שקיות ואקום

romelro

New member
שקיות ואקום

איפה ניתן לרכוש שקיות ואקום ללא שואב אבק? ראיתי רק בחנות אינטרנטית אחת (או סניף בירושלים). יש למישהו אולי קישור לאיביי?

שאלה נוספת היא לגבי המקפל הפלא הזה של הבגדים והחולצות. גם אותו ראיתי רק בחנות אחת (אותה חנות כמו של השקיות). האם ידוע לכם על מקומות שניתן להשיג את המוצרים האלה?

romelro

New member
*את והם הראו בוידאו באמצעות

גלגול השקית לחצי ויישורה.
זה נשמע מעניין מאוד לנסיעות וכל זה ונוח כשאין תלות בשואב או משאבה

trilliane

Well-known member
מנהל
אפשר לעשות את זה גם בשקית ואקום רגילה... להוציא אוויר ידנית

אבל זה לא יהיה כמו שאיבה של האוויר בשואב אבק, לא ייווצר ואקום חזק.
&nbsp
נתקלתי בשקיות ואקום שנמכרות עם משאבה (בדומה למשאבת אופניים) ששואבת את האוויר (במקום שואב אבק). לא ניסיתי.

trilliane

Well-known member
מנהל
זה לא מרשים כמו הוואקום שיוצרים עם שואב אבק...

וגם נראה לי לא כ"כ נוח לדברים גדולים יותר (לא כל בגד קל לגלגל/לקפל).
אבל אם זה מוצא חן בעיניך, למה לא להזמין ולנסות? כבר יש לך אתר שמוכר...
אם חשוב לך להזמין דווקא מאיביי / מחו"ל, שם המוצר מופיע לך בסרטון יוטיוב שקישרת אליו... פשוט חפש אותו בגוגל / איביי:
Pack Mate vacuum storage bag Travel/Roll Bag
למשל אמזון UK:
http://www.amazon.co.uk/Pack-Mate-R90002-Pack-Mate-Roll-Bag/dp/B0001UI5II
ממה שהתרשמתי, זה לא זול יותר.

עומר TT

New member
גם אני לא התרשמתי

מנסיוני עם הניילון הבלתי משובח ששקיות הואקום עשויות ממנו, ולפי התרשמותי גם זו עשויה מאותו הדבר, אי אפשר לסמוך עליהן לנסיעה במצב שבו התיק לא נסגר אם השקית מפתחת חור, ואם התיק נסגר גם בלעדיה למה לטרוח? לחלופין, בבית יש שואב אבק שעושה עבודה הרבה יותר טובה. ממילא אני לא סוחב לנסיעות את הדברים מלאי האויר כמו מעילים, כריות ושמיכות שממקסמים את האפקט של השקיות הללו.

romelro

New member
אוקיי

פשוט זה טוב ונוח לנסיעות כשיש בעיה של מקום. מבחינתי זה רק להעביר את הביגוד במזוודה אחת לבית וזהו. מעבר לזה לא איכפת לי אם זה ילך לפח.

trilliane

Well-known member
מנהל
כבר סתמתי חורים עם צלוטייפ... אני משתמשת בהן רק בבית

לאפסון ארוך טווח. עוזר מאוד למקום בארון וכמובן גם מגן על הבגדים מריח רע ושאר מרעין בישין.

למעלה