לא מצליח להדליק את בת הזוג שלי

מוטי1900

New member
לא מצליח להדליק את בת הזוג שלי

בת הזוג שלי אומרת לי שאני לא מצליח ״להדליק אותה״ ולהביא אותה למצב שהיא רוצה סקס.. כמו כן היא רוצה שאני אדבר איתה ״מלוכלך״ ואני לא יודע איך לעשות זאת.
אנחנו בני 40 פלוס עושים סקס פעם פעמיים בשבוע, כל פעם די אותו דבר וסטנדרטי..
אשמח לתובנות / רעיונות..

אתה צריך לדעת ולהבין מה מדליק אותה

כל אישה נדלקת מישהו אחר, אי אפשר להגיד בכללי כלום חוץ מלהיות קשוב אליה.
אחת תרצה שתגיד לה כמה אתה אוהב אותה ואחרת כמה היא יפה. אחת תרצה שתגיד לה מה אתה רוצה לעשות לה ואחרת מה אתה רוצה שהיא תעשה לך.
אחת תרצה לפני האקט מגע עדין ואיטי ואחרת שתתפוס אותה ותהיה אגרסיבי.
בקיצור - אתה בן הזוג שלה, אתה חי איתה ואתה הצלחת לגרום לה להיות איתך כל כך הרבה זמן, אז רק אתה והיא יודעים מה מדליק אותה.

רוב בני האדם

משתוקקים להיות מובנים ללא מילים-
שהפרטנר שלהם פשוט "ידע" מה הם רוצים.
זו אחת הפנטזיות הכי הרסניות ליחסים..
&nbsp
מנסה לומר שאתם צריכים לדבר יותר ולספר אחד לשניה מה מדליק אתכם.
אפשר לעשות את זה בכתיבה אם זה יותר קל-
תן לה למשל משימה לכתוב לך פנטזיה שלה.
אפשר גם לשוטט בבלוגים של סיפורי סקס-ארוטיקה ולמצוא דברים שמדליקים.
יש מצב שיש גם סרטים- אבל רוב הפורנו היום כל כך נטול פורפליי ומילים שאני בספק שזה שווה את האנרגיות..

טליש 7

New member
הצעות

אני לא באמת יודעת מה קורה ביניכם, אבל הנה כמה הצעות שעולות לי בראש.
1. תפתיע אותה ערב אחד, תיגש אליה ופשוט תחבק אותה חיבוק ארוך. הכי אוהב ומכיל ומעניק שיש. אל תנסה לחרמן אותה,אל תקח לקטע המיני- תחבק אותה מלא זמן. תנסה להעביר לה בחיבוק כמה היא חשובה לך, כמה אתה רוצה לגונן עליה, כמה אתה אוהב אותה. (לא מבטיחה אבל יש מצב שיקרה משהו טוב אחר-כך..ואולי בכלל)
2. תהיה גבר נותן. בקטע טוב :) גברים לא מבינים כמה ההענקה היא דבר גברי ומושך. תנסה לשים לב- פחות להתחשבן,להתקטנן,להתעצבן. זה הכי אנושי להתקטנן ולהתעצבן-אבל זה הכי לא גברי-ולכן גם מאד מוריד.
3. לפעמים אחרי זוגיות ארוכה-יש צורך לגלות את עצמך/עצמכם מחדש. לצאת מהמוכר והידוע ולהתפתח בעוד תחומים, בקטע של להירשם לקורס, ללמוד תחום חדש,שפה חדשה,אפייה, יוגה, נגרות או וואט-אבר. להתנדב איפשהו, להיפתח לתחומי ידע או רוחניות חדשים. אני חושבת שההתפתחות האישית הזו גם מנערת אבק וגם מכניסה התחדשות לחיים שלך-ולכן באופן ישיר גם לזוגיות.
4. לכו ללמוד טנטרה :)
5. בקיצור.. לדעתי זה פחות הטכניקה, יותר התשתית.

למעלה