שמונה בכיכר רבין

CherryBlini

New member
שמונה בכיכר רבין

אחרי שקראתי המון ביקורות טובות פה בפורום החלטתי שהגיע הזמן לבקר במקום בעצמי. אספתי כמה חברים וקבענו להפגש במקום לארוחת ערב.
הגעתי ראשונה ואיך שהתיישבתי קיבלתי תפריט ופוקאצ'ה טרייה וחמה עם רסק עגבניות ושמנת חמוצה ליד. פתיחה נחמדה ביותר.
כמה דקות אחרי הגיעה אחת החברות שעזרה לי לסיים את הפוקאצ'ה בעודנו מחכות לזוג הנוסף. איך שסיימנו את הפוקאצ'ה הופיעה עוד אחת על השולחן.
בשלב הזה החלטנו להזמין על מנת שלא לאכול מלא לחם שלא מפסיק להגיע (הפוקאצ'ה, אגב, הייתה מצוינת).
שתינו הזמנו מהספיישל היומי רביולי ברוטב חמאה, מרווה, זוקיני ועגבניות טריות. הרביולי שלי במילוי בטטה ושלה במילוי בזיליקום וגבינת עיזים. בצק הפסטה היה טעים ועדין אבל הרוטב היה קצת מימי מידי לטעמי והיה קצת יותר מידי ממנו (לשם ההשוואה, באורנה ואלה אכלתי טורטליני בטטה ברוטב חמאה ומרווה שהיה מדויק ועדין וקיוויתי למשהו דומה). שני המילויים השתלבו עם הרוטב בצורה טובה.
בעודנו אוכלות הגיע הזוג המאחר, היא הזמינה סלט עוף קר על אורז חם והוא מנת קלאמרי על צזיקי חצילים קלויים. טעמתי משתי המנות, הסלט היה מפתיע ומרענן, הקלאמרי היה חביב. וכמובן, לפני שהגיעו המנות הגיעה עוד פוקאצ'ה.
לקינוח לקחנו מגש קינוחים שמכיל טעימות מכל קינוחי המסעדה: עוגת גבינה מפורקת, בננה מקורמלת, דובדבני אמרנה עם שמנת חמוצה, פאי תפוחים, כפית גדושה מוס שוקולד לכל סועד ומקל מבצק הפוקאצ'ה האלמותי שהפעם הוטבל בסירופ סוכר. הקינוחים היו טעימים מאוד והשתלבו יפה זה בזה (פרט לבננה אותה לא אכלתי עקב סלידה עזה מהפרי).
עם האוכל שתיתי יין הבית ב12 ש"ח, כוס קטנה של יין פשוט, לא מדהים, אבל ב12 ש"ח די שווה.
שאר החבר'ה שתו מים שהגיעו בבקבוק גדול שמולא לבקשתנו.
סה"כ היה טעים ולא יקר- כל מנה עלתה פחות מ50 שח. אחזור בכיף

פעמונט

New member
יש שם מיזוג או שהמקום פתוח?

שאלה מוזרה, אני יודעת, פשוט לא מסוגלת בימים אלו לשבת בחוץ...

CherryBlini

New member
ישבנו בחוץ שם אין מיזוג רק מאוורר גדול

ייתכן שיש מיזוג בפנים, אבל אני חושבת שלא, כי המקום פתוח לחלוטין...

אכלנו שם

ניוקי כתף שהיה מ-צ-ו-ין
ואת סלט העוף על אורז שמאד אהבנו, קליל ומקורי
ג האוכל וגם השירות והחיוכים עשו חשק לחזור

salo22

New member
מקום שבאמת מבשלים בו

ועושים את זה עם הרבה איכפתיות, נכון שהמוצר הסופי לא "יהמם", אבל הוא גם לא אמור להיות כזה. אנחנו מאוד אוהבים את מגש הניגובים, מבחר טעמים קטנים שמוגשים גם הם די בנדיבות, לא תמיד יופיע באופן מפורש בתפריט אבל אפשר לשאול אם יש מצב להכין.. כמובן שלא יודעים מראש מה תכיל המנה, גם את זה אפשר לשאול, אבל מבחינתי ההפתעה זה הכי כיף

החתולית

New member
חייבת לתת למקום צ'אנס נוסף

היינו שם בערב עמוס מאד מאד, והדבר ניכר הן באוכל והן בשירות.

למעלה