איך בוחרים עו"ד לעסקת נדל"ן

sagyrotem1

New member
איך בוחרים עו"ד לעסקת נדל"ן

שלום,

יש לי הצעה לעסקת נדל"ן באיזור צפון השרון.
מבירור שעשיתי מדובר על עסקה טובה (קרקע כבר מוגדרת למגורים ועוד).
אני מעוניין להיכנס לעסקה הזאת.
בנוסף אשמח ללווי עו"ד, לא על מנת שיבטיח תשואה או משהו כזה, אלא על מנת שאדע שהחוזים לא מוטים ושמנהל היוזמה הנ"ל דיי אובייקטיבי.

אשמח לקבל המלצות לעו"ד מתאים (עם ידע על איזור חדרה וכו).
וגם לקבל סידרי גודל כמה אמור לעלות ייעוץ כזה?

תודה מראש,
שגיא

פרל דוד

New member
מהיכן קביעתך שמדובר על עסקה טובה ?

כשאתה כותב צפון השרון , אתה בוודאי מכוון לחדרה.
אתה צריך לתפיסתי לקחת שמאי שיבצע הערכה של מחיר המכירה מול הפוטנציאל ולא עו"ד.

יש לי תחושה [דגדוג באצבעות] שאתה מתכוון לרכוש "זכות לדירה" מאחד המשווקים של אדמות חקלאיות שמביא נתונים שנשלפו מה"אוב" ולא בהכרח מהמציאות.

אני מקווה בשבילך שטרם שילמת מקדמה.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
פרל דוד סלולרי - 052-8964914
מידענות,איתור מקרקעין, יזמות בנדל"נ, יעוץ פרטני למתחמי נדל"נ.

מייל - [email protected]

sagyrotem1

New member
אכן חדרה ולא לא מדובר על קרקע חקלאית

הקרקע כבר סווגה כקרקע למגורים. אני מעוניין בעו"ד שילווה אותי. כלומר יפנה אותי לשמאי או שייצור קשר בשמי עם שמאי. ייתן לי חוות דעת שלו על חוות הדעת של השמאי. ייבחן את החוזה של המכירה וייתן לי המלצות/הבהרות וכו. וכל דבר אחר שרלוונטי... כאמור אני לא מבין בזה ולא מתיימר להבין בנדל"ן. רוצה רק מישהו שיפשט לי את התהליך ויסביר לי ב"שפה פשוטה" על מה אני חותם ו/או ייתן לי טיפים מהניסיון שלו בתחום. לא מצפה שייתן הבטחה לתשואה או שיבטיח לי משהו מיוחד... ההחלטה בסוף היא כאמור שלי.

בהיעדר פרטי מיקום הנכס לא ניתן לסייע אבל...

מהכרותי עם עסקאות אחרות בחדרה,
קיימות הרבה קרקעות שתוכננו ו"הופשרו" למגורים בעשור האחרון.
יחד עם זאת, מרבית התוכניות כוללות תנאים לתחילת בניה, אשר חלקם הינו פיתוח הקרקע שיעשה ע"י עיריית חדרה.
העירייה היא זו שמווסתת את פיתוח הקרקע בהתאם לצרכיה התכנונים.
לכן, יכול להיווצר מצב שאתה רוכש קרקע מופשרת לבניה, אך הבניה תתאפשר רק בעוד שנים רבות ארוכות.
צריך להיעזר בשירותיו של עו"ד המתמצא בעיר ו/או שמאי, בהתאם למסמכים הנמצאים בידך ובהתאם לתוכניות שחלות על המקרקעין.
באם תתעניין, אשמח להעביר הצעתי.

בברכה,
עו"ד ירדני לילך, שמאית מקרקעין.

gili667

Member
המלצתי: עו"ד נדלניסט שמכיר את השטח ומנוסה בו

שים לב שסיווג למגורים הוא הגדרה כוללנית ומכאן ועד בניה המרחק הוא רב
וכשניתן יהיה לבנות יום אחד יוטל היטל השבחה כבד מאד , הוצאות פיתוח גבוהות גם כן
&nbsp
אם ניתן להוציא היתר הסיפור אחר, במקרה כזה צריך לבדוק שהערכות העלויות הן נכונות וכי הפרויקט לא יתקע, אם כי יש הרבה דברים נוספים לבדוק

למעלה