צמד דיווחים דרומי - ארוחת בוקר בקפה קפה

פעמונט

New member
צמד דיווחים דרומי - ארוחת בוקר בקפה קפה

שוב הזדמן לי להגיע לבירת הנגב בשעה מוקדמת.

לחברה טובה היה שובר לארוחת בוקר, והיא התעקשה שאכלה ארוחה מצוינת בקפה קפה במרכז וואן.
הסתייגתי קצת אבל קיוויותי שאולי יפתיעו...

הגענו והזמנו ארוחת בוקר זוגית. המקום היה מאוכלס במספר שולחנות בודדים ודי אפלולי... לא הכי מזמין.
הלחמים הגיעו ואיתם המטבלים ואז הסלטים והחביתות.

בין המטבלים היו כמה סוגי גבינה (שביניהן גם קוטג׳ - שבעיני זו בדיחה להגיש כחלק מארוחת בוקר במסעדה), טונה, מעין סלט חצילים ואולי גם ריבה למרות שאני כבר לא זוכרת לגמרי.

התחלנו לאכול ואז חברתי טעמה ממטבל החצילים ופסקה מיד שהוא מקולקל. היא אמרה שהיה לו טעם של משהו שעמד המון זמן בחוץ וכבר התחיל בתהליך של תסיסה. לא התווכחתי וגם לא טעמתי, סומכת עליה לחלוטין בקטע הזה.

קראנו למלצרית והזהרנו שהמטבל מקולקל. תשובתה הייתה שלא יכול להיות כי הם הגישו אותו כבר מספר פעמים ואף אחד לא התלונן.

איך אפשר להגיב לטענה כזו...?

הציעו לנו לבחור מטבל אחר. ביקשנו אבוקדו. המטבל הגיע, גם הוא עם טעם חמוץ ולא אופייני, ודי בלתי אכיל.

בשלב הזה החלטנו לוותר. יש לציין שלא אכלנו כלום מלבד טעימה של המטבלים.

ביקשנו חשבון, שילמנו באמצעות השובר (לאור חוסר ההתייחסות הכללי לחוויה שלנו לא מצאנו לנכון להשאיר טיפ) ויצאנו.

בשום שלב זה לא נראה כאילו זה עניין מישהו ששילמנו על ארוחה שבכלל לא אכלנו. מיותר לציין שלא נחזור.

פעמונט

New member
ארוחת בוקר בכרמים

בהזדמנות אחרת, וכדי לפצות על החוויה העגומה בקפה קפה, הוחלט לנסות את כרמים.

המסעדה מעוצבת בצורה יפה ומסודרת בצורה שמאפשרת פרטיות לכל שולחן ואהבתי את זה.

ועכשיו לאוכל...
בדרך כלל אנחנו רגילות שבארוחות בוקר זוגיות מקבלים עוד כל מיני אקסטרות של מטבלים ובכלל זו ארוחה שמתאימה לזוג וזה מה שאנחנו מזמינות. מעיון בתפריט של כרמים ראינו כי למעשה אין ארוחת בוקר זוגית.

שאלנו את אחת המלצריות שעברה האם יש ארוחת בוקר זוגית.

היא נבחה עלינו שלא והמשיכה בדרכה, כבר התחלה גרועה.

טוב אז פנינו להזמין 2 ארוחות בוקר אישיות. כל החלק של האומלטים היה נראה ממש משעמם - חביתה עם פטריות, חביתה עם פלפלים, חביתה עם חזה אווז וחביתה עם סלמון. לא עניין אותנו אז פנינו לחלק של השקשוקות. הוזמנו 2 שקשוקות בלקניות - שקשוקה עם גבינה פטה וחצילים. נשמע מצוין.

תחילה הגיעה הפוקצ׳ה הבאמת מצויינת של המקום ואיתה מגש אחד של מטבלים. 3 סוגי גבינות, זיתים, טונה, אבוקדו חמאת שום וריבה (ללא חמאה רגילה). חשבתי שעבור ארוחת בוקר אישית כל אחד מקבל ארוחת בוקר אישית, אך לא כך בכרמים. כאן מקבלים ארוחת בוקר זוגית במסווה של 2 אישיות. גם סלט אחד הגיע לחלוקה.

שאלתי אם אמור להגיע עוד מגש מטבלים, התשובה הייתה שלא כי הם עושים ריפיל למגש הקיים.

לא יודעת מה איתכם אבל אותי זה ממש עצבן. לא בגלל המחיר, אלא בגלל הקונספט. אם 2 אנשים מזמינים ארוחת בוקר אישית, אולי אין מקום להכריח אותם לחלוק מטבלים וסלט? אני יודעת שיש אנשים שנרתעים מזה ואני יודעת שאם זו הייתה יותר פגישת עבודה ומפגישה חברית זה לא היה מקובל בכלל.

המטבלים היו סטנדרטים והשקשוקות די לא טעימות. הרוטב היה די חמוץ ומאוד ״רסקי״.
השארתי חצי מנה בצלחת.

באופן כללי השירות היה די חמוץ והאווירה לא נעימה (בדיעבד הבנתי שזה בגלל שלא הייתה מוזיקה).

גם לשם לא נחזור בקרוב.

JewelStone88

New member
הקונספט הזה

שמוזמנות שתי ארוחות בוקר אישיות אבל מגיעה פלטת מטבלים אחת הוא משהו שנתקלתי בו כמעט בכל מקום.
ממש ממש ממששששש מעצבן!!!!!

רזאי

New member
אוי, ממש מבאס.

אמרו לי שארוחת הבוקר היא הארוחה היחידה ששווה לטעום בכרמים, ותכננו ללכת בקרוב

החתולית

New member
נראה שהמלצריות בדרום היו לא נחמדות אליכן

כל הכבוד על כך שלא השארתן טיפ בקפה קפה.

פעמונט

New member
האמת שזה מקרה נדיר וגם לא כל כך נעים