בחירת ריצוף לבית וחדרי אמבטיה - עזרה בהולה

chracheli

New member
בחירת ריצוף לבית וחדרי אמבטיה - עזרה בהולה

היי ,
קנינו דירה מקבלן , אנחנו בשלב בחירת ריצוף וחיפויים ואנחנו מאודדד לחוצים בזמן ומצד שני גם נורא מתלבטים.
חשבתי על גון אפור , רציתי אפור יותר חם אבל יש כזה רק במט מסדרת הקונקריט של נובו או מידטאון , שפחות מתאימות בעניי לכל הבית .
אז הלכנו על לפאטו אפור די בהיר עם עננות .( מצרפת תמונה )
שאלה ראשונה : אפור יתאים לי עם מטבח כפרי בלבן או שמנת ? כי זה התכנון ...
שאלה שנייה והכי חשובה , מה לעשות במרפסת ובחדרי אמבטיה ? האם אפשר לקחת ריצוף אפור די דומה ? אני מפחדת שזה יראה גיבוב .
במרפסת עוד מילא כי זה דווקא ימשיך את החלל המרכזי ויתן מראה אחיד אבל בחדרי אמבטיה מתלבטת .אשמח לעצות ותובנות מנסיון.
האופציה השניה זה לקחת ריצוף שחור לחדרי רחצה , הבעיה שהשחורים בסטנדרט מהסדרות השונות של נובו לא משו.
אפשר גם גוון גרייז? זה משתלב עם האפור בבית ?
אופציה אחרונה לאור זה שאני לא מצליחה להחליט זה לשדרג לפרקט , אבל זה יהיה אחד די זול כי הזיכוי שנותנים לי זעום ואין לי תקציב להשקיע ההרבה .
השאלה איזה פרקט , באיזה צבע ? אין לי כל כך השראה בראש לפרקטים .
בקיצור חפרתי , אבל אני באמת אובדת עצות והלכנו אולי 100 פעם לנגב קרמיקה כדי להחליט ולא החלטנו - אז אשמח לתשובות והשראות .
( אגב אם ריצוף שחור אז רק קרמיקה לבנה או שאפשר גם אפור , ואם ריצוף אפור אז מה ?)
תודההה ענקית למי שהגיע עד הלום :)
צירפתי תמונות של הריצוף בבית וריצופים לאמבט שהתלבטנו עליהם.

Iris Design

New member
אני בעד התמונה הרביעית

והייתי ממשיכה גם בחדרי הרחצה ובמרפסת או עושה שם דמוי פרקט בצבע בהיר אבל לא אפור

מרי פופ

New member
אין לי בעיה לשלב אפור עם מטבח כפרי לבן או שמנת

אבל האפור צריך שיהיה עם "נשמה" ולא כזה חלק בהיר שמאפיין בנייני משרדים.
כשאת כותבת לשדרג לפרקט את בטח מתכננת לקרמיקה דמויית פרקט? כי לטעמי אין לך מה לטרוח, המבחר בנגב עלוב ויקר סתם.
השאלות שלך מאוד כלליות ורחבות, אני מתקשה לעזור מעבר למה שכתבתי.

למעלה