ביקורת מסעדת GOOMBA" פתח תקווה

32 דקר

New member
ביקורת מסעדת GOOMBA" פתח תקווה

כשארומה פוגשת את זמזם הקריאות במסעדה,
גומבה זה בעצם בר פסטות בשירות עצמי, כאשר את הפסטות מכינים בחדר הפסטות השקוף ,ובקופה יש דוגמאות של הפסטות שנמכרות באותו יום. יש מים חינם לכל סועד בקנקנים ולצידם כוסות וסכו"ם , תבוא, תזמין,תסדר לעצמך שולחן ותשב לאכול.
מזמינים ,משלמים ומקבלים זמזם וכשהמנה מוכנה והזמזם רוטט הסועד ניגש לדלפק המסעדה או דלפק הבר (תלוי מה הזמין) ולוקח את המנה.
היינו 4 סועדים,היא לקחה לזניה (בסיבוב הראשון היתה ממש קפואה באמצע, אז חזרה לסיבוב חימום נוסף ויצאה מושלמת לדיברי הסועדת) ,הוא לקח פיצה עם אנשובי וצלפים, אני לקחתי פסטה פנה ברוטב פטריות וביקשתי תוספת של ארטישוק (7 ש"ח תוספת לחצי ארטישוק שלא הורגש,אפילו חזרתי לדלפק הגשה לבדוק שבאמת היו ארטישוקים וגם לבחור הנחמד לקח זמן לזהות טיפונת ארטישוק בין הפטריות) , והוא הנוסף לקח רביולי ריקוטה עם עגבניות מיובשות . ביחד לקנו גם סלט קיסר עם מלא מלא דברים טעימים.

המקום מתנהל באדיבות ובתיקתוק, מכיוון שהכל נעשה סטייל ארומה אז אין הרבה אינטרקציה עם השירות .
האוכל בהחלט עשוי ברמה טובה פלוס ,האוכל פיצה סירב לחלוק ואני הגעתי לשני שליש מנה והרמתי ידיים ,מנה גדולה ומפנקת עם פסטה שעשויה בול ורוטב שבאמת נאחז בה ולא נמצא בתור אורח שבמקרה נקלע למסיבה .
מהסלט לא נותר כלום,כולם נישנשו ובהחלט יכול להיות מנה לאיש רעב (שאוהב ירקות)
הקינוחים נמצאים בבר בנפרד עם וטרינה שאפשר לראות מה מזמינים, והרוב מגיעים בשני גדלים,אישי וזוגי ,שתכלס האישי זה סוג של כוס אספרסו קטנה וזוגי סוג של גודל כוס תה שמגישים בחומוסיות (בערך) אני לקחתי את השכבות קרמל עם קוקוס קלוי (מ-ת-ו-ק!!) וגם את המשהו פירות יער, טרמיסו שהוא המומלץ ביותר לפי הברמן גרר ויכוח בין המתלבטים ולא הוזמן "כי יש בו קפאין" .

מצרפת תמונות של כל המנות (בקינוחים נגמרה לי הסוללה)
מחירים סבירים ועוד אופציה נפתחה בפתח תקווה שמתפתחת לאט אבל יפה בתחום המסעדות .

תודהעל הדיווח והתמונו...

מצד אחד כתבת שהאוכל עשוי ברמה טובה פלוס אבל הלזניה הגיעה קפואה באמצע (כלומר חוממה במיקרו ככל הנראה) ולא היה זכר לתוספת ארטישוק...
&nbsp
המנות נראות גדולות אבל לזניה קפואה....לא ממש מעורר תאבון...
אולי המנות האחרות היו מוצלחות יותר...
&nbsp
שמעתי שנתפתח גם סניף בראשון לציון.
חברה שביקרה אמרה שהיה טעים...

32 דקר

New member
כי צריך להיות בעד שלום עולמי, לא?

סתם, הקצת ארטישוק כתוספת ומנה אחת מתוך ה5 שכשהוחזרה לתנור ויצאה חמה היתה מעולה לא סותר את הטיב שבהחלט ניכר בשאר המנות .
פעם הבאה בהחלט לא אשלם שם על תוספת ארטישוק או שאבקש אותו בצד וכך אראה באמת מה אקבל ואם אחד מהסועדים שיבואו איתי יזמין לזניה אבקש שישימו דגש על זה שהיא חמה מאוד,אבל שני אלו לא ימנעו ממני להגיע שוב ואני בהחלט מתכננת להגיע שוב-במרחק 2 דק' הליכה מהחדר כושר..ממש מזמין שאכנס לשם יותר

מקום חביב ותו לא. יש רשת ארופאית שכזו

שמוכרות סלטים,פסטות ופיצות שעובדת באותו הקונספט (נתקלתי בה בוינה,בודפשט ובוורשה)
כנראה חיקוי ישראלי קצת פחות מוצלח

VAPIANO

למעט שיטת התשלום שאינה בכרטיס מגנטי שמעבירים בתחנות אלא בתשלום בקופה, ולא צריך לחכות לפסטות בעמידה בעמדה אלא גם קוראים לך עם זמזם. אכלתי אתמול ונהניתי מהפיצות והמלנזנה,מחירים נמוכים משמעותית לעומת מקומות אחרים,וגם אין דמי שירות. VFM מעולה

טואאאוב אתה! בדיוק הרשת הזו

ומסכימה עם כל מילה שכתבת.
יצא לי לאכול שם כמה וכמה פעמים,
הכל טרי,טעים,מנות גדולות ומחירים נמוכים.

32 דקר

New member
את קשוחה כבר אמרתי את זה פעם !

(קשוחה מדהימה)
ברור שאם משווים את זה למשהו אירופאי רוב הסיכויים שהישראלי יכשל .
אבל נגיד אם לא היה לך למה להשוות באירופה,מה היית חושבת על המקום?

אומר לך מה אני הייתי חושבת - שמקום שמגיש אוכל

מוכן מראש, מוקפא ומחומם, הינו פסט פוד ולא מסעדה ברמה טובה. גם אם זה טעים כמו כל פסט פוד.

החתולית

New member
מסכימה עם סבתא רותרות

מדובר בחיקוי לרשת אוכל מהיר אירופאית. אוכל מהיר יכול להיות טעים ומשביע, אבל כנראה שהחיקוי לא מוצלח.

לא קשוחה
פשוט אוהבת אוכל איכותי וטוב

לא הייתי אומרת שזה מקום גרוע..
זה סוג של פאסט פוד כזה.. נחמד..
ברור שזו לא מסעדת שף.. אבל מצד שני גם נתקלתי במקומות מהסוג הזה עם אוכל אכותי יותר.

32 דקר

New member
מחירים:

הסלט 41 ש"ח והרביולי 41 ש"ח
הפסטה שלי 48 ש"ח (תכלס 41 אבל התוספת ארטישוק 7 ש"ח)
הפיצה 38 אם אני זוכרת נכון והקינוחים הרגיל 15ש"ח או 16 והזוגי 26 ש"ח
והקוקטלים 20 ש"ח

FiReBall

New member
VFM מעולה

פסטות טריות, מהיר, נקי, מסודר.
&nbsp
פיצה פפרוני הייתה נחמדה מאוד, וכך גם מנת פסטה והסלט.
&nbsp
קפה הפוך, אגב, עולה לדעתי 4.5 ש"ח.

למעלה