מזרן

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
מזרן שנוח לאחד לא בהכרח נוח לשני

בקישור שצרפת יש אפשרות לבדיקה לפני הקניה, אם הגודל והמחיר מתאימים לך - הקדש זמן ולך לבדוק.

teach23

New member
לא אפשרי ללכת לבדוק

כיוון שאני מהצפון ואני לא אסע עד לחנות שלהם במרכז רק כדי לשכב על המזרן.

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
משהו על מזרנים

יש בארץ יותר שמות מזרנים מאשר סוגי מזרונים -
כלומר מזרון זהה שנמכר ע"י המפעל לפירמות שונות - בכל פירמה ניתן לו שם אחר כדי להטעות את הצרכן ולהפחית אפשרויות להשוות מחירים.
ברוב המקרים מזרן, גם אם בדקת בחנות לפני הקניה, לא ממש נוח בימים הראשונים אבל מרבית בני האדם מתרגלים אליו, במידה ורמת הקושי על פי הגדרה נראיית לך - שווה לקחת ל 30 ימי נסיון (קח בחשבון שבמידה ותתחרט בד"כ לא תקבל כספך חזרה לא זיכוי לקניית מזרן אחר באותה חברה ויש סיכוי שישחטו אותך במחיר מאחר ותהיה קונה שבוי)

קרייטיב

New member
כתוב שיש 30 יום ניסיון - למה לא לנסות?

או שעדיין משלמים איזה שהוא קנס אחרי 30 יום?
כי אני מאמין שבטח יש תשלום כל שהוא.... די הגיוני
שלא יצא מצב שאנשים רוכשים, ואחרי שבועיים - לא מתאים לי
צריך לקחת איזה שהוא תשלום רצינות קטן
&nbsp
מה שכן לא להוריד את הנילון ככה הבנתי אם הורדתם - אין החזרה

שים לב!היתה כתבה בערוץ 2 על מזרונים מחברון

המשווקים בארץ בין השאר תחת השם קינג דיוויד.מסתבר כי לחברה מפעל ייצור בקרית מלאכי שאליו מגיעים לא מעט מזרונים שעוברים דרך מעבר תרקומיא.
מזרן מחברון שווה כמה מאות שקלים בלבד ויש מספר חברות בארץ שמוכרות אותו תחת הטיקט שלהן בסכומים של אלפי שח.
בחברת קינג דיוויד הכחישו הנושא אבל הכתבה נשמעה אמינה.נסה לגוגל,חשיפה:מיזרונים "כחול לבן " מגיעים מאיזור חברון,
תצפה בכתבה ותחליט.

teach23

New member
מכיר את הכתבה

ויודע שזה אותו סיפור עם קיסריה, קמפ דיוויד וכו'.

המזרן הזה נמכר בכל אתר ברשת שראיתי בלא פחות מ 3000 שח. זה ברור לי שגם כשהם מוכרים אותו במבצע ב 1990, עדיין הם מרוויחים כנראה יפה

כל שאר המותגים (סימונס, עמינח, פולירון וכו'), לא מוכרים שום מזרן בפחות מ 3000 שח. המזרן הוא יחסית זמני ולא מתכוון להחזיק בו 8-10 שנים ולכן מצד אחד לא רציתי להשקיע מעל 2000 ומצד שני רציתי משהו שיהיה יותר טוב מהמזרן ב 500 שח שאני ישן עליו עכשיו ומפרק לי את הגב.

בכל מקרה יש לי 30 יום ניסיון. ההפסד יהיה דמי המשלוח שאצטרך לשלם כדי להחזיר אותו

לגב הכואב שלי אני מעדיף מיזרון ללא קפיצים

כמו פולירון,לא זוכר כמה עלה אך אם הקינג דיוויד לא יתאים לך תנסה אותו אם תרצה.

aeshet

New member
מזרון

תקנה לטקס אבל מלא לא רק ציפוי
לי יש של פריד לא יודע עם קיים היום
מזרון עבה מלא וכבד
20 שנה כמן חדש
לא סופג לא מתפורר ואין שקעים כמו חדש

karibn

New member
טוב לדעת

לא הכרתי את הסיפור, זוכרת ששמעתי משהו אבל לא ממש תפס את תשומת הלב שלי. בכל מקרה, תנסה לבדוק גם את אירופלקס. ועוד דבר- לא לזלזל בגב, רק לאחרונה קמתי מכאבים אחרי תקופה

avinoam76

New member
לא מכירה את הכתבה הזאת

אבל אני יודעת שכדאי לקחת בחשבון שמזרון זה אחד הדברים הכי חשובים לבריאות באופן כללי ולשינה טובה. אולי באמת עדיף כבר להשקיע קצת יותר ולקנות משהו איכותי יותר. תנסה לבדוק בהולנדיה, אולי בעודפים שלהם, יש להם מזרונים ברמה ממש גבוהה.

aeshet

New member
מזרון

הכל סיפורים
רק לטקס אבל אמיתי ושכל המזרון יהיה מגוש אחד
ולא כל מיני גלים וספגים ךחינהם

למעלה