אנג'לינה הוד השרון

gastro101

New member
אנג'לינה הוד השרון

עם ידידי הרוזן הפולני קבעתי ללכת לנח המקום שהחליף את רוקח 73 אבל דיווח כאן
הוריד לי את ההתלהבות וכדי לא להרחיק מאזור השרון הלכנו לאנג'לינה
בשעה חמש וחצי היתה תפוסה נאה(חשבתי שיהיה ריק)

קבלנו סלסלה עם 3 פרוסות דקות חצויות של לחם שהיה לי טעים מאד עם צלוחית עגבניות קצוצות ופנכת חמאה . הלחם חוסל חיש קל , בקשנו מנה נוספת ושוב קבלנו את אותה כמות
התפריט של אנג'לינה מגוון, יש סלטים , כריכים מנות ראשונות , מנות בינים מיוחדות ועיקריות

לראשונה לקחתי גספצ'ו (28שח) שהיה מעולה מתובל כראוי עם גזיזי צנונית
והוא לקח סקאלופס על פולנטה (54שח) - התלהב מאד מהפולנטה

בהמשך- לי שרימפס בשמן ושום- מחבת מלאה שמן בתוכה כ 7-8 שרימפס משובחים עשויים במדויק- מנה שסוחבת לחם - בקשתי תוספת המלצרית אמרה שזה יהיה בתשלום , הסכמנו אבל קבלנו צלחת עם 3 חצאי פרוסות
לו רביולי ברוטב שמנת וערמונים מנה שנראתה טוב (54שח)

כמנה עיקרית בקשנו שנינו נתח קצבים על פירה עם פטריות- משום מה הגיעה רק מנה אחת . נראנו כועסים ואז ניגשה אלינו מנהלת המשמרת שטחתי בפניה את תחנונינו ללחם , היא היתה שרותית ונעימה- מיד קבלנו סלסלה מלאה נוספת ובהמשך המנה שלו . בחשבון לא חויבנו על הלחם

היות ושיחתנו התארכה החלטתי לקחת קינוח מוס שוקולד (32שח) שהיה מעולה אבל הצלחתי לאכול רק מחצית (מרב לחם?
)
הוא החליט לקנח במנת ניוקי שרימפס (84שח) אמר שטיפה מלוח מדי אבל השאיר צלחת מבריקה

לסכום- פרט למשבר הלחם שטופל בצורה יעילה עי מנהלת המשמרת - היה טעים מאד, מנות מיוחדות וטעימות

נחזור - עוד היום עם זוג חברים

gastro101

New member
גם היום אחהצ היה מצוין !

החברים תושבי הרצליה - השתאו מהמקום הנעים לישיבה וכה טעים - תגלית !

גם להם יש שרימפבורגר - לטעמי מוצלח יותר מאשר בלויתן היות והקציצה הונחה על הפלנצ'ה ללא ציפוי . רק הלחמניה יכלה להיות טריה יותר
כ500 שח כולל 2 קינוחים 3 קפה לארבעה

החתולית

New member
טיפול יפה בתקלה

ואוכל שנקרא מצויין. ננסה בהזדמנות, אחרי שהבחור יחזור מהודו.

למעלה