מסירה, מכירה, קניה וחיפוש מוסיקה לכאן

Boone

New member
../images/Emo79.gif מסירה, מכירה, קניה וחיפוש מוסיקה לכאן

אז נגיד שיש לכם: תקליט משומש, דיסק יד שניה, קסטה אכולת געגועים או כל פריט השמעה אחר ואתם לא ממש מעוניינים להשאיר בבית, אבל אתם כן מעונינים לקבל כמה שקלים, או אפילו להיות נחמדים ולמסור ללא תמורה! אז איך זה בדיוק עובד? מכינים רשימה ומפרסמים אותה כאן, עכשיו ממתינים בסבלנות, עד שמישהו ישלח לכם מסר עם בקשה או שאלה (כן, זו הדרך המומלצת). לא ביקשו והשירשור עם ההודעה נעלמו לדף הבא? פרסמו שוב ומי יודע, אולי הפעם יקרה משהו טוב. רק אנא, שרשרו כל הודעה למקום הנכון, כדיי ששום הודעה לא תלך לאיבוד. אז כאן אתם יכולים לקנות, למכור, למסור, להחליף, לשאול, להשאיל, לחלק, לחבר וגם לחסר, כי לכל המטרות הטובות האלה נועד השרשור הזה. לידיעתכם: * הודעות שכבר קיימות בעמוד הנוכחי ויעלו שוב - תיאלצנה להמחק. * כל עוד קיים שרשור חיפוש/מכירות בדף הראשי, לא יפתח אחד חדש. * הודעות פרסום שיפורסמו מחוץ לשרשור ימחקו ללא הודעה לכותב. תודה ובהצלחה.

bluebar

New member
למכירה עטיפות של דיסקים

למכירה עטיפות של דיסקים מקוריים ,( בלי הדיסקים ) קישור לתמונות http://picasaweb.google.com/blueberry2562/Covers?feat=directlink

Inspector Finch

New member
אני אנסה אותך..

היי. למרות שזו הודעה די ממזמן.. אני לא סגור ספציפית על איזה תקליטים יש לי ואיזה אקנה, אבל אני זורק כאן מה שעולה לי לראש. בעיקרון פרוגרסיב- מיינסטרימי מהשנים האלה, אתה מוזמן גם להציע. jethro tull gentle giant camel king crimson genesis pink floyd elp אם יש לך Zingale זה יכול להיות די מגניב חווה אלברשטיין אפשר גם (נורא פרוג^_^) אני לא מצליח לחשוב עכשיו על עוד.. בוב דילן אפשרי גם. זה הכיוון בגדול. חג שמח.

תקליטי וניל למכירה - פירוט:

תקליטי ויניל למכירה: מוזיקה – צביקה פיק (1978) תרקוד – שלמה ארצי עיניים שלי – יהודה פוליקר פסטיבל הזמר תשכ"ט 1969 דומני - "ההדים" רמי קליינשטיין ורוני בראון(תקליט שדרים) פסטיבל שירי ילדים -9 פסטיבל שירי ילדים - 10 אהבה ים תיכונית – יהורם גאון יהורם גאון בתוכנית יחיד משירי ההעפלה וחיל הים – חבורת בית רוטשילד תקליטי שדרים: אגדת 21 - שלמה ארצי או שזה הזמן – שלמה ארצי עבד הממהר – שלמה ארצי אני כבר מצטער – שלמה ארצי בגרמניה לפני המלחמה – שלמה ארצי נכנסת לחיי – שלמה ארצי טלפני טלפני – שלמה ארצי DireStraies - Alchemy(הופעה-אלבום כפול) Sting - Bring on the night(הופעה-אלבום כפול) Paul Simon - Greatest Hits Etc. the commodors - natural high jean-michel jarre - the concert in china(אלבום כפול) jean-michel jarre-oxygene jean-michel jarre-equinoxe jean-michel jarre-les chans magentiques odyssey-happy together

kupablo

New member
אינפקטד משרום

becoming insane האלבום האחרון, עדין בצלופן 30 שקל

sixkiller2003

New member
למכירה / החלפה

האלבום "באופן קבוע וחד פעמי" של יהודית רביץ ויוני רכטר במצב חדש! במחיר 25 ש"ח או להחלפה בדיסק אחר.. צרו קשר במסרים

נחום^

New member
דיסקים למכירה

דיסקים שמורים ובמצב מעולה, באריזתם המקורית. קלאסי, ג'ז, בלוז, רוק ועברי. כ- 20-30 ש"ח לדיסק אם לוקחים כמה - יש הנחה • J.S.BACH - Goldberg Variations – Chen Pi-hsien - NAXOS • SCHUMANN - Carnaval, Kreisleriana - Mitsuko Uchida • PAGANINI - Violin Concerto No.5 - Mincho Minchev (violin) & Philharmonia Bulgarica - VIVACE • SCHUBERT - Octets D.803 & D.72 – Schubert Ensemble Budapest - NAXOS • PERGOLESI - Stabat Mater – Julia Faulkner (soprano), Anna Gonda (alto), Camerata Budapest (dir: Michael Halasz) - NAXOS • BEETHOVEN - Piano Conc.No.1 & Triple Conc – Claudio Arrau (piano) & Royal Concertgebow (dir: Bernard Heitink), PHILLIPS • OBOE CONCERTOS - Albinoni, Bach, Marcello, Telemann, Vivaldi – I Musici, Academy of St Martin-in-the-fields, Iona Brown • CHOPIN - Piano Sonatas #2 & 3, Ballades, Op. 23,38,47 & 52, Scherzi Op. 20, 31, 39 & 54; Cecile Ousset • BLUES ESSENTIALS: John Lee Hooker, Muddy Waters & others (22 classic blues selection, 2004) • ALMOST BLUE – Various, Jazz from 88FM (1999) • WOMAN TO WOMAN: Famous female singers (2008 selection) 2 CD's • SANTANA: Definitive Collection – Hits • JOHN CALE: Paris 1919 • RICKIE LEE JONES – Rickie Lee Jones (1979) • JULEE CRUISE – Floating into the night (Twin Peaks) • LIZ PHAIR – Exile in Guyville (CD + DVD) • רות דולורס וייס - בעברית • איתמר רוטשילד – איתמר רוטשילד • שלמה ארצי - צימאון מי שמעוניין, מוזמן לפנות במייל: [email protected]

daniel9977

New member
תקליטים למכירה: הפליז, שלמה ארצי והביטלס

למכירה שלושה תקליטים: 1. התקליט היחידי של להקת הפליז "בהשפעת הכישוף" שיצא באוזן השלישית ב-1989 ומכיל 4 קטעים (בינהם גרסת כיסוי לשיר I Am The Walrus של הביטלס). העטיפה והתקליט במצב מצוין ואף יותר מזה. מחיר: 300 ש"ח. 2. התקליט "אומרים ישנה ארץ" של שלמה ארצי. התקליט האחרון שהוציא שלמה בחברת ישראדיסק ב-1973. כולל את השירים: מלכת הכביש, שיר בבוקר בבוקר, אומרים ישנה ארץ, אלינור ריגבי (ביצוע לשיר של הביטלס). העטיפה במצב חדש לגמרי! התקליט במצב פצצה! מחיר: 200 ש"ח. 3. התקליט "צוללת צהובה" של הביטלס בהדפסתו הישראלית המקורית מ-1969. העטיפה והתקליט במצב פצצה כחדשים - שמורים מאוד. ע"ג העטיפה הקדמית יש מדבקה נדירה עם כיתוב בעברית על להקת החיפושיות והתקליט! מחיר: 250 ש"ח. ניתן להתקשר אלי לאחד משני המס' האלה: 03-6023132 052-3239388 דניאל.

daniel9977

New member
הוזלה במחיר: הורידו מכל תקליט 50 ש"ח!

הפליז - 250 ש"ח שלמה ארצי - 150 ש"ח צוללת צהובה - 200 ש"ח

daniel9977

New member
מחיר התקליט של להקת הפליז ירד בעוד 50 ש"ח!

המחיר החדש של התקליט של להקת הפליז הוא רק 200 ש"ח! הזדרזו! כל הקודם זוכה!

daniel9977

New member
תקליט הפליז לא אקטואלי יותר, יוצע שוב בעתיד

התקליט של להקת הפליז יצא ב-1989 בהוצאת האוזן השלישית בכמות שלא עולה על 500 עותקים (יש הטוענים שיצא אפילו בכמות קטנה יותר). מדובר בתקליט מאוד מאוד נדיר ובעל איכויות מוסיקליות אדירות. אי לכך ובהתאם לזאת הוחלט כי התקליט לא ימכר במחיר זנות של 200 ש"ח (למרות שבהחלט הייתה לכם הזדמנות לעשות זאת ולא ניצלתם אותה. חבל, פספסתם הזדמנות פז) ויוחזר לאלתר לכספת. התקליט יוצע שוב למכירה בעתיד במועד לא ידוע. בברכה, דניאל.

א ר י ק ל

New member
מעוניין לקנות= מיכל אמדורסקי -נוצצים.

הדיסק הראשון. נא לשלוח לי מסר פרטי.

Noam S

New member
מארז של 505 אפקטים קוליים../images/Emo79.gif

מארז של 505 אפקטים קוליים ליוצרי סרטים, אנימטורים, עורכי סאונד, וכל מי שזקוק לערכת אפקטים. מדובר ב5 דיסקים של אודיו עם 101 אפקטים בכל דיסק. כל המעונין - במסרים. תודה

Noam S

New member
מארז שירי שנות ה60. במצב טוב ../images/Emo79.gif

מארז שירי שנות ה60. במצב טוב. 4 דיסקים עם כל הלהיטים הגדולים! כל המעונין - במסרים. בנוסף אני מוכר תקליטים ישנים (כארבעים) ועוד תקליטורים של הסקורפיונז ושל אתניקס... ומספר תקליטורים עם אוספי להיטים שונים. תודה

mosh511

New member
למכירה החלפה הדיסקים הבאים :

ALICE IN CHAINS - GREATEST HITS לירן נדל - ועכשיו

למעלה