בעיות חיבור לאינטרנט וטעינת דפים

EHAOEHAO

New member
בעיות חיבור לאינטרנט וטעינת דפים

אז ככה:
היה לנו בדירה אינטרנט של בזק ובזק בינלאומי 15 מגה.
במשך כשנה הכל היה די בסדר אבל בחודש האחרון ראיתי שלוקח לדפדפנים שלי (גם כרום וגם אקספלורר) מלא זמן לטעון דפים. גם סרטוני יוטיוב היו סוחבים בטעינה ויורדים איכות או שנתקעים פשוט.
במחשב של שותף שלי הכל עבד בסדר וגם בפלאפון שלי.
עכשיו השותף עזב ויש לי ראוטר חדש של 100 מגה.
בפלאפון זה כמעט תמיד בסדר. במחשב יוצא כשאני פותח את המחשב בדרך כלל טעינת הדפים סבבה ואחרי כמה זמן לוקח מלא זמן לטעון דפים. ברוב הפעמים גם במקרים כאלה סרטוני יוטיוב רצים סבבה אפילו על 1080P.
גם כשאני משחק את משחק הרשת שלי (רוקט ליג) אז לפעמים זה סבבה ורוב הפעמים הוא לא מוצא שרתים ואחרי מלא זמן הוא נותן לי שרת עם אנשים ברמה ממש נמוכה ממני אחרי שהוא הגדיל את החיפוש. לפעמים אחרי מאמץ כזה הוא גם אומר לי שיש לי גישה מוגבלת לרשת לכמה שניות.

EHAOEHAO

New member
אופס ההודעה נחתכה באמצע. זו ההודעה בשלמותה

אז ככה:
היה לנו בדירה אינטרנט של בזק ובזק בינלאומי 15 מגה.
במשך כשנה הכל היה די בסדר אבל בחודש האחרון ראיתי שלוקח לדפדפנים שלי (גם כרום וגם אקספלורר) מלא זמן לטעון דפים. גם סרטוני יוטיוב היו סוחבים בטעינה ויורדים איכות או שנתקעים פשוט.
במחשב של שותף שלי הכל עבד בסדר וגם בפלאפון שלי.
עכשיו השותף עזב ויש לי ראוטר חדש של 100 מגה.
בפלאפון זה כמעט תמיד בסדר. במחשב יוצא כשאני פותח את המחשב בדרך כלל טעינת הדפים סבבה ואחרי כמה זמן לוקח מלא זמן לטעון דפים. ברוב הפעמים גם במקרים כאלה סרטוני יוטיוב רצים סבבה אפילו על 1080P.
גם כשאני משחק את משחק הרשת שלי (רוקט ליג) אז לפעמים זה סבבה ורוב הפעמים הוא לא מוצא שרתים ואחרי מלא זמן הוא נותן לי שרת עם אנשים ברמה ממש נמוכה ממני אחרי שהוא הגדיל את החיפוש. אחרי מאמץ כזה הוא לפעמים גם אומר לי שיש לי גישה מוגבלת לאינטרנט לכמה שניות.

אני יודע שיש מצב שיש בעיה עם הספקית (למרות זה אותה חברה והאות שמגיע סבבה לגמרי אז מה יכולה להיות הבעיה?) אבל בגלל שבעיות היו אצלי גם בראוטר הקודם אני רוצה קודם לבדוק מה אפשר לעשות מהצד שלי.

אז אשמח לעצות:
איך אני בודק את המהירות שלי ואם יש לי תוכניות זדוניות, או מישהו שמפעיל אצלי מכונת ביטקוין או SPY או כל דבר אחר שאתם חושבים שיכול להיות הבעיה או משהו שיכול להאיץ את האינטרנט.

ממש ממש תודה מראש

מומלץ לבצע בדיקות מהירות וכן בדיקה ממחשב אחר

היי,

ממליץ לך לבדוק את איכות הגלישה ממחשב אחר בכדי לנטרל השפעה של תוכנות מאיטות וזדוניות.
כמובן שמומלץ בכל מקרה להסיר תוכנות מיותרות מהמחשב ולעצור תהליכים שאינם נחוצים.

כמוכן מומלץ לבצע בדיקות מהירות מול התשתית בלבד ומול התשתית+ספק כפי שהוצע כבר.

אם גם ממחשב אחר איכות הגלישה אינה מיטבית אתה מוזמן לשלוח פרטי התקשרות במייל ל: [email protected] ונציג טכני יחזור אליך בכדי לסייע.

מתן, בזק בינלאומי

למעלה