שאלה על מטבחים

• פותח הנושא sigu
  • פורסם בתאריך

sigu

New member
שאלה על מטבחים

• האם מגירות בלום לגרבוס בגירסה המלאה עדיפות על הגירסה החלקית של המנגנון בלבד?
  • בשלייפלק. האם יש חשיבות לצביעה מצד אחד או משני הצדדים
  • למי שהתקין דקטון. איך מתמחרים אי ברוחב 90/200.
    האם כ 2 לוחות של מטר או ש4 לוחות של מטר?

sigu

New member
בלום - הבדלים

שאלה נוספת
מה ההבדל בין מגירת לגראבוקס (2014) לבין מגירת אינטיבו ןמגירת אנטארו
האם מדובר על העיצוב בלבד?

מרי פופ

New member
ההבדל הוא גם בכושר הנשיאה לא רק ברמת

אנטארו זו הרמה הנמוכה, אינטיבו ולגרבוקס ברמה הגבוהה, תכלס די זהות למעט העיצוב השונה.

lab229

New member
בנוסף למה שתמי כתבה ,יש הבדל בין אינטיבו ללגראבוקס

בצבעים (באינטיבו למשל יש לבן בלגראבוקס לא יש כאלה המעדיפים לבן אם כי לדעתי נראה פחות יוקרתי אבל לא מעט בעלי ארונות לבנים שאני מכירה מעדיפים פנים לבן וממש עניין של טעם)
הבדל נוסף זה בחוצצים הפנימיים, בלגראבוקס זה מבוסס על מגנט (שקל יותר להזיז ולשנות ) באינטיבו לא מבוסס על מגנט (מגנט מעט קל יותר לשינוי סידור הפנים) אבל תכלס, לא משנים ביום יום סידורי פנים אלא אולי רק בהתחלה לפי הצרכים .
לעומת זאת, החוצצים של לגרבוקס לא בעלי דופן מלאה לעומת אינטיבו כך שלמשל אם שמים חוצץ בין קופסאות למכסים , המכסים בלגרבוקס עלולים לזוז ו"לפלוש" לקופסאות.

בלורן טוענים שהמסילות בלגרבוקס קצת יותר טובות (גם קצת יותר בכשר נשיאה) אבל אישית לא ראיתי או הרגשתי הבדל לי יש אינטיבו (מטבח משנת 2011) ומאד מרוצה.
ללקוחות שלי יש לגראבוקס וגם מרוצים מאד.
לכי על מה שנראה לך יותר מבינהם , שניהם מצויינים.

lab229

New member
שניהם אותו מנגנון - בלומושן

שזו הטריקה השקטה אם זו השאלה (אם כי גם האנטארו עם מגנון טריקה בלומושיין)
אישית לא חשתי בהבדלים בין האינטיבו לבין לגראבוקס בטריקה.

הייתי לפני מספר חודשים בכנס של בלורן בה דיברו על סוגי המגירות.
בלורן מציגים שללגארבוקס מסילות חדישות יותר ובעלות כושר נשיאה מעט יותר טוב משל האינטיבו (גם מציינים במפרט באתר שלהם אינטיבו כושר נשיאה 30/65 ק"ג לגראבוקס 40/70 ק"ג) לא הבדל דרמטי כפי שניתן לראות.

את יכולה לגשת לאולם תצוגה של בלורן ולהתרשם במו עיניך מההבדלים הנראים לעין (כמובן נציגי המכירות ישווקו את הלגראבוקס ) אך אני נוהגת לקחת לקוחות לאולם תצוגה שיראו במו עינהם ויחליטו בעצמם (לאלו שבוחרים לעשות מטבח אצל נגר ולא בחברת מטבחים)

מרי פופ

New member
לא מבינה מה זה גירסה מלאה לעומת חלקית?

בעיני יש חשיבות לצביעה שני הצדדים, זימור אחיד מכל הכיוונים עם ואתם כוחות שמופעלים על החזית, פחות מקום לעיוותים בעתיד. זו הדעה של נגרים ברמה הגבוהה שאני מכירה לעומת נגרים זולים וחברות שמסבירות למה לא כדאי או לא צריך/מיותר לצבוע משני הצדדים.
לגבי הדקטון אין לי מושג.

למעלה