חילופי זוגות

חילופי זוגות זה מול זוג בלבד או שהכל פתוח?

המצב שאני מתלהבת מגבר ושבנזוגי יתלהב מזוגתו נשמע לי יותר ממוזל מלזכות בלוטו...

אפילו על גבר נוסף קשה לנו להסכים. בנזוגי לאחרונה חידש את העניין שלו בשלישיה. מעולם לא עשה, וכנראה חושש למות "בתול שלישיות" או משהו...אז הוא אומר לי בעת עילוסי הבוקר שהוא ישמח לראות איתי עם גבר אחר ולהשתתף.
אני: איזה גבר?
הוא: מישהו שמוצא חן בעינייך.
אני: ומה אתה מדמיין? צעיר? בוגר? חלק? שעיר? בהיר? כהה?
הוא: בן 25, בהיר, חלק ושרירי.
אני:
בחור בן 25 יצטרף למיטתם של גבר בן 54 ואישה בת 43?!

לא מתפלאה על כלום...

אני פשוט לא מוכנה להכנס למיטה עם משוגע שמסכים לדבר כזה! מה זה? הוא זקנו-פיל? חסרים צעירים?! מה הקטע שלו עם זקנים? מה הוא, סוטה? נואש? (הכל רגשות שבראש שלי, ברור שזה לא רציונלי
).

ומה החוצפה הכי גדולה?! שיגרום לנו ברוב חוצפתו להרגיש זקנים!! אנחנו אמנם נראים טוב אבל ממש לא פרגית ועופיון, הגיל ניכר היטב...

וגם מזדעזעת מלחשוב על ילדון בן 25 ליד בנזוגי. (שלא לדבר על חלק, בהיר...
)

את מצחיקה..

זקנו-פיל

&nbsp
תראי, אני לא עושה חשבונות לסטיות של אחרים. אם מישהו חושב שלהיות איתך ועם זוגך זה מדליק בטירוף- אז למה לא??
&nbsp
כשהתחלנו להכנס לעולם חילופי הזוגות חשבתי שיהיה לי קשה להכניס למיטה נשים צעירות ש"הכל עומד אצלן במקום"- חשבתי שזה יאיים עליי ויגרום לי להרגיש זקנה.
אבל גיליתי שזה לא בדיוק כך, ולמרות שלעיתים עולה בי קנאה למראה הגוף הצעיר שטרם חווה לידות וכו, אני ממש לא מקנאה במקום המנטלי שהן נמצאות בו..
לבגרות יש יתרונות עצומים!

Sharoman

New member

בעיקר על המשפט(ים): לא מקנאה במקום המנטלי שהן נמצאות בו.
לבגרות יש יתרונות עצומים!

Sharoman

New member
הגיל אמנם ניכר היטב בכמה מישורים

אבל לא כל ילדון בן 25 מרגיש, חושב ו/או מתנהג כמו שאר בני גילו.
ולצערונים שכאלה קשה יותר לשהות במחיצת ילדונים או ילדוניות ולנסות להשתלב בחברתם בתקווה למצוא בן/ת זוג מתאימים לחוויה מינית מספקת מאשר לרוב בני ובנות ה 40 וה 50 הלא פרגיות ועופיונים עוד.
זבי חוטם כמותם מברכים את האפשרות לתקשר עם עם בנות המין השני ברמה שקרובה יותר לזאת שלהם (לשם שינוי).
ורק בשביל הפדנטיות הסמנטית, הוא לא צפוי לגרום לכם ברוב חוצפתו להרגיש זקנים כמו שאתם ברוב נבוכם תרגישו זקנים, בלא אשמה בחפותו, לידו.

אנחנו

כבר יותר משנתיים ב"קהילה"
מבחינתינו זה הפיתרון האידיאלי לקשיים שיש לנו (כאינדיבידואלים) עם מונוגמיה.

hairylover

New member
מה לגבי זוגיות פתוחה

אני נתקלתי בהרבהה מאד סווינגרים שהתיאשו מהקטע .
הרבה מאד נשים שסתם סקס לא עושה להן את זה !!בשונה מגברים

לנו ספציפית

לא מתאים לעשות דברים בנפרד. ובטח שלא להכנס למערכות יחסים רגשיות.
&nbsp
לשנינו במונוגמיה קלאסית חסר הקטע של הסקס עם מישהו חדש, לא מוכר, ההתרגשות של הצייד וכו
אז הסווינג עונה לנו בדיוק על הצרכים הללו.

hairylover

New member
אוקי

לרוב התאמה בין רביעייה היא ממש כמעט בלתי אפשרית
מה קורה אם את או בן זוגך נדלקתם על אחד מבני הזוג ,אבל אבוי יש רק התאמה
זוגית ולא של רביעייה , תשתפי אותו ותלכו על זה , או שנצמדים לחוקים ?

היינו עם מספר

יפה של זוגות- ועם חלקם היה גם רצון להמשיך להפגש עוד מספר פעמים אחכ.
אז כנראה שזה לא כזה "בלתי אפשרי"
&nbsp
בסיטואציות שאין התאמה מלאה אנחנו חותכים. כבר הבנו שזה נגמר רע אם מישהו מאיתנו מתפשר או עושה "טובה" לשני..

אנחנו בקהילה...

כשלוש שנים, נהנים ומהנים...:)
כמו שאנחנו משיבים למי ששואל, אנחנו לא מחפשים אהבה נוספת או בן/ת זוג נוספים.
"בחוץ" אנחנו מחפשים סוג של השלמות שאי אפשר לתת "בפנים". לדוגמא, אשתי מתעניינת בשליטה, אני ממש לא מתחבר לזה. אני מאוד אוהב לענג אוראלית ובד"כ די עדין. החילופים עונים על הצרכים האלו די טוב...
וכן, זה שיפר את היחסים בינינו, אף חיזק אותם.

למעלה