי שייך לכאן. מקסימום אפשר למחוק

קוד:
היי. אחרי שניסיתי הכל חוץ מחומצת מלח. כולל 00 באסלה בת שנתיים!!! 
האבנית לא יורדת. 

אני לא יודעת מה הסיבה. גם אם יש אבנית במים זו לא סיבה להשאיר כאלה סימנים שלא יורדים. אחרי הכל לא מגובר על בנין מוזנח.

אז. או שהציפוי של האסלות לא משהו  (אסלת  ceravit) או שאני לא יודעת מה אבל לא נראה לי ששפשוף יומיומי לא יעזור וכמות הכימיקלים שאני שופכת לביוב לא לטעמי.... ואז הפתרון 1. להחליף את האסלות עכשיו (עלויות לאסלה ולקרש ולאינסטלטור) 2. לחכות עד שזה באמת יהיה מגעיל ואז להחליף.

אגב, השטיפה היקפית.. לא ידעת אם זה קשור

דיעות יתקבלו בברכה

(בצד אציין שאני לא מבינה איך אסלה שנרכשה בחנות מתמחה שנחשבת איכותית מתבררת ככל כך לא מוצלחת).

מעלה תמונות כי זה לא לכלוך.

לא. ניסיתי עם חומרים יותר

אגרסיביים כולל "השרייה". ההשרייה רק צבעה את האבנית.

אז אין לך מה להפסיד אם את ממילא מחליפה אסלה. תנסי לשפשף חזק

עם אבן ספוג. אני מניחה שתמי צודקת ולא יעזור אבל אולי. אבן ספוג מצליחה לנקות כתמים מאסלות בבתים ישנים כאלה שהאסלה צהובה וחומה מרוב יושן.

יתכן שזה ירד בסוף עם מלח לימון

וסקוטש גם בפנים אחרי שרורנטי את המים ובאסלות האחרות אין את המשקע בקרקעית כך שזו לא גלזורה....
&nbsp
כנראה שנחליף כשיקוצו כל הקיצים. בנתיים לפי המחירים שראיתי זה ממש מכה 3 אסלות ו-3 עבודות הרכבה וגם המנגנונים לא משהו. חתיכת נפילה

אני לא יודעת למה זה קורה

זה קיים בכל האסלות. הגלזורה נראית חלקה. נזילה יש רק באחת.

נראה לי שנחכה עם זה עד שימאס. או שאשבר ואקנה חומצת מלח (רעיון שאני שונאת ממש).

יתכן שזה בגלל שיטת ההדחה (היקפית) אין לי מושג אבל להחליף 3 אסלות זה בסביבות 3.5 אלף ובדירה חדשה זאת נראית לי השקעה מרגיזה ):

מרי פופ

New member
זה קורה באסלות שאין בהן גלזורה בתעלה

אין ממש דרך לנקות את זה (אני לא הצלחתי) העדפתי להחליף אסלה חדשה באסלה טובה יותר.
באסלה של לאופן שיש לי כבר יותר כבר משנתיים, אין כלום.

אחפש לאופן. כמה אמורה לעלות

החלפה ע"י אינסטלטור. בערך?

לא בטוחה שאנחנו נדע לבד להחליף

וידוע לך על בעיה כזאת ב-CREAVIT

או שזה רק אצלי? קנינו בסטודיו קרמיקה, אגב.

למעלה