מזללות שוות בארה"ב

• פותח הנושא spur
  • פורסם בתאריך

spur

New member
מזללות שוות בארה"ב

אשמח להמלצות על מקומות טובים לאכול בהם בניו יורק, סן פרנסיסקו, וגאס ולוס אנג'לס.
הכוונה למקומות יותר קז'ואלים ופחות למסעדות "כבדות" ורשמיות.

כמו כן, התכנון הוא road trip מסן פרנסיסקו ללוס אנג'לס כך שאם יש לכם המלצות על המסלול, גם אשמח לשמוע!

מצטרף לשאלה...

גם אני בעוד חודש וחצי מתכנן את כביש 1 מסן פרנסיסקו ללוס אנג'לס ומעוניין לדעת האם ישנן מסעדות מעניינות בדרך.
אני כן יודע שבסנטה קרוז ישנה מסעדה טובה על המזח - woodiescafe.

יוסמיטי

ביקרתי שם מספר פעמים ותמיד חזרתי לאותה המסעדה בעיירה OAKHURST הממוקמת ליד הפארק.
שם המסעדה Sweetwater steakhouse, מומלצת!!!

oreldi

New member
תוכל לראות אצלי בבלוג על מסעדות בערים האלה

לינק
בניו יורק אל תפספס את צ'לסי מרקט
בין סן פרנסיסקו ללוס אנג'לס כדאי לבקר במונטריי.

John the Savage

New member
כמה המלצות לגבי סן פרנסיסקו

קודם כל, אל תוותרו על ארוחת דים סאם. הדרך ההכי טובה לאכול דים סאם זה לא במסעדה אלא במאפיה בה מוכרים אותם תמורת גרושים (ממה שזכור לי, 50-60 סנט ליחידה). יש בצ'יינה טאון כמה מקומות כאלו, ויש גם ברחוב Clement שקרוב יותר לגולדן גייט פארק (שם גם לא יהיה תור ארוך, בניגוד לצ'יינה טאון). האיכות בכולן דומה.

משאיות מזון: כבר מזמן לא רק אופנה בארה"ב, ודרך טובה למצוא מגוון של אוכל במחירים לא בשמיים. יש אירגון שנקרא Off the grid שמארגן מפגשים של משאיות מזון ברחבי העיר:
http://offthegrid.com/
הארוע הגדול ביותר זה בימי שישי בערב בפורט מייסון, לשם מגיעות כ-30 משאיות מזון. אם תגיעו באביב, יש גם את הפיקניק בפרסידיו בימי ראשון בצהריים. מה שכן, ככל שהארוע גדול יותר כך גם התורים ארוכים יותר ...

עוד כמה מקומות ששווה לציין:
HRD - מקום שהיה בעבר בית קפה עלוב עד ששף ממוצא קוריאני קנה אותו והפך את המקום לשילוב מעניין של אוכל קוריאני ומקסיקני. בעיקר מומלץ לנסות את ה-smothered buritto:
http://www.hrdcoffeeshop.com/
Tender greens - רשת מקומית עם סניפים ברחבי קליפורניה שהמוטו שלהם זה "מזון איטי שמוגש מהר", עם רכיבים איכותיים והרבה ירקות:
http://www.tendergreens.com/
Burma superstar - מסעדה בורמזית מוצלחת.

יש הרבה המלצות

גם קולינריה וגם מבחינת מסלול, אבל זה דורש קצת יותר פרטים ממך של מה אתם מחפשים לראות בטיול.
&nbsp
&nbsp

אז ככה

בדרך מסן פרנסיסקו ללוס אנגלס מומלץ לעצור בסן לואיס אוביספו. שני מקומות מומלצים לאכול שם הם
Firestone grill הטרי טיפ סנדוויץ שלהם מעולה ו mamas meatball, מסעדה איטלקית קטנה וביתית עם אוכל מוצלח וטירמיסו אפילו יותר מוצלח.
כמה רשתות מזון מהיר טובות:
Five guys להמבורגר
Blaze pizza לפיצה
Rubio's fresh mex למקסיקאי.
מצטרפת להמלצה מלמעלה על טנדר גרינז וחולקת על ההמלצה על הפוד טראקס לשמחתי בטרנד הזה בדעיכה. לטעמי המנות בכל האלו שטעמתי היו קטנות ומתומחרות בפראות. וחוץ מטאקוס, קשה לאכול מהצלחות קרטון הקטנות. אבל אם בכל זאת, בלוס אנגלס מול ה lacma תמיד יש טור של פוד טראקס.
אם אתם טסים lax. מסעדה תאילנדית מצוינת ולא יקרה חמש דקות מהשדה היא Ayara Thai cuisine
ואם אתם מדרימים לדיסניילנד ויש לכם זמן, מומלץ לבקר ב Anaheim packing district. אותו קונספט כמו שרונה אבל טעים...

John the Savage

New member
לא מכיר את סצנת משאיות המזון ב-LA

בסן פרנסיסקו זה ממש לא בדעיכה. מספר משאיות המזון הולך ומתרבה. אולי בגלל מחירי הנדל"ן והשכירות המטורפים בעיר למי שרק נכנס לעסקי המסעדנות קשה לגייס את ההון לפתוח מסעדה, ועגלת מזון זו דרך טובה להתחיל, וגם דרך שמאפשרת יותר תעוזה בבחירת התפריט וסוג המזון.

בערך פעם בשבוע אני הולך למשאיות מזון לאכול צהריים, ולרוב נהנה מזה (אלא אם אני נופל על אחת פחות מוצלחת). נכון שיש כאלו מוצלחים יותר ומוצלחים פחות, ויש כאלו משביעים יותר וכאלו שמגישים מנות קטנות ולא משביעות. זה היתרון בללכת למפגש עגלות מזון עם המון אופציות, ואפשר גם לראות מה אנשים אחרים קיבלו לפני שבוחרים. והמפגשים הגדולים הם סוג של ארוע, קצת כמו פסטיבל מזון שבועי, שזה גם נחמד.

רמת המחירים בס"פ היא כמעט תמיד 8-10 דולר לארוחה/מנה עיקרית. אני קצת מתגעגע לימים בהם הייתי בפילדלפיה ויכלתי לאכול ארוחת צהריים משביעה בעגלת מזון ב-5$, אבל ס"פ היא עיר יקרה יותר ...

JewelStone88

New member
Pizza pub בניו יורק

294 בשדרה השלישית
&nbsp
אחת הפיצות הטובות שאכלתי

למעלה