נונו הוד השרון like like like

Noeett

New member
נונו הוד השרון like like like

פעם שלישית שלנו שם, אם אינני טועה...
שעתיים של בייביסיטר מבורך לשלישיה העליזה שנמה את שנתה, שלחו אותנו לערב זוגי נדיר בנונו.

הזמנו מקומות על הבר בגינה הנחמדת שלהם, מסתבר שמדובר על בר מרובע קטן מול עץ לימון... אותי זה שעשע מאד את בעלי קצת עצבן, תכלס מוזר לשבת מול עץ... לקח לו עשר דקות להתאפס על המוזרות, תזכורת כי אנחנו בלי אף ילד\בימבה\בקבוק\מוצץ\חיתול ואף אחד לא צורח לידנו, עשתה את העבודה...

חלקנו: וסילחה אינני זוכרת מחירים...
סלט איכרים, מלפפון עגבניה סלרי ועוד משהו טרי וטעים ברוטב מעולה של אנשובי צלפים וחומץ כלשהו. אהבתי

ופיצת פפרוני - מעולה! טעימה מאד, אך כתמיד היתה לי טיפלה שמנונית מדי וקצת כבדה במוצרלה, אבל את זה ידעתי מראש.

חצי קראף של בלנד הבית, יין אדום קצת צעיר לטעמנו אך עשה את העבודה.

גלידת אגוז לוז לבחור, אני לא מחובבי המתוק.

הכל כולל טיפ הסתכם ב 200 שח מוצדקים ביותר!.

אווירה נעימה, מוזיקה טובה שבחר ה DJ שהיה במקום, בקיצור - אחלה מקום בהחלט נשוב, אולי הפעם לא מול העץ

TheThirdWoman

New member
שאלת התמורה למחיר

כתבת שהסכום מוצדק. במקומות אחרים (חלק מהגולשים ב'רסט' וכו') היה כתוב שהמנות קטנות.
אז הם טעו? או שהמנות קטנות יחסית, אבל טעימות מאד? אשמח לשמוע מה את חושבת (לא ביקרתי בה, פשוט זו מסעדה שאני נתקלת בה לפעמים שאני באזור ואני שוקלת אם להיכנס אליה גם פעם..)

ו י ק י 3

New member
המנות נדיבות והתמחור הוגן, מה שמקפיץ חשבון

כמו ברוב המקומות זה האלכוהול.
&nbsp
פיצות מספיקות ל2-3 אנשים, סלט ל2, כדור גלידה אחד מספיק ל2 אנשים בכיף,
וגם עיקריות מספיקות ל2 אם נורא רוצים לחלוק.
&nbsp

המנות (המצויינות) אינן קטנות כלל וכלל

היינו 3 בוגרים רעבים בעלי תיאבון.
הוזמנו 3 מנות ראשונות, ולהמשך מנת פיצה אחת ומנת פסטה. הכל טעים טעים טעים.
לא התגברנו על העיקריות ויצאנו לדרכנו עם doggy bag.
שווה ביותר.

oreldi

New member
לא רק שהמנות לא קטנות, הן גדולות מהממוצע

הפיצה לדוגמא גדולה יותר מפיצות בג'ויה, דה פפה ואחרות. הרביולי כמהין גם כן מנה גדולה מהממוצע. הפסטה סטנדרטית בגודלה אבל לא קטנה. הייתי שם פעמיים ואחד הדברים שאפשר לציין לזכותם, מלבד האוכל, זו הנדיבות

Noeett

New member
לטעמי המנות גדולות והתמחור סביר

לא אגזים ואומר זול, אבל בהחלט סביר. סלח לי על העצלנות לחפש תפריט ומחירים ברשת.... המנות נדיבות, סלט ופיצה הספיקו לשנינו בשקט, מצד שני שנינו לא אכלנים מאד גדולים ואין מצב שנאכל ארוחה של 2 מנות כל אחד שלא לדבר על 3...

אושר מ

New member
המנות ממש לא קטנות בעיני

ולמרות שאנחנו לוקחים ראשונה ופוקצ'ה לבחור תמיד נשארת פיצה לקחת הביתה.

למעלה