יפו תל אביב -ארוחה למחזיקי דיינרס, געגועים לנמסיס של HS

gastro101

New member
יפו תל אביב -ארוחה למחזיקי דיינרס, געגועים לנמסיס של HS

מייל מחברת דיינרס הציע ארוחה עם תפריט מובנה להערב ביפו תל אביב
אתחיל בקינוח שאכזב- עוגת נמסיס ברוטב אנגלי עם גלידת וניל. הנמסיס היה..עוגה כהה בלי ממש טעם של שוקולד. בדרך הביתה נפל לי האסימון והוצפתי בגעגוע לעוגת הנמסיס שהוגשה בהרברט סמואל . למיטב זכרוני זו עוגה מראשית ימי המסעדה , היתה שוקולדית ונמוחה ונפלאה. מן הסתם מתכון של הקונדיטורית המופלאה ששמה פרח כרגע

ולארוחתנו- ישבנו על הבר של המטבח . בעלי לא הבין מה הם מוצאים בעבודה הזו , הטבחים
קבלנו כוסית עם מרק כרובית נחמד. מבחר ראשונות לשנינו- הפוקאצ'ה המצוינת שלהם, 3 נתחוני מוסר ים טרי על נתחי חציל ברוטב יוגורט- טוב מאד
ירקות אפויים - בטטה פרח כרובית פרות חציל ופלח קישוא על מריחת טחינה- סטנדרטי . שתי ברוסקטות אחת עם ממרח שעועית לבנה והשניה עם טרטר בקר שהיה מתובל טוב וטעים

עיקריות -הוא לקח פרוסות רוסטביף חם ברוטב יין עם פטריות - בהחלט טעים ואני פילה דג עם ירקות ברוטב יין לבן בטבון- בפועל ממה שראיתי - את הדג צולים על הכירים, הירקות - כרוב ניצנים המון שעועית ירוקה ורבעי לבבות ארטישוק היו בצבע חקי לא מפתה , אבל הדג היה מעולה. עשוי במדויק והלך טוב עם הפוקאצ'ה

קינוח- כבר קיטרתי , הקפה שלהן מעולה -אמר המומחה

הארוחה כללה גם שתיה קלה חופשית , יין ריוחה או בירה- לקחתי כוס סטלה

המחיר 440 שח לזוג לא כולל שרות. המסעדה היתה מלאה ומוסיקת רקע בעוצמה גבוהה מדי
יצאנו ברגשות מעורבים. בעיקר הקינוח שהשאיר לי חשק לקינוח אחר

gastro101

New member
בדיוק ! להוריה היתה את מסעדת זינגרס בשרון. איפה היא עכשו ???

המתכון אכן קל למרות שענין סירופ הסוכר לא בהיר דיו אבל אבדוק למה הכוונה
ואפשר לשלוח את המתכון לקונדיטורית של יפו תל אביב

הגרגרן

New member
אם כבר קינוחים שאני מתגעגע אליהם

ב-HS: מרק פירות הדר בשלושה מרקמים
ואם ללכת עוד אחורה במסעדות של רושפלד:
ממתק רושפלד
מגש הקינוחים של ערן שוורצברד

gastro101

New member
את האחרון תוכל לאכול בקייטרינג של החתונה

הייתי לא מזמן בסדנת אפיית טארטים של ערן . סיפור שהוא עושה קינוחים לארועים (אמר פלצניים ואז התנצל קלות)

למעלה