מסירת פרטי אשראי בטלפון

מסירת פרטי אשראי בטלפון

רציתי לרכוש משהו דרך אתר אינטרנט
אבל ההנחה שהייתה באתר לא עבדה, אז התקשרתי לשירות לקוחות.

שם בקשו ממני כרטיס אשראי, ת״ז, תוקף ו3 ספרות בגב הכרטיס.

זה הגיוני שביקשו ממני ככ הרבה פרטים - זה מאפשר להם לעשות קניות בכל חנות על שמי למעשה.

אני קצת חושש. אמרתי לו שאני לא רוצה לתת ת״ז והוא אמר שרק ככה אפשר להשלים רכישה אצלו בדף האינטרנט שהוא מזין.

אני כמובן אעקוב אחרי הוצאות האשראי שלי בחודשים הקרובים. השאלה אם יש לי סיבה לחשוש ולהחליף כרטיס אשראי?

מה הכלל - כמה פרטים צריך לתת טלפונית?

jen711

New member
זה הפרטים שאתה גם תתן להם באתר

זה הפרטים שהם צריכים בשביל לחייב אותך.

בד״כ בלי ת״ז. אני חושב

וגם אם כן - מה מונע מהם להוציא לי קצת כסף פה ושם במנות קטנות?

חייב להיות איזה מזהה אישי שנשמר רק אצלי
נגיד ה 3 ספרות האחרונות אולי נותן באתר אבל בטח לא נשמרות אצלם במאגר המידע. נניח.

jen711

New member
אותו הדבר שמונע ממלצר להעתיק את המספר כרטיס אשראי שלך כשאתה

משלם

מה מונע

ממי שעובד בחברת האשראי שלך שיודע את כל הפרטים, כולל הסיסמאות הסודיות שלך, להוציא קצת כסף פה ושם במנות קטנות?
שימוש לרעה בכרטיס אשראי הוא פלילי, והוא כן מבוטח ע"י חברות האשראי, כאשר אם לא עלית על זה או חברת האשראי לא עלתה על זה בעצמה (יש להם מחלקת ביטחון שאלוהים רק יודע איך הם מצליחים לדעת מה לא החיבוים שלך, אבל אצלי לפחות הם הצליחו לדעת), אתה גג אמור לשלם 30 ש"ח ליום עד שעולים על זה בתקרה של עד 450 ש"ח.

avinoam76

New member
תמיד כשאני עושה רכישה

בטלפון אלו הפרטים שלוקחים.... אף פעם לא היו לי בעיות.
&nbsp

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
יש ביטוח לכרטיס האשראי

והוא מכסה על דברים כאלה.
ככלל אני ממליץ לרכז את הקניות בכרטיסי האשראי בדף אקסל, זה מקל על ביקורת ובדיקה (וגם נותן אפשרות לדעת בכל רגע נתון יתרה בבנק)
אם תראה קניה שלא ביצעת התקשר לחברת האשראי, במידה וימצא שזה מהונאה מהסוג שאתה חושש - הכרטיס יבוטל ויונפק חדש, עם קודים אחרים.

למעלה