אני פשוט לא יכולה להשתחרר

כאב 8

Member
אני פשוט לא יכולה להשתחרר

מדיכאון אני נדבקת אליו
אני לא אוהבת שום דבר בחיים האלה
לצערי גם את המראה החיצוני שלי ואת הפנים שלי והגוף והמומים
את המחלות ואת התרופות את החוסר הביטחון
וגם מתמודדת חוסר זיכרון
ועודד .
מה אני אגיד יש יותר גרועים ממני לא נראה לי .

כאב8 היי....

אני חושבת שאת ממש אומרת כאן במפורש מה שכבר התכתבנו כאן עליו, והוא - כמה מרצוני אני מתמסרת לרע, לדיכאון ,
וכמה אני מחליטה שאני משנה בכל כוחותיי.
שימי לב, את לא כותבת שהדיכאון נדבק אלייך
את כותבת שאת נדבקת לדיכאון.
אני חושבת שהרבה פעמים קשה לדעת מתי זה כך ומתי זה אחרת.
אבל אני כן חושבת שחשוב שהכינוי שלי בתפוז יהיה כינוי שאזדהה איתו לטוב, ולא כזה שיגדיר אותי כאילו הסבל והכאב הם כל מה שאני, ואני יודעת שחשוב לי לעשות דברים שיפרידו אותי מהסבל. לקחת מסעות לעולמות אחרים.
בכוח, כן, לפעמים אפילו בכוח:
במה אני כן טובה.
במה אני כן שווה.
במה אני כן יפה.
כולנו הרי גם רעים וגם טובים
גם דפוקים וגם מושלמים.
אני רוצה לעודד אותך להסתכל על הטוב!!!!!!!
כן, אפילו קצת בכוח.
כי את לא רגילה לזה.
זוכרת שאמרת שתחליפי את הכינוי שלך?....
אני מחכה... למתי שזה לא יהיה.... זוכרת ומחכה:)

nivtol17

New member
שלום לך

אני מעריך את השיתוף הכנה שלך.
&nbsp
התחושות שאת מתארת באמת נשמעות מאוד מעיקות, ואנשים רבים נאלצים להתמודד עם דיכאונות ועם חוסר ביטחון שכאלו, בדרגות שונות.
&nbsp
מלבד עזרה מקצועית (ולא במקום), יש אנשים שכתיבה מאוד עוזרת להם, לכתוב ולפרוק ולנתח בדיוק את התחושות האלו, לכתוב בדיוק מה הם חווים וחושבים, ומה מפריע להם. אחרים צריכים להיות בחברת אנשים, אחרים צריכים לראות אור יום, או לצאת לטייל, אחרים מרגישים טוב יותר כשהם משקיעים יותר בעבודה, או מתנדבים, או מנגנים, או צוחקים - ככל שאנחנו מבינים באמת מה המעשים שעוזרים לנו, כך אנחנו מתקדמים יותר בשליטה שלנו ברגשותינו ותחושותינו, חשוב מאוד להכיר את עצמנו ואת ההשפעות עלינו.
&nbsp
גם חוסר ביטחון הוא התמודדות לא פשוטה. הביטחון מתפתח כשאנחנו מפתחים גישה יותר מורכבת על בני אדם ועל עצמנו, על מה שאנחנו מעריכים בעצמנו או לא, ומבינים את העושר של היתרונות והחסרונות בנו.
&nbsp
אני אשמח לדבר איתך ולשמוע יותר, מה את מרגישה. את מוזמנת לפרט יותר מה החוויה שלך, איך נראה סדר היום שלך ומה מעיק עלייך.

שלום

חשוב לאהוב את עצמנו ואת החיים התנערי והכריחי את עצמך להתקדם ולאהוב את עצמך. מראה חיצוני פחות חשוב מנפש טובה, וכדי לטפל במחלות יש לחיות בריא ונכון ולהיעזר במטפלים מומחים וטובים. כשתאהבי את עצמך, יהיה לך ביטחון עצמי. עבדי על הזיכרון שלך, התאמני לזכור דברים. ברשותך היכולת לשפר את החיים שלך ולהתקדם הלאה. האמיני בעצמך. ברור שיש דברים יותר גרועים.
&nbsp

תאום2

New member
את יפה וטובה

את יפה וטובה לזולת ויש לך יופי חיצוני ופנימי מגיע לך קצת יותר טוב בחיים האלה תבקשי מהשם רחמים אני אוהב אותך

למעלה