גירוי מתחת בלבד - הגיוני?

Strambo

New member
גירוי מתחת בלבד - הגיוני?

מאז שאני זוכר את עצמי אני נמשך לישבנים גדולים, ודווקא לא לאלה המחוטבים, אלא לשמנים הנשפכים.

הקטע הוא שרק התעסקות / מחשבה ב/על ישבן כזה מעמיד לי את הזין. כלומר, יכולה לעמוד מולי האישה עם החזה הכי מעוצב בעולם ולא יעמוד לי. האישה יכולה לרדת לי עד כלות הנשמה (שלה) ופשוט לא יעמוד לי. האובססיה שלי היא נטו לתחת ורק מזה עומד לי. זאת הסיבה שאני אוהב את זה בדוגי סטייל בלבד...

אני חושב שאני מוזר מאוד... בדרך כלל בסקס מה שעושה את הגירוי זו כל הסיטואציה ואני נמשך רק לאיבר ספציפי...

בהחלט הגיוני... פטיש לתחת

הפטיש שלי - אוראלי לבחורה...
רק המחשבה של מה שאני עושה לבחורה עם הפה והלשון....

נורמלי בהחלט ולדעתי לא מאד נדיר

נכון שזה חיי מין קצת מצומצמים אבל הי!, ככה גם חושבים סווינגרים/פוליאמורים/דו/בי/ושאר חובבי חיות וירקות על סטרייטים רגילים ומצ'עממים כמו רובנו...
&nbsp
(...ותמיד ניתן להזמין עוד בחורה עם טוסיק נחמד לעמוד מולך, כשאתה בתנוחות שאינן דוגי עם זוגתך
)

Sharoman

New member
אתה בהחלט מוזר

לפחות לי, שאני לא מתחבר להעדפה שלך, כמו שייתכן שאתה לא מתחבר לשלי ובכך אני מוזר בעינך.
החברה שלנו מאוד אוהבת את המיין סטרים ובמשך דורות אנשים היו מרגישים צורך להסתיר את הזהות האמיתית שלהם מפני שאר העולם בגלל חשש מפגיעה.
היום העולם מתפתח הרבה יותר מהר ואנשים מבינים שכולנו דומים אבל כולנו גם קצת שונים (ומשונים).
לו הייתי במקומך היייתי מבזבז פחות זמן בלחשוש שאני מוזר ומבלה יותר זמן בהנאה שגיליתי ממה אני נהנה בסקס, בזמן שמרבית האנשים מסביבי עדיין נאבקים להבין את הגירויים המיניים שלהם.
עם הזמן תוכל להבין שהמשיכה שלך היא לא רק לאיבר ספציפי אלא לאדם שמחובר אליו וגם אם תימשך לנשים בעלות תחת גדול תעריך אותו הרבה יותר כשהוא חלק בלתי נפרד ממישהיא שגורמת לך להרגיש שמח שאתה איתה.

יש היום כל כך הרבה מחלות

עד לפני 20 שנה חשבו שהומואיות זו המחלה הנפשית-סקסואלית הכי דוחה שיש
היום יש פדופילים בכל פינה, אוהבי כלבים וחמורים, זוכי מדליות שהופכים לנקבות עם בולבול

בהתחשב במצב הירוד שבו נמצא הגזע האנושי, אתה עוד בסדר

למעלה