עיצוב דירת קבלן

מרי פופ

New member
ברור! כל אחד חושב אחרת, מסכימה לחלוטין שמה שבלתי נסבל

בעיני מישהו אחד, הוא לא טרגדיה בעיני מישהו אחר.

גלמיש1

New member
זהו - שזה לא בדיוק אותו גודל. כי מה שאת מדדת אצלך

הוא גודל נטו, ואילו מה שמצויין בתכניות הנו גודל ברוטו. פרוש הדבר שהגודל האמיתי בדירה שרואים כאן, אחרי טיח, קרמיקה ועמומיות קירות, יהיה קרוב יותר ל - 150X150 . וזה לגמרי לא מספיק.

Iris Design

New member
דירה נחמדה מאד

כאמור, אין מושלם, ותצטרכו להשקיע מעט, אבל בהנתן שאין כמעט דירת קבלן שנכנסים אליה ללא שינויים כאלו ואחרים זה בהחלט לא נורא.

1. חדר שינה הורים - חדר הרחצה הוא המינימום ההכרחי, והוא לא כזה נורא. יש לך מקלחון 80*80 שזה בסדר גמור ומקום לכיור 80 שזה גם בסדר. אני עקרונית נגד חדר ארונות, ארון גדול הוא יותר יעיל. ניתן לתכנן מחדש את חדר הרחצה + חדר הארונות כך שיותאמו יותר לצרכים שלכם. אפשרות אחת היא להשתמש בארון טלויזיה מול המיטה, ראה תמונה של חדר שינה בעיצובי.

2. אני לא הייתי מוותרת על ההפרדה בין החלל הציבורי לפרטי

3. כל השאר - ובעצם, גם נושא חדר השינה יכול להיות כך - עיניין של העמדת ריהוט ובחירות נכונות בתכנון נגרות (מטבח, ארונות וכו׳). כך שהשד אינו נורא כל כך.

L K Design

New member
רכישת דירת קבלן

גבי שלום,
באופן כללי הדירה מתוכננת בסדר ויש לה פוטנציאל שע"י מספר שינויים, שחלקם הוזכרו בתגובות, היא תוכל להתאים בדיוק לצרכים של משפחתך.
בנוסף אני ממליצה מאד! לפני החתימה על רכישת הדירה מהקבלן להיעזר במעצב/ת פנים שיוכל לתת לכם דגשים אילו שינויים כדאי להכניס לחוזה הקנייה ללא תוספת במחיר הדירה. (למשל, אני הוספתי ללקוחותי בין היתר, 10 נק' חשמל ללא מחיר נוסף- דבר השווה לכ-2500 ש"ח לפחות).
בהצלחה!
אתי לב-כץ

jhracham

New member
אופציה נוספת

תודה על כל התגובות!!!

יש אופציה נוספת לדירה אחרת.
מדובר בבניין צמוד, דירה יותר קטנה אבל אולי עם יותר פוטנציאל אולי?
המטבח הרבה יותר קטן וגם הסלון, החדרים באותו גודל בערך.
החסרון העיקרי מלבד גודל המטבח והסלון הוא שנראה שהחדר שינה אחרי ארון נשאר קטן למדי, השאלה האם זה קטן מדי או שזה סביר?

ובהשוואה בין שני הדירות, מבחינת עיצוב פנים, לאיזו דירה יש יותר פוטנציאל?

מודה לעוזרים.

מרי פופ

New member
מטבח נורא קטן, יחידת הורים טובה יותר

לראשונה יש יותר פוטנציאל מבחינת עיצוב החלל הציבורי ובכלל מרחב המחיה.
למרות שחדר השינה בשניה פי כמה יותר טוב.

jhracham

New member
כנראה שהאופציה הזאת מובילה...

את חושבת שהמטבח קטן מדי? או קטן ובארגון נכון אפשרי?
&nbsp
יש עוד דברים ברורים שמצריכים שינוי בדירה הזאת מלבד המטבח הקטן יחסית?

למעלה