משהו שהורג אותי..

משהו שהורג אותי..

שלום! יש לי 2 עיניינים שמאוד מקשים עליי..
אני בן 29, גרוש+ 2, ובת הזוג שלי בת 35 גרושה + 1..
מערכת היחסים שלנו היא הטובה בחיים של שנינו.. אהבה מדהימה וחסרת גבולות.. אבל!
1- אני אבא טוב ובקשר טוב עם הילדים שלי, אבל הם גדלים עם גבר אחר ורחוק ממני.. בת הזוג שלי לא מוכנה בשום אופן להביא איתי ילד.. גם לא בעוד שנים!
מייסר אותי לחשוב על להעביר חיים שלמים לצד אהבה ענקית כזו בלי להגשים את החלום שלי לגדל ילד כמו שצריך בבית אוהב עם אישה שהיא אהבת חיי!
אני מפחד לכעוס עליה כל החיים על זה, מפחד שהיא עצמה עוד תצטער כשכבר יהיה מאוחר מדי.. איך אפשר לאהוב ככה ולוותר על ההזדמנות לתיקון נפלא כזה לשנינו, איך אפשר לאהוב ככה בלי לתת לזה פרי טהור כזה???
2- זה טיפשי ונוראי אבל ממש ממד מייסר אותי..
היא עברה בעבר הסרת גידול לא ממאיר ברחם.. והיא מאוד מעריכה את רופא הנשים שלה..
אותי מייסר עד עמקי נשמתי הרעיון שגבר אחר "מחטט" שם..
אני יודע את כל ההסברים ההגיוניים.. הוא רופא, הוא רואה 1000 כאלה ושוכח, הוא מבוגר.. הכל ידוע..
היא הבטיחה שכשהוא יפרוש היא תמצא בשבילי רופאה אישה אבל אותו היא לא מחליפה...
אני ירדתי במשקל וחזרתי לעשן בגלל זה.. אני מדןכא ומבוהל וחושב מחשבות מפחידות..
אני לא קנאי ולא מגביל אבל בנושא הזה מאוד מאוד קשה לי.. אני ממש מדמיין את זה בראש ומפחד שזה לא יחלוף..

בבקשה תנו לי עצות איך לשחרר את המחשבה הזאת, וכמובן גם איך להשלים עם הבעיה הראשונה..

אני אוהב אותה אהבת נפש ולא מתכוון לוותר עליה בשביל שום דבר בעולם, אבל לא בא לי להמשיך לסבול ככה מהמחשבות.. בסוף זה יהרוס לנו...

תודה מראש ומצטער אם כל זה נשמע דבילי, זה ממש כואב ולא ידעתי כבר לאיפה לפנות..

שלום

עדיין לא מוכרחים להתחתן. אם אתם אוהבים עכשיו, כדאי שתהיו בקשר. אולי בעתיד תרצו למצוא קשרים אחרים, או שהיא תרצה ילד, אולי המציאות תשתנה. מותר להכיר עוד אנשים ונשים לידידות בלבד. גם תוכלו להיות ידידים טובים מדי פעם לפי מה שתרגישו ותרצו. אני מצטער שנאלצה לעבור ניתוח, מצבה הגופני היה כנראה קשה וצריך להבין שכדאי לתת לאדם לטפל במצבה לפני שיחמיר. הרי אתה רוצה בטובתה. אולי מוטב שבינתיים תיהנו מהקשר ותשקיעו בו ופחות תחשבו על העתיד.

למעלה