2 המלצות ודיס המלצה מהתקופה האחרונה.

גברת ע

New member
2 המלצות ודיס המלצה מהתקופה האחרונה.

לא בהכרח מהשבוע האחרון אבל כן מהחודש האחרון (היה קצת עמוס ולא הספקתי לכתוב מיד)

גברת ע

New member
*דיס המלצה* קקאו דגים רמת החיל

אחת המסעדות המזעזעות ביותר שהייתי הרבה זמן.
המקום עצמו היה מלוכלך, כל כסא שישבנו עליו התנדנד והיה לא יציב, הספות שהוצבו בחוץ היו בלויות והיה מגעיל לשבת עליהן , ביקשנו לעבור לבפנים, בפנים לא היה איוורור או מיזוג והיה מחניק מאוד.
השירות היה נוראי, מזלזל ולא נעים.
הזמנו עיסקיות צהריים (הגענו בשעה שאמורה להיות שעת צהריים עמוסה באזור עם הרבה משרדים והמסעדה הייתה ריקה)
הפסטה הייתה יותר מידי מבושלת וזה כבר היה כמו דייסה, לא היה טעמים לרטבים, הרגיש שהטבח או מי שאחראי על זה לא יודע מה זה מלח או פלפל או תבלינים , המנות היו פושרות, הפיצה נראתה יותר גרועה ומיושנת מפיצה קפואה שקונים בסופר, ראו את הגבינה שלא נמסה על הפיצה , כשהמלצרית באה לשאול עם הכל בסדר , עוד לפני שענינו היא הסתובבה ללכת אבל נאלצה לחזור כשאמרנו לה שהמנות לא טובות, אז היא פשוט חטפה צלחת מהשולחן תוך כדי שאכלנו מהצלחת.
האחראי היה 'עסוק' בשביל לגשת אלינו.
בסוף המלצרית הגיעה והעיפה לעברנו את תפריטי הקינוחים שהיו עם כתמים ומתקלפים ואמרה משהו בסגנון של "דיברתי עם האחראית השגתי לכם קינוח" החלטנו לא לקחת קינוח רק רצינו לברוח משם, גם את החשבון שהיא החזירה לאחר תשלום , פשוט זרקה על השולחן (לתוך הפיצה) זה היה כלכך מגוחך שזה כבר היה מצחיק.
אחת הפעמים היחידות בהם לא השארנו טיפ בכלל , את רוב המנות גם השארנו בלי לאכול.
ממליצה בחום! להתרחק מהמקום.

Nרב

New member
יש רשתות בארץ שהזכיינות בהן פשוט לא עובדת טוב

אין כנראה שום פיקוח מהמרכז ולעולם לא אכנס אליהן לאכול כלקוחה מזדמנת (רק לסניף "ליד הבית" שכולם הולכים אליו או בהמלצת חברים). קקאו, קפה קפה, גרג, הלל - פשוט לא סומכת על מה שקורה במטבחים שלהם....

גברת ע

New member
נכון מאוד

לצערי קקאו רוב הסניפים שהייתי בהם לא היו משהו, אבל קקאו רמת החיל ברמה מוגזמת.
לגבי קפה קפה אני יכולה להגיד לך שברחובות בקניון הסניף נוראי מבחינת האוכל (לחם לא טרי ויבש ) אבל יש סניף לא כשר ליד צומת גילאון שהוא נחמד.
קפה גרג לפחות הסניף בקניון רחובות והסניף בקניון אייס באילת היו בסדר גמור גם מבחינת אוכל וגם מבחינת שירות.

Gרר

New member
חבל שלא שאלת לפני ועוד קצת ניצלושים

למרות שהיא אחת הקרובות לעבודה שלנו אנחנו לא פוקדים אותה אף פעם. הסיבה היחידה שאני יכול לחשוב למה המקום מתמיד כל כך הרבה שנים היא שיש לו כשרות גלאט שכנראה מושכת את דיירי השכונה החרדית הסמוכה. חוץ מזה -דפינטלי לא.

מקום נוסף שהוא חידה בעיניי זה המבורגריית הגראז'. אין אחד שאני נכיר שהיה שם ואהב ובכל זאת המקום הומה כל יום מאנשים.

ממה שאני טעמתי המרקם של ההמבורגר לא הרגיש לי בכלל כמו בשר. זה הרגיש לי כמו המבורגר טבעוני. היה לזה טעם לואי וצבע חום מוזר (אולי הוסיפו סודה לשתיה?). נשבענו לא לחזור שוב אפילו לא בטעות.

אפרופו טבעוני - דווקא מקום שהפתיע הוא סול קיטצן הטבעוני שליד טייגר לילי. יש שם קונספט נחמד של בר סלטים בזמן שאתה מחכה לעיקרית והסלטים לא רעים בכלל.

העיקרית שלי היתה המאכזבת בארוחה. ממולאים (קישוא עלי גפן וכרוב כולם מגולגלים כמו סיגר דק) עם מילוי אורז שממש נדבק לשיניים. זה היה עדיף מגירסאות עם עודפי נוזלים ובכל זאת קצת מבאס כי הטעם היה מוצלח. היתר היו יותר מרוצים מהעיקריות אבל לא טעמתי.

מקום לא זול (55 לעיקרית סלטים ושתיה) עם צוות נחמד. לא אהבתי שהתפריט מתאמץ להיראות כמו תפריט בשרי עם כל הסיניה כרובית. חומוס בשר במרכאות. גבינות שזה בעצם מחית קשיו… וכו. אני אוהב שקוראים לדברים בשמם ולא מנסים לעשות מהם משהו שהם לא. אבל סך הכל מקום חביב עם פוטנציאל לביקור נוסף.

גברת ע

New member
זאת הייתה החלטה של רגע

נמאס לנו מהשוק והחלטנו לנסות את קקאו, פעם הם היו קצת יותר טובים.
הגארג לא וואו כמו שעושים ממנו אבל אני דווקא נהניתי שם, הכרובית למנה ראשונה טעימה, וסנדוויץ אנטריקוט שלהם טעים.
יכול להיות שנפלת על יום שהיה לא משהו ושווה בדיקה נוספת?
&nbsp
יש את הבוטצרי (מול הגוצה) הרבה מתלהבים אבל אני בכמה פעמים שהייתי לא הייתי מרוצה , גם השירות מאוד איטי ומסורבל

Gרר

New member
זה לא עניין של יום. אולי של מנה, אבל

המבורגר אמור להיות מנת הדגל שלהם.

אכלתי בחיים כבר הרבה המבורגרים שהיו סתמיים או סתם לא מוצלחים. לפעמים ההמבורגר נופל על תיבול או צליה לא נכונים ואז זה באמת יכול להיות עניין של יום לא מוצלח. כאן זה ממש לא היה זה. אין לי מושג מה הם שמים בתערובת של הקציצה שלהם אבל זה ממש לא מרגיש כמו בשר, וכיוון שזה מה שזה - אני לא מתכוון לנסות את זה פעם נוספת.

וכנראה שאני לא היחיד כי כל מי שהיה שם מהמחלקה שלנו חזר מזועזע מההמבורגר.

אתה כותב שאכלת כריך אנטריקוט ואולי זו מנה יותר מוצלחת שם, אבל בכללי אני מעדיף בצהרים מקומות עם אוכל יותר מאוזן/בריא ובפעם ב… שאני הולך לחטוא עם מסעדת בשר אני מעדיף כבר את ההאדסון או את הפיתות של המזנון. פשוט חשבתי להוסיף לרשימה גם המבטרגר טוב והתאכזבתי.

ברלוצי מאד רחוק מאיתנו אז די נדיר שאנחנו מגיעים לשם.

גברת ע

New member
*המלצה* פיאצה רוסטיקו בשרונה בתל אביב

ברוסטיקו במתחם שרונה בת"א יצא לי להיות החודש פעמיים, בשתי הפעמים נהניתי .
המקום עצמו מאוד נעים והאוירה נחמדה.
מבחינת אוכל:
* פולנטה גורגונזולה - פולנטה עשירה בפרמזן על קרם גזר ומרווה עם קצפת גורגונזולה
אחת המנות הטעימות שאכלתי המנה הייתה מעולה, אם לא היינו מתביישים לעשות זאת היינו אפילו מלקקים את הצלחת

* פיצה פטריות וארבע גבינות -פיצה לבנה עם פטריות שמפניון וארבע סוגי גבינות שונות.
כשראיתי בתפריט החלטתי לנסות אבל לא היו לי יותר מידי ציפיות, הופתעתי לטובה.
* קנלוני תרד וריקוטה -צינורות פסטה במילוי תרד וגבינות ברוטב עגבניות עשיר עם מוצרלה מותכת
מנה טעימה אבל היה בה משהו רגיל/פשוט.
* לזניה ראגו -לזניה קלאסית עם ראגו בולונז, בשמל, מוצרלה ופרמזן ברוטב רוזה
טעים מאוד, קצת חסר בעיני תיבול אבל מנה מוצלחת.

לקינוח באחת הפעמים לקחנו מעין לחם עם שוקולד וקרם מסקרפונה, אני אישית לא התלהבתי, טעים ונחמד אבל לא משהו שאם הזמנת הקינוח הייתה תלויה בי הייתי מזמינה.

בהחלט אקפוץ לשם שוב!

גברת ע

New member
*המלצה חמה* סנטרו ליד דיזנגוף סנטר בת"א

מסעדה שהחלטנו לנסות כשעברנו לידה והיינו ממש מרוצות.
העברנו ערב בנעימים גם האוירה גם הלוק של המקום , הכלים המגניבים, המנורות.
השירות היה מקסים, היה לנו מלצר בשם שגיא שהיה נהדר, חברותי, ענה בכנות ועזר ולא במטרה לגרום לנו להזמין עוד שזה משהו שממש אהבנו.
&nbsp
למנות ראשונות לקחנו סלט פנצנלה וטחינת הבית בהמלצת המלצר, בתור אחת שלא חסידה גדולה של טחינה, הטחינה הייתה מצויינת.
למנות עיקריות חלקנו: שקשוקה עם תרד ופטה - מנה פשוטה וטעימה
וטורטליני פולנטה - עם רוטב שמנת זעפרן, אספרגוס ופיטריות שינוקי. אחת המנות הטובות שאכלתי . שילוב הטעמים והעדינות היו מושלמים ביחד ונהננו מכל ביס.
&nbsp
מצחיק איך שהפולנטה פתאום הגיעה לקדמת הבמה ומתחילים להכין איתה דברים, בתור ילדה (וגם היום לפעמים) אכלתי מלאי שסבתא שלי הייתה מכינה (מעין עוגה מקמח תירס) וממליגה ואנשים היו צוחקים או לא מבינים מה טעים בזה.
&nbsp
לקינוח לקחנו, גם בהמלצת המלצר, מוס שוקולד שהיה עשיר בטעמים ומיוחד והוגש על מעין מגש זהב מהמם , שאלתי מאיפה הם קנו את הכלים כדי ללכת אולי להשיג לעצמי גם כזה מגש, אבל עדין לא גיליתי איפה.
&nbsp
בנוסף התפנקו בקוקטיילים מיוחדים ומעניינים שמוגשים בצורה יפה (מזכיר את המסעדה האחרות הקונסייראג אבל יותר התחברתי ואהבתי את של הסנטרו)
&nbsp
ממליצה בחום לגשת לשם אם אתם בסביבה (ואפילו במיוחד)
&nbsp

למעלה