דלאל -ארוחת בוקר פשוט לא שווה

taloosh123

New member
דלאל -ארוחת בוקר פשוט לא שווה

השבוע הזמנתי מקומות לארוחת בוקר שישי לדלאל (פעם היינו מבקרים שם לארוחות בוקר לעיתים קרובות. היתה שם ארוחה מצויינת עם סלסלת לחמניות עשירה והמון מטבלים) השבוע הגענו וגילינו תפריט מצומצם מאד (ללא ארוחת בוקר קלאסית) ואף אחת מהמנות לא כללה שתיה מכל סוג שהוא. סלסלת לחמניות תומחרה ב35 שקלים,מיץ תפוזים/קופצינו גדול ב16 שקל (לא נשתה קפה באורחת בוקר?) , זוג ביצי עין ב16 שקלים...
בקיצור לא יוצאים בפחות מ80 שקל לבן אדם, על ארוחה איכותית אומנם -אבל ממש לא מפנקת. נורא מעצבן להתקל במסעדה שמורידה חלקים מהמנה השלמה ומתמחרת בנפרד זה הרגיש לי ממש טמאות.בקיצור ממש לא לפנק לפנק לפנק.

החתולית

New member
על הדיווח

התפריט של דלאל מתאר את מנות ארוחת הבוקר בצורה מפורטת. אין להם עיסקת ארוחת בוקר, אלא מנות נפרדות.
&nbsp
ארוחת בוקר אינה מנה שלמה, ולא כל המסעדות מגישות עיסקת ארוחת בוקר. לא הבנתי מה טמא בזה.
&nbsp
סלסלת המאפים של דלאל מאד מפנקת בעיני.

amirline

New member
אני מניח שמי שלא ירצה פשוט לא יישב שם

אני אישית אוהב לשבת שם וארוחות הבוקר שלהם מכילות מנות מיוחדות ומגוונות, ארוחת בוקר של סלט, גבינות וחביתה כבר יצאה מהתפריט של הרבה בתי קפה\מסעדות.
&nbsp
אני לא חושב שזה רצון של "לעשות כסף קל על חשבון הציבור", אפשר לומר את זה על עשרות מסעדות שלוקחות 60-70 שקל על מנה ראשונה שמכילה 3-4 ביסים.... יש מכלול לכל דבר (אווירה, חומרי גלם, מיתוג המקום וכו')

החתולית

New member
מסכימה איתך

במיוחד כאשר התפריט מפורסם וגלוי לכל, וחומרי הגלם אינם נחותים או זולים.

למעלה