שמונה כיכר רבין- פשוט וכיפי

Histoplasmosis

New member
שמונה כיכר רבין- פשוט וכיפי

מסעדת שמונה היא סוג של default עבורינו- ממש מתחת לבית, אוירה צעירה וקצת מרושלת בקטע טוב וספיישלים שמתחלפים מדי יום.
אתמול בערב, כמעט כמו כל ערב לאחרונה ירדנו מהדירה לארוחת ערב זריזה.
היה לנו מזל ומצאנו שולחן אחרי 2 דקות (המקום קטן).
אף אחד מהספיישלים לא קרץ לנו אז הזמנו מהתפריט הקבוע לי נקניקיות אסורות- נקניקיות חזיר עם גבינה (גאודה?) על פולנטה אפויה , ולה פסטה קרבונרה.
מיד קיבלנו בקבוק זכוכית עם מים קרים ופוקאצ'ה חמה שהרגישה טריה. אני מאוד מעריך מסעדות שמגישות מים ולחם ללא תשלום. זו מחווה יפה שנותנת למקום הרבה נקודות זכות מבחינתי. חוץ מזה שהפוקאצ'ה שלהם סוג של ממכרת!
נקניקיות החזיר- מנה שהזמנתי כבר לפני, היו בשרניות, מספיק פיקנטיות והגבינה השתלבה מצויין. הפולנטה היתה טעימה, לדעתי עשוייה מקמח תירס ולא תירס טרי והוגשה בנדיבות.
פסטה הקרבונרה- בדיוק כמו שפסטה קרבונרה צריכה להיות (מצטער לאכזב המון מסעדות בישראל אבל חזה אווז הוא ממש לא תחליף לבייקון!).
על קינוח וויתרנו מכיוון שאינני חובב מתוק (אדם מוזר, אני יודע..)
מילה על השירות, אולי טיפה מפוזר,המלצריות שם תמיד חביבות, מוזרות בקטע לא מודע לעצמו אבל זה חלק מהקסם של המקום.
לא זוכר כרגע מחירים אבל הם סבירים ביותר.

לסיכום, כיף שיש כזה מקום מתחת לבית.

החתולית

New member
על הדיווח

gastro101

New member
שלחתי לשם את בעלי אכל ריזוטו עם עוף נדמה לי ונהנה מאד

Omnivore

New member
אוכל טוב במחירים סבירים.

אגב, גם בייקון בקרבונרה הוא תחליף לפנצ'טה.

Histoplasmosis

New member
תודה על המידע.

בדקתי שוב באתר ומצויין שם בייקון. אישית לא בטוח אם הייתי שם לב להבדל בטעם, במיוחד כשזה מעורבב בשאר מרכיבי הפסטה.

הבאסה היחידה

הבאסה היחידה והגדולה במקום היא שמאחר וכמעט כל השולחנות בחוץ, כולם מעשנים ומאפרים עליך (לפחות כך זה היה בביקוריי במקום, שיש להודות שהיו לפני זמן רב של שישה חודשים ומעלה אז אולי דברים השתנו בינתיים). וזה ממש חבל, כי אחרת הייתי יושבת שם לעתים קרובות יותר.

Histoplasmosis

New member
מסכים.

בפעם הזאת האנשים בשולחן לידנו היו מתחשבים מספיק כדי לקום ולעשן בצד מבלי שאפילו ביקשנו, אבל לפעמים זה בדיוק כמו שתיארת.

למעלה