חרדות משינויים

בריטוש

New member
חרדות משינויים

כבר 5 שנים שאני עובדת במקום עבודה ממש כייפי, סניף פרטי וקטן שהפך לבית שני עבורי. אני עובדת דרך חברה כך שאת השכר שלי אני מקבלת מהחברה ולא ממקום העבודה. לאחרונה עכב חוסר הזמנות מהסניף, החברה הורידה לי המון שעות. אך לבקשתי התחשבו בי ונתנו לי לעבוד בשעות נוספות בסניף אחר שבעיר מגוריי על מנת להגדיל את היקף המשרה שלי. אך עכשיו הם אמרו לי שאני חייבת להחליט איפה אני רוצה לעבוד, או בסניף האהוב עליי, בשכר זעום ומעט שעות, שלא מצדיקות את הזמני נסיעה לשם. (שעה הלוך ולפעמים שעה חזור) או בסניף שבעיר מגוריי, עם המון שעות ומשכורת מכובדת. הסניף נחמד, אני כבר חודשיים בו, אך יש לי המון חששות. בנתיים עד שלא מוצאים דיילת לסניף האהוב שלי אני ממשיכה לעבוד כרגיל - בשני הסניפים במקביל. פשוט אני מפחדת שאני אתחרט.. מה יותר חשוב פרנסה טובה או פרנסה זעומה במקום שהפך למעין חממה עבורי..? גם מה שנקשרתי לצוות עימו אני עובדת. אני מאוד רגישה וכואב לי לעזוב אחרי 5 שנים..לא שתמיד ליקקתי דבש שם... אבל פשוט מעולם לא אהבתי כל כך מקום עבודה. מעולם לא. מה עושים?

שלום

נכון שחשוב לאהוב את העבודה, אבל אפשר למצוא עניין ברוב העבודות וחשוב לעבוד בעיקר באופן מנותק מרגש בשביל התקדמות. לכן צריך להשקיע ככל שיכולים בכל מקום שנעבוד בו. נראה לי דווקא רעיון טוב לעבוד בינתיים בשני הסניפים, אולי בעתיד תגלי שגם בסניף החדש יש תכונות יפות.
&nbsp

בריטוש

New member
שלום לך

תודה על העצה, אני מקווה שהכל יהיה בסדר ונכון, עליי להתקדם וללכת איפה שמשלמים לי יותר במקום עם יותר פוטנציאל...

Nika33

New member
תני לזה זמן

את רק חודשיים בסניף החדש ואולי אם תעבדי שם יותר זמן תתאקלמי וגם שם תהני

למעלה