טריגר לילה

טריגר לילה

כתבתי הודעה ארוכה. הבנתי שזה יותר מדי.
הלוואי והיה בור שחור של מחשבות, כזה שאפשר לכתוב לתוכו את הכאב.
לכתוב לתוכו את הבלבול, את האבדון.
המוח שלי באבדון. ושום מילה לא יוצאת. לא רואה גם טעם להוציא. אין מה שיכיל ויקבל. אין מי שידליק את האור.
בהודעה הארוכה כתבתי שאני צריכה להיות משוחררת על אי התאמה.
כל מה שהולך פה איתי, זה פשוט אי התאמה.
וכשזה לא מתאים, אי אפשר לנסות בכוח, צריך למצוא פתרון אחר.
כל יום שעובר מנסים לחבר אותי לחלק אחר שלא מתאים-אתם קוראים לזה לחיות.
אני לא מתאימה לזה פשוט. לא מצליחה למצוא את האיזון בכאב שזה יכול לגרום, אולי גם לי, אם אכשל שוב. ולא מצליחה לנהל חיים שמצדיקים את קיומי בהם. אני לא נהנית בהם, לא רואה שום טעם בהם.
איך ל#$#$ מפסיקים את המחשבות האלה? אני לא מצליחה לגרום לי להפוך אותן למציאות! אני לא מצליחה לשנות אותן! אני בין העולמות... רק רוצה קצת שלווה....

הלוואי ויכולתי לעזור...

עליסה שבורה

האם ראית שעל הפוסט הקודם שלך עניתי לך?.. כתבתי הודעה די מושקעת... ואולי היא יכולה לעזור גם לרגע הזה....תקראי אותה?.....

תודה שירה

ראיתי, ממש תודה. קשה לי להגיב. את צדקת, גם אז ראיתי, לצערי, אני לא מסוגלת לעשות כלים יותר. לא לחשוב, לא להבין, ולא לעשות. כרגע אני במצב של פלסטלינה, מה שעושים ממני אני שם, אבל ללא אפשרות משל עצמי. אין לי יכולת. אני כבר וויתרתי.
אני כותבת כדי להוציא, אני לא חושבת שיש משהו שיכול כבר לעזור. אני חושבת שהחלטתי כבר. רק צריכה עוד קצת אומץ. סליחה...

לא. וחס וחלילה!!!!! אני לא מרשה לך.

תיאחזי בנו.
כל מה שיש לנו זה החיים.
אל תלכי.
תכתבי עוד ועוד עד שיימצא קצה חוט והפלונטר ייפתח.

שלום

החיים חשובים ומקודשים, יש להם ערך רגשי. כדאי לנסח את עצמנו ברור ואז נובן יותר. יש לסמוך ככל שאפשר על המטפלים המומחים ולתת להם לעשות את עבודתם כדי לעזור לנו, אבל גם להיות עם מידה של חשד וזהירות. מקווה שמצבך ישתפר.
&nbsp

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
דואגים לך!

עליסה יקירה,
חשוב לי שתראי ששלחתי לך מסר אישי.
אנחנו כאן בשבילך ולצידך, וננסה לעזור ככל שרק נוכל...
&nbsp
שלך,
מתנדבת סה"ר.

למעלה