בראנצ' בבלו סקיי - מאכזב

dan dan

New member
בראנצ' בבלו סקיי - מאכזב

מזג האויר היה נהדר כשהגענו בעשר בבוקר שישי (היום) לבראנצ' המדובר.
הגובה והנוף עושים את שלהם, האוכל, זו כבר אופרה אחרת.
במחיר של 120 ש"ח לאדם לפני טיפ, ציפיתי ליותר מאיר אדוני, ולפחות ארוחת בוקר שגרתית של 2 ביצים וסלט.
הארוחה כולל מבחר טפאסים מעניינים וטובים, שמוגשים עם סלסלת לחמים שכללה גם בריוש שלא היה ממש טרי בלשון המעטה. בריוש שהוא לא טרי, חם עם ריח מהביל של חמאה, זה כמו לאכול פלאפל קר. זה פשוט לא זה.
הארוחה כללה בקבוק מים מינרלים שהגיע משום מה פתוח ובטמפרטורת החדר. מי ברז? ממלאים מבקבוקים אחרים? לאדוני הפתרונים.
החיילת הזמינה ארוחת בוקר פריזאית (מעין סנדביץ' שמורכב מקרואסון שבו סלמון וביצה מקושקשת). ביקשה את המקושקשת בצד.
הסירוב היה חד משמעי, ונטען (ספק בהומור ספק ברצינות) שלא ניתן להיעתר לבקשה כי זה הורס את הפרזנטציה של המנה...
סופו של דבר שהמנה הגיעה, ופשוט פתחנו את הקרואסון והוצאנו את המקושקשת. מה היה כ"כ קשה לטבח לעשות את זה בצורה קצת יותר אסתטית? שוב, לאדוני הפתרונים.
לעצמי הזמנתי שקשוקה ירוקה, מנה קצת אנמית שהטעם הבולט בה הגיע משפע עלי הכוזברה שפוזרו מעליה.ירק שאני באופן אישי מת עליו. לטעמי היה חסר איזשהו טאצ' של גבינה כחולה מגוררת ממעל, או טוויסט של גבינה חריפה אחרת שתיתן מעט מליכות וחריפות למנה.
עם הארוחה זכאים גם לשתייה קלה וחמה. מיץ התפוזים למרבה הפלא לא היה סחוט במקום, בכל זאת 120 ש"ח לארוחה, ניתן היה לארח עם מיץ טבעי ולא משהו שהזכיר את תפוזינה בימי הקיץ החמים. החיילת שאלה אם ניתן לקבל שוקו במקום קפה הפוך, ושוב נענתה בשלילה מוחלטת, אבל מכיוון שסה"כ הארוחה הייתה טובה יותר ממה שהיא קיבלה בהלך השבוע בטירונות, בכל זאת היה מדובר בשדרוג.
שורה תחתונה: 240 ש"ח לפני טיפ לארוחת בוקר שהיא טיפה'לה יותר מסטנדרטית, פי 4 מכל מקום אחר, לא משתלם ולא מומלץ.
ניסינו ולא נשוב.

ו י ק י 3

New member
פייי...מבאס..

&nbsp
ממש לא נשמע יותר טוב מכל בית קפה מצוי,
המתבגרת ואני היינו בארקפה, שילמנו פחות מחצי וקיבלנו כמות שאפילו לא סיימנו...כולל מאפים מתוקים לסוף בנוסף ללחם טעים ומתפצח,
הכל טרי טרי והמיצים נסחטים מול עינינו.

גסטרו

New member
מוזר....היינו שם גם עם חילת , המיץ היה סחוט טרי

שוקו לא היה ...היא שתתה כוס מיץ נוספת . קבלנו מילוי נוסף של סלסלת מאפים מתןוקים טריים מעולים והשרות היה מעולה
לא הערת ?
ומים- למיטב זכרוני קבלנו סן פלגרינו עם קרח בכוסות ,
חבל, הייתי כותבת לאדוני בדף הפייסבוק שלו- שיבדוק מה התקלקל בממלכה

dan dan

New member
את בטוחה שהמיץ היה סחוט טבעי?

לשאלתנו, נאמר לנו בפירוש שהמיץ לא סחוט טבעי, והוא אכן לא היה...
מבחינת ריפיל- הם נותנים מהכל, והשירות סבבה, אבל כמה שאני מנסה לכמת את זה, ה-VFM פשוט לא ביחס ישר.
אני משתדל להימנע מהערות, אלא אם מדובר באמת במשהו יוצא דופן לרעה. הערה מכניסה במובן מסוים אנרגיה שלילית למשהו שאמור להיות חיובי מעיקרו. שוב, אם מדובר במשהו קיצוני אז כן, אבל כשהמאזן הכללי הוא חיובי, אני נמנע.
אולי באמת משהו התקלקל בממלכה.... איפוא הימים של כפר רות זוכרת?
ודרך אגב, דגמת את הבראנצ' של האחים?

gitizamler

New member
הייתי שם לפני כחודשיים עם חברה והחוויה שלי הייתה דומה

הלחם לא היה טרי, הקוראסונים גם לא היו טריים וברמה נמוכה. מהסלטים מאוד נהנינו אבל המנות העיקריות (פולנטה וקרפ ממולא בפטריות) היו ממש לא מרשימות...
השירות היה בינוני ומטה, בהחלט לא מה שמצופה ממסעדה של אדוני...חיכינו עשרים דקות לקפה, לא הגישו לנו קיסמי שיניים ומגבונים, התעכבנו הרבה עם החשבון כי פשוט לא היו מלצרים באופק כדי לבקש מהם, כשכבר קיבלנו את החשבון התכוונו לחלוק אותו חצי חצי, אחת מאיתנו הניחה את כרטיס האשראי והמלצרית בלי ששמנו לב ובלי להגיד כלום פשוט לקחה את החשבון וגיהצה הכל מהכרטיס שהונח. בגלל כל העיכובים מאוד מיהרנו ולא היה לנו זמן לבקש לבטל.
לא ממליצה.

למעלה