השפרצות נשים

Seize the Day0

New member
השפרצות נשים

ערב טוב,

אני מנסה לקרוא על זה הרבה, וללמוד איך לשלב את זה עם פרטנרית.
האם למישהו או מישהי יש כאן ניסיון ויכול לתת טיפים קצת שונים מהרגיל,
או להפנות למשהו שהם קראו שבאמת קצת שונה ועזר להבין?

יש כל כך הרבה שאלות פתוחות

האם באמת כולן יכולות פיזיולוגית, להצליח להשפריץ?
וזה פשוט עניין של מוכנות, סבלנות, פרטנר סבלני או מנוסה, וכד'?

אני כן יכול לעדכן לגבי למשל שהצלחתי להגיע למצב שהתנועה של ה"בוא הנה" עם האצבע, שתמיד מדברים עליה, זה משהו שהבנתי, וזה כנראה גם מורגש מהצד של הפרטנרית, זה בהחלט עושה לה 'נעים'. אבל היא מרגישה שזה כל כך רחוק מזה שהיא תגמור מזה... לדבריה.

תודה.

לא יודעת אם כולן

יכולות להשפריץ- אבל בטוח שהן צריכות לרצות ולשחרר כשמגיעה התחושה של "בורח לי פיפי".
&nbsp
מניסיון שלי, צריך להיות בילד-אפ ארוך ונעים ולא ישר "להתקיף" עם האצבעות.
כשהיא כבר מאוד רטובה ואתה שומע מהקולות שלה שהיא מאוד מגורה- מתחילים לעשות תנועות חזקות של פנימה החוצה עם 2-3 אצבעות מכופפות בצורת ריש לכיוון שלפוחית השתן. יש שם סוג של גבשושית נוקשה/מלאה כזו שלוחצים עליה.
&nbsp
אגב, לא מצאתי קשר בין גמירה ובין השפרצה.
זה לא שאם גרמת למישהי להשפריץ אז זה אומר שהיא גמרה בטירוף.
שני הדברים יכולים לקרות יחד אבל גם יכולים לא.

Seize the Day0

New member
רגע.. אז אין קשר בין השפרצה לגמירה?

עצם ההשפרצה לא נובעת מגמירה קצת אחרת?
חשבתי שיש גמירה מחדירה
יש גמירה מדגדגן
ויש גמירה שהיא השפרצה, מה שפעם היו אומרים שזו גמירה של נקודת הG.
&nbsp
אז להבנתך אין קשר?
&nbsp
אני בכלל הבנתי שהיא צריכה קודם לגמור גמירת דגדגן, ורק אחרי זה אמורים לעשות עם האצבע ורק אז היא יכולה להשפריץ.
&nbsp
אגב לגבי הפיפי. כבר היו ניסיונות של גולדן shower בקטנה ממש , אני מקווה שזה היה תרגול טוב :)

גמירה של נקודת הג'י

ממש לא מחייבת השפרצה.
&nbsp
ולגבי הסדר-
לא יודעת לומר לך. אני רק יכולה לומר שהשפרצה מחייבת שיחרור גדול מצד האישה וברור שגמירה/מספר גמירות יעודדו את העיניין.
אם אין לה חרדת יברח לי פיפי זה מצויין!

turangaleela1

New member
מה קרה, נגמר לכם הדמיון?

מלבד תנועות למעלה ולמטה יש גם תנועות פנימה החוצה :)

turangaleela1

New member
טוב עלית עלי

לא ראיתי את הכל.
זה קצת שיעמם אותי
אז אם עשה גם פנימה החוצה,מהר וחזק אז זה בול

אבל הלמעלה למטה לא טוב לי, לא טוב בכלל

Seize the Day0

New member
אחלה.. אני מכיר את הסרטון הזה

ראיתי אותו בעבר, אבל משהו שם מרגיש לי לא כל כך הגיוני, או לפחות משהו שהוא קצת חריג.
ההתחלה אולי איכשהו זה בסדר אבל אחרי זה נראה לי שהבחורה יותר מדי שם רועדת ומאבדת כל יכולת לשלוט בעצמה.. זה מרגיש לי קצת מוגזם.
ראיתי בעבר כמה סרטוני השפרצות רגילים, בפורנו חובבני כזה או אחר, זה לא מגיע לרמות כאלו. יתכן והיא פשוט קצת אנטומית יותר גומרת או משהו.
&nbsp
בכל מקרה, מיצי קפיצי המדהימה - אני עדיין לא הבנתי - האם עצם ההשפרצה, מהנה כל כך ומהווה סוג של גמירה או לא?
&nbsp
בעוד שבסרט נראה שיש קשר ישיר
לא בהכרח הבנתי שזה כך מהתגובות כאן.
&nbsp
&nbsp
גם כאילו משהו מוזר לי בזה שזה לא נהיה יותר מוכר ויותר פופלרי, בעידן שלנו.
&nbsp

אני דווקא לא חושבת שזה מוגזם

הרבה אורגזמות אחת אחרי השניה יכולות להביא למצב של רעידות והיי אוקסיטוציני מטורף-
אצל כל אחת זה מתבטא קצת שונה.
&nbsp
אני חושבת שהרבה גברים עושים חיבור בין השפרצה חזקה ובין גמירה חזקה- כי ככה הם רגילים שזה אצלם. אבל האמת היא שגם גברים יכולים לחוות אורגזמה מאוד חזקה מבלי לשפוך זרע או לחוות שפיכת זרע בלי אורגזמה..
אז זה קצת דומה גם אצל נשים.
השפרצה יכולה להגרם מלחץ חזק על נקודת הג'י ויכולה לבוא עם או בלי תחושת שיא של גמירה. ויכולה להיות אורגזמה מאוד חזקה בלי להשפריץ כמובן.
&nbsp
בקיצור, זה "אפקט" מגניב, רטוב ומחרמן, אבל לפעמים זה גם די מנג'ס ועושה בלאגן רציני במיטה אחרי.. אצלינו יש מגן מזרון ומגבת בשלוף מתחת למיטה כדי שלא נצטרך לקנות מזרון חדש כל פעם

למעלה