אני די מבולבלת בחיים

כאב 8

Member
אני די מבולבלת בחיים

כל חוסר צדק ובלבול
כל דבר שאני עושה לא מצליח
כאילו מישהו חתם למעלה
ואז מתפעלים למה אני כבר לא עושה
יש מקרים באמת כמו גזרה משמיים
החלטו שהכל הסתבך לא יצליח .ואני תמיד ממשיכה לנסות .

העיקר שחושבים שאני מרחמת על עצמי . אילו אנשים חושבים שאני מרחמת על עצמי רק אותם אנשים שאין להם חמלה
כאב לכאב שלך אחר .
מעניין הם אתם הייתם נכים בגלל רשלנות רפואית
מעניין הם לכם פכיאטר החליט לרשום האבחנה מוטעת .
מורים שעילמו עין על אלימות ,חרם ,הצקות .

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
בין הרצוי למצוי...

יקירה,
אני שומעת בדברייך את הקונפליקט בין הרצון להמשיך להיאבק, להיאבק במכשולים בהווה ומהעבר, לבין הרצון להרים ידיים אל מול החוויה שלא ניתן להזיז אבנים כה כבדות...
אני שומעת את הכעס הרב על הגורל והסביבה שמאכזבת, כעס שייתכן שמעורר חיות, מעורר רצון לצאת למאבק ומנגד את החוויה הקשה של הבדידות, חוויה שאת לבד במלחמה... ואני יכולה להבין את הבלבול בעמדה הזו, בלבול בין המצוי לרצוי, בין מה שמרגיש אפשרי לבין הלא אפשרי, בלבול שרחל הטיבה בעיני להתייחס אליו בשירה "גן נעול":

גן נעול - לא שביל אליו לא דרך.
גן נעול - אדם. גן נעול.
האלך לי, או אכה בסלע.
עד זוב דם.

ואולי יקירה, עצם היכולת לזהות את הבלבול, את המלחמה בין הויתור למאבק, היא התחלה, צעד קטן לקראת הזדמנות להפוך את התמה של כאב לתמה של צמיחה... הזדמנות ללמוד כיצד להיאבק ובו זמנית למצוא חמלה כלפי עצמך ולשמור על עצמך מפני הגעה לזוב דם....

רוצה לסיים בכך שאינך לבד, אנחנו רוצים להיות איתך במאבק, לגלות יחד איתך מה ניתן ומה לא, ואיך ניתן בכל זאת אולי לכתוב סיפור אחר ושונה, סיפור שאינו חייב להמשיך את ההיסטוריה שאין ממנה מוצא...

שולחת לך חיבוק חם ומחזק,

מילקי91

New member
תמונה

שלום

החברה מסודרת מבחינה מוסרית, אבל יש בה מחדלים כי זה טבע העולם. לפעמים צריך להיאבק על זכויותינו. חפשי את אנשי המקצוע המהימנים, אבל גם כאלה שיהיו בני אדם טובים. אלימות פיזית אסורה בשום אופן, ופונים עליה למשטרה והיא מטפלת. אולי בכל זאת תשתדלי למצוא כוחות פנימיים לשנות, האמיני בעצמך. מצאי דרכים חדשות, למדי מטעויות העבר והתרכזי בשיפור העתיד ככל שתוכלי לשפר את איכות חייך.
&nbsp

למעלה