היום רצו לעבוד עלי בחנות בקשר ל קראנק שהתעקם לי באופניים

היום רצו לעבוד עלי בחנות בקשר ל קראנק שהתעקם לי באופניים

אז ככה אתמול באמצע רכיבה על אופנים הרים שיש לי בנות 5 שנים וקצת התעקם לי הקראנק כלומר הקסטה עם הזרוע וכשפניתי לחנות של אופניים אז הסברתי למוכר את הבעייה והוא אומר לי צריך להחליף את כל החלק של הקראנק עם הזרוע וזה 120 שקל יעלה ואז אמרתי לעצמי טוב נחשוב על זה ונלך לעוד מעבדת אופניים ואז פניתי לחנות אופניים השנייה ואחרונה שמתקנת ומוכרת אופניים כי אין יותר פה בעיר ואז פלא פלא בחנות השנייה ואחרונה המוכר אמר לי 40 שקל יעלה לך ולא צריך להחליף שום קראנק עם הזרוע ולמעשה מה שקרה זה שחסכתי כסף על התיקון ככה שאם קרה לכם משהו עם האופניים על תתעצלו תעברו עוד ועוד חנויות כי היום לא חסר רמאים שמחפשים איך לגבות ממכם כסף מיותר

לסיום סך הכל המוכר יישר לי את הקראנק שהעתקם עם הזרוע

susita7

New member
לא בטוח שרצו לעבוד עליך

כנראה שהמוכר הראשון חשב שעדיף להחליף והשני השקיע בתיקון. זה יפה מצידו אבל זה לא אומר שהראשון רמאי.
גם הפרש המחיר בין תיקון להחלפה נשמע הגיוני.

על אופניים ישנות לא שווה להחליף עדיף כבר

כמה שפחות לזרוק עליהם כסף
בכל מקרה האופניים עצמן בסדר גמור נוסעות
רק הבעייה היתה עם הקראנק שהתעקם ויישרו לי אותו
ב 40 שקל כמו שאמרתי כי חבל היה סתם לזרוק על 120 שקל
הרי מה שעכשיו סידרו זה בסדר גמור הרי הבעייה יכולה לחזור גם
על קראנק חדש זה נכון שיש פלוסים ומינוסים בכל דבר

אני תמיד עושה השוואות

בכל מה שזה לא יהיה ולא רק עם אופניים
אני לא אתן לאף אחד לגבות ממני סתם כסף מיותר
ולכן עדיף לבזבז עוד כמה דקות על ביקור בעוד חנויות כי זה משתלם בסופו של דבר
כל בזבוז דקות וזמן יכול תמיד לעזור לחסוך כסף מיותר

steiff

New member
כמה נקודות

א. חלק שהתעקם ויושר - יש סיכון גבוה שיתעקם שוב. העיקום והיישור גורמים לירידה בחוזק ויוצרים אזור פגיע לנזק עתידי.
ב. אחרי שיתעקם שוב ואולי גם ישבר, תצטרך להחליף ויצא ששילמת 120 על החלפה ועוד 40 על תיקון.
ג. כמה שווה הזמן שלך?

be_roo

New member
טוב שלא פרסמת את שם העסק, היית חשוף לתביעת דיבה

למה החלטת שדווקא העסק עם התיקון הזול הוא הצודק? אולי תיקון שלו יחזיק שבוע ואחרי כן ממילא תצטרך להחליף?
&nbsp
לפעמים יש אסכולות שונות בקרב אנשי מקצוע, אחד חושב שעדיף לתקן ואחר להחליף. לפעמים זה שיקול מקצועי ולפעמים זה שיקול של מה הלקוח ירצה לשמוע.
&nbsp
הכי נכון היה להציע לך את שתי האופציות עם היתרונות והחסרונות שלהם, אבל אף אחד מהעסקים לא עשה זאת.
&nbsp
ולזכור שלפעמים יש הבדלי רמות של אנשי מקצוע ואחד מאבחן בעיה חמורה יותר או פחות מהאחר. אבל לקרוא לעסק רמאי מסכן בעיקר אותך.

למעלה