גבות, גבירותיי, גבות

J y ת

New member
ציירי לך שפם...
- גבות, גבות !!!

כל כמה זמן אתן מסדרות גבות? פעם ב...... [5-6 ח' - כ-ו-א-ב !!! אני לא גוזרת, לא מורטת/ מורידה מעל הגבה. רק מתחת לגבה ובאמצע בינהן] ואיך? (שעווה/פינצטה) עשיתי ביום א' האחרון אצל קוסמטיקאית חדשה [אין לי אחת קבועה] שעשתה לי עם שעווה מתקלפת ופינצטה לא כל כך מרוצה הם יצאו דקות לאללה- נראה לי... הייתי צריכה להגיד לה מראש... לבד או שמישהי עושה לכן? לפי מצב רוח. אני, היא... כל כמה זמן מנקות מסביב? משתדלת כמה שפחות לגעת ואם גודל אני מורטת לבד עם פנצטה 2-3 שערות סוררות מעדיפות גבות דקיקות או עבות יותר? מראה מסודר ומוקפד או מראה יותר טבעי? אולי בכלל צורת "משולשים"?.... איך שיוצא באמת לא משנה לי . תלוי בכח הסבל שלי באותו היום. אגב, מתה על הגבות של ברוק שילדס. אה, אה--- לא לצחוק!!! משתמשות באיפור כלשהו לגבות? עפרון/צללית וכו'...אם כן נא להמליץ או לתת דיס-המלצה על מוצרים כאלה... קניתי מביוטיקר את הצללית לפני חודש. שמתי פעמיים- נחמד- היא כאילו לא שם אני רק צריכה סבלנות לשים או בכלל להתאפר. מה דעתכן על איפור קבוע לגבות? סבבי למי שרוצה... קרה לכן פעם שמרטתן יותר מדי והצטערתן על זה הרבה זמן??? נדמה לי שהפעם. נראה לי דק מידי אבל לא מצטערת . זה גודל. פינצטה מומלצת? שי לי כמה של סולינגן וכמה של ביוטיקר אפשר גם טיפים בנושא סידור גבות אם יש... ממש אין לי סורי... :) התחלתי בגיל ממש מאוחר למרוט אותן ולעשות שפם וגם עכשיו אני בקושי נוגעת בהן רק שאני מוכרחה.

frizzly

New member
אוי הגבות

יש לי גבות עבות ומסולסלות וכל חיי נאבקתי איתן, עד עכשיו, בגיל 30 זה פעם ראשונה שאני מרוצה: כל כמה זמן אתן מסדרות גבות? שבוע שבועיים ואיך? (שעווה/פינצטה) פינצטה לבד או שמישהי עושה לכן? לבד ברוב המכריע של המקרים. כשמתחיל להיות "הרוס" לי אני הולכת לקוסמטיקאית כל כמה זמן מנקות מסביב? כאמור כל שבוע שבועיים. כל בוקר לפני האיפור אני מעיפה מבט לגבות (והשפם) ומורידה מה שצריך. לעיתים אני צריכה גם לגזור (פעם בחודש בערך) כי יש לי גבות מסולסלות אבל זה לוקח זמן ומחכה לסופש. מעדיפות גבות דקיקות או עבות יותר? מראה מסודר ומוקפד או מראה יותר טבעי? אולי בכלל צורת "משולשים"?.... אוהבת גבות עבות וישרות. לא עגולות, בטח לא משולשות. הכי ישר והכי עבה שאפשר. משתמשות באיפור כלשהו לגבות? עפרון/צללית וכו'...אם כן נא להמליץ או לתת דיס-המלצה על מוצרים כאלה... יש לי עיפרון גבות של מאדינה מילאנו מלפני שנים והוא עושה את העבודה. משתמשת בו לפעמים למילוי חורים. בנוסף - שוב בגלל הסילסול של הגבות - מסקרה שקופה של וואו לקיבוע. מה דעתכן על איפור קבוע לגבות? במקום גובת - זוועה. אבל למילוי של חורים (להחליף את העיפרון גבות) זה דווקא רעיון לא רע. קרה לכן פעם שמרטתן יותר מדי והצטערתן על זה הרבה זמן??? כן כן כן... בעיקר בשנות ה90 שהייתה אופנה של גבות משולשות ועד היום יש לי חור באחת מהן בגלל שניסיתי לעשות משולש קטלני פינצטה מומלצת? יש לי משהו שקניתי לפני 20 שנה בתחנה מרכזית ועדיין עושה את העבודה אפשר גם טיפים בנושא סידור גבות אם יש... לקח לי שנים להגיע לצורה שאני רוצה ולהבין מה אני רוצה בכלל. היום כשצריכה לסדר את הגבות אני מסרקת ומקבעת עם מסקרה שקופה ורק מה שנראה לי מיותר גוזרת או מורידה. משתדלת לא לגעת מעל הגבה (למרות שלפעמים יש שם שיערות סוררות) ולא לגעת באורך. ואחרי כל גזירה ומריטה - לעצור לבדוק מה עשיתי ורק אז להוריד עוד שיערה.

ayala1234

New member
גמני

כל כמה זמן אתן מסדרות גבות? כמעט כל יום ...(יש הרי מחזורי צמיחה, לא?! ולא, אין לי גבות עבות, בשבילי זו סתם תראפיה..) ואיך? פינצטה לבד או שמישהי עושה לכן? לבד, לבד, לבד (הייתי משתגעת אם הייתי תלויה בגבנית חיצונית) כל כמה זמן מנקות מסביב? ראה תשובתי לעיל מעדיפות גבות דקיקות או עבות יותר? גבות בינוניות, טבעיות ועם זאת מוקפדות (יש חיה כזו ...:)...) משתמשות באיפור כלשהו לגבות? לא מה דעתכן על איפור קבוע לגבות? למי שאין גבות או שיש גבות דלילות – בעד, בתנאי שמדובר בעיצוב טבעי ולא מפלצתי/תמהוני קרה לכן פעם שמרטתן יותר מדי והצטערתן על זה הרבה זמן??? לא פינצטה מומלצת? אלכסונית זוויתית של לייף/סופר פארם: הפינצטה האולטימטיבית!

אוגלה

New member
אפשר גם?
(מזמן לא הייתי פה)

כל כמה זמן אתן מסדרות גבות? כשיש לי כוח. זה יוצא פעם בחודש-חודשיים ואיך? (שעווה/פינצטה) - פינצטה לבד או שמישהי עושה לכן? - לבד כל כמה זמן מנקות מסביב? - הצורה הטבעית שלהן די מסודרת, אז אפשר להגיד שאני רק מנקה מסביב כשאני עושה גבות מעדיפות גבות דקיקות או עבות יותר? מראה מסודר ומוקפד או מראה יותר טבעי? אולי בכלל צורת "משולשים"?.... לכל אחת יש מה שמתאים לה. אבל בעקרון לא אוהבת גבות מסודרות מדי על אף אחת, כי זה נראה ממש לא טבעי משתמשות באיפור כלשהו לגבות? עפרון/צללית וכו'...אם כן נא להמליץ או לתת דיס-המלצה על מוצרים כאלה... - לא מה דעתכן על איפור קבוע לגבות? - לי אין צורך, אבל אני מכירה בנות שיש להן באופן טבעי חצי גבה, אז להן זה יכול להיות פתרון לא רע (כמובן אם זה נעשה טוב, ברמה שמדייקים בצבע, ומציירים שערה-שערה) קרה לכן פעם שמרטתן יותר מדי והצטערתן על זה הרבה זמן??? - לא פינצטה מומלצת? - כמעט כל פינצטה עושה עבורי את העבודה,

למעלה