שאלה בנוגע לחיסול

עששית

New member
שאלה בנוגע לחיסול../images/Emo11.gif

(שאלה בשביל חברה) אחות של בעלי לעתיד איימה לחסל אותי או לחלופין להבריח אותי מהעיר, בגלל שאני עומדת להתחתן עם אחיה. איך להגיב?

danielma3

New member
להקליט אותה אומרת את זה ../images/Emo123.gif

ולאיים עליה שתפני לאח יקר לה ואם היא מאיימת באלימות אז למשטרה.

רחלילי

New member
יקירתי

איזה תגובות לשים כאן? רציניות? אם כן צריך לדעת את כל הפרטים (רצוי העסיסיים!) של הסיפור.

yoyo10

New member
אני בעד לא לא להתיחס

זה רק יחמיר שבעלך לעתיד יסביר לה שזה הבחירה שלו ושום דבר שהיא תעשה לא ישנה את הבחירה שלו

עששית

New member
מה צריך לעשות עכשיו?

להגיד שאני לא רוצה יותר לדבר איתה? אבל אז מה יקרה? אני לא אראה אותה יותר? היא לא תהיה בחתונה? זה לא מעשי. ובעלי לעתיד לא יסכים להתנתק מהמשפחה שלו. לבקש שתתנצל? אבל אני לא מוכנה לסלוח לה על דבר כזה.

T r i l i a n

New member
זה בעיה של אח שלה יותר מאשר

של אישתו לעתיד אחותו מאיימת על רעיתו לעתיד הוא צריך לחפש פיתרון במרץ

רחלילי

New member
לאור שבקצה

לא הבנתי האחות צחקה? היא רצינית? הכלה לעתיד פגעה בה? אמרה לה דברים קשים? בכל מקרה, אם ברור שהיא לא תעשה את זה הייתי מוותרת על ההתנצלות. חוב להוציא אנרגיה על דברים כאלה. נשמע שזו אמירה חד פעמית ולא התעללות נפשית ארוכת טווח נכון? שתעזוב ולא תחפש עכשיו על מה לעשות סצנות.

עששית

New member
השתלטנו פה על הפורום ../images/Emo3.gif

האחות לא ממש תממש את האיום. הכלה לעתיד דיברה טיפה לא יפה, אבל התנצלה. וזה לא הספיק. היא לא תתנצל, אבל זה לא חד פעמי כל המשפחה מתעללת בכלה.

רחלילי

New member
אם כל המשפחה ככה

אני שואלת: מה תעזור התנצלות? תכירי לחברתך את פורום שיהיה לה מקום לשפוך כאן את לב או שהיא ובעלה יעשו הפרדה מוחלטת ממשפחתו המתעללת. תלוי בהם ובעצמת וטווח הזמן של ההתעללות. או שהיא תעשה חשבים לקראת החתונה זו כמה בעלה לעתיד שומר עליה ומגן עליה וכמה הוא לא. ואיפה המשפחה שלה בכל הסיפור? לפחות שם יש לה נחמה? שיהיו קרובים למשפחה שלה וסגרנו עניין.

HoGod

New member
אז אם כל המשפחה מתעללת בכלה

למה לה להיכנס למשפחה כזאת? הבעל לעתיד מודע לזה?

עששית

New member
אבל הבעל לעתיד מאוד קשור למשפחה שלו

והוא לא ינצק איתם את הקשר. נראה לי שהיינו צריכות לעשות את זה בפורום שלנו

S w i t c h

New member
היי עששית

אני קצת המומה מהאיום הזה. היא רצינית ? ואם היא רצינית, הכי טוב זה לאיים בפנייה למשטרה, ואם זה מחמיר, לפנות למשטרה ולא להסס, במקרים כאלו לא צריך להקל ראש.

amsa

New member
את חושבת שהיא ממש התכוונה?

אם כן - אז תשלחי את המיועד להרגיע אותה ומהר, ואם גם זה לא יעזור אז פניה למשטרה אבל יכול להיות שהיא סתם התכוונה לאיים? כמה פעמים אמרת על מישהו "בא לי להרוג אותו" ולא הלכת וירית בו מיד. אם זה כך, אז התעלמות נראית לי כתגובה הרצויה אבל שוב - אם את חושבת שהיא רצינית אסור לזלזל באיום וצריך לפעול בהתאם

עששית

New member
היא לא תעשה את זה

אבל מה עושים במקרה כזה? איך עכשיו אפשר לפגוש אותה? איך להתנהג?

למעלה