מחפשת מזון כלבים טעים.

רזאי

New member
מחפשת מזון כלבים טעים.

הכלבלב שלי הגיע לגיל שנה, ואנחנו מחפשים מזון כלבים איכותי, וגם טעים.
עד עכשיו הוא אכל מזון גורים של רויאל קנין, בהמלצת הווטרינר, אבל לא מאוד אהב את האוכל. התייעצתי עם המוכר בחנות החיות, והוא המליץ על אקאנה כבש. קניתי אריזה קטנה, ולא נרשמה התלהבות. אני מערבבת את שני סוגי המזון, ורוב האקאנה נשארת בצלחת.
יש המון טבלאות של מזון איכותי יותר ופחות, אבל לא ראיתי התייחסות לנושא הטעם.
כלב קטן, 8 קילו. יש המלצות?

שירן ל11

New member
רויאל קנין לא מומלץ, מלא במשפרי טעם וריח ותירס

כמו לתת לילד ממתקים :) זה טעים להרבה כלבים, אבל לא מזין במיוחד.
אקאנה בהחלט אוכל איכותי, אני התנסתי עם פסיפיקה וזה היה טעים מאד לכלב- יש לאוכל ריח חזק ומרכיבים איכותיים. לדעתי רמת החלבון בפסיפיקה קצת גבוהה לכלב שלי כי הוא לא גזע פעיל. אם הכלב אקטיבי- זו אופציה מאד טובה. עוד מזונות שנחשבים טעימים- NOW, GO, TASTE OF THE WILD, מריק...יש הרבה אופציות טובות. אולי אפשר לבקש מחנויות דוגמיות ולבדוק אם הכלב אוהב. בכל מקרה, אם יש מזון שאתה חושב שהוא טוב לכלב, אל תוותר לו מהר. חבל שימשיך לאכול תירס ושאר רכיבים זולים, הוא פשוט צריך להתרגל.

רזאי

New member
לא מאוד פעיל.

אני נרתעת מדוגמיות, כי כשביקשתי פעם דוגמית, גיליתי שקיבלתי שקית שפג תוקפה. אותו דבר קרה גם לחברה שלי, בעיר אחרת.
אני מודעת לאופציות הטובות, אבל קיוויתי להמלצה ספציפית, שתקצר לי את החיפוש. אני לא רוצה לכפות על הכלב מזון שהוא לא אוהב. כמו שאמרת, יש הרבה אופציות טובות. הייתי רוצה למצוא מזון איכותי וגם טעים.
עברתי את אותו תהליך עם החתול שלי לפני שנה. עברנו דרך 8 סוגי מזון עד שמצאנו את זה שהוא אוהב.
מה הבעיה ברמת חלבון גבוהה?

שירן ל11

New member
זה שנוי במחלוקת, חלק יגידו שאין בעיה ברמת חלבון גבוהה

וחלק יגידו שזה משמין מדי לכלב קטן ולא פעיל, ואולי גם יכול להכביד לו על הכליות בגיל מבוגר. העיקר שהחלבון יהיה ממקור איכותי.
אני אישית מאכילה ב-GO סלמון, ושמעתי המון המלצות גם על TASTE OF THE WILD דגים או ביזון וצבי. אלו מזונות עם רמת חלבון טובה ולא גבוהה מאד ונחשבים טעימים.
העניין עם הדוגמיות נשמע מגעיל

רזאי

New member
תודה. אני אנסה את אלה,

ואחזיק אצבעות שהוא יאהב ולא נצטרך להמשיך בנסיונות.
הבוקר ראיתי שכל ארוחת הערב שלו נשארה בקערה, עצוב.

אוכל לכלבים GO

הי שירן, אני מאכילה את הכלב שלי גם ב GO ׁ(ללא דגנים -האריזה בצבע טורקיז) הייתי איתו אצל הווטרינג שאמר שהכלב השמין . כלב בינוני שוקל 11.60 ק"ג. אני חוששת שאולי האוכל משמין עבורו. .אין לי משוג למה הוא השמין. אולי המזון שומני מידיי ?

שירן ל11

New member
יש כלבים עם נטיה להשמנה

למשל לברדורים או קוקרים, הם שואבי אבק קטנים שיאכלו כל מה שנקרה בדרכם.
כמה הכלב אמור לשקול? כמה פעמים ביום הוא אוכל? האם אתם מאכילים ע''פ הטבלה שעל השק? האם הוא כלב מגזע פעיל או מעורב עם גזע פעיל?

בגדול, צריך להאכיל אותו ע''פ המשקל שהוא אמור להיות, ולא לפי כמה שהוא עכשיו. אם הוא רעב, אפשר להוסיף לו לארוחה ירקות שהם משביעים ודלים בקלוריות.

Ani15

New member
הבהמה שלנו אוהבת גו סלמון

יש עוד טעמים (אבל היא רגישה לעוף אז אנחנו מתמקדים בזה)
אוכלת גם נטורל באלאנס כבש (אבל פחות אוהבת)
הרויאל קנין עשיר בפחמימות וסביר שמאכלים אחרים יהיו לו פחות טעימים בהתחלה

רזאי

New member
אפשר לקבל קצת, בשביל לטעום?

לא מצאנו אריזות קטנות של גו וטייסט, אז עכשיו אנחנו מנסים אקאנה וויילד קואסט. בערב הראשון הוא נראה מבסוט, אבל בנסיון השני הוא כבר לא הסכים לאכול

Ani15

New member
בטח

היום אני לא באה אבל אשמח להביא לך בשני הבא או שתקפצי לקחת

למעלה