לונדון - הכנות אחרונות

• פותח הנושא viczi
  • פורסם בתאריך

viczi

New member
לונדון - הכנות אחרונות

שלום לפורום הטעים,

אתם לבטח לא זוכרים אך לפני כחצי שנה התחלתי לתכנן ביקור ראשון בלונדון, אחרי יותר מעשור שלא הייתי בחו"ל.
פניתי לכאן בשאלות כלליות וקיבלתי תשובות מאוד יפות ומושקעות, שכמובן עשיתי בהן שימוש (במיוחד בהמלצות על yelp, timeout, opentable).
יש לציין שהאוכל הוא לא הנושא העיקרי של הטיול והמטרה שלי הייתה לשלב ארוחות נחמדות בקרבת מקומות אותם נבקר.
רצינו גם לשלב אוכל בפאבים, במיוחד פאבים היסטוריים.
בימים האחרונים היו כמה דיונים בנושא לונדון שבעקבותם החלטתי לפרסם את הבחירות שלי, כדי לראות אם מישהו יציע לי אופציות יותר מוצלחות במקומות בהם נהיה.

1. אוכל בקרבת מלון:
אנחנו נגור באיזור של Tower, חיפשתי מקומות שבהם ניתן לאכול ארוחת ערב או נשנוש בסוף היום. לרוב לא נוכל ליד המלון אבל תמיד טוב כשיש אופציות.
מצאתי 3 פאבים, 2 יותר קלאסיים ואחד יותר מודרני (Hanged, drawn and quartered, The hoop and graves, Jamies) ומקום של דים סאם של פתוח גם בערב יום ראשון (Ping Pong, כל השאר בסביבה סגור ביום ראשון או נסגר ממש מוקדם).

2. ווסטמינסטר:
ארוחת בוקר - Cellarium Cafe שנמצא בתוך abbey עצמו
ארוחת צהריים - יש מספר פאבים בסביבה של רשת Taylor Walker, כנראה נבחר אחד מהם

3. ארוחת ערב ליד Queen Theather (מחזמר):
לכבוד מחזמר שמתרחש בצרפת (עלובי החיים) החלטנו על מסעדה צרפתית Brasserie Zedel.

4. St. Paul:
ארוחת בוקר - נבחר Bea's of Bloomsbury, עם PAUL כגיבוי.
ארוחת צהריים - Ye Olde Cheshire Cheese
ארוחת ערב (ביום אחר) - יש 2 פאבים היסטוריים בקרבת מקום The Williamson Tavern ו- Ye Olde Watling.

5. Windsor:
ארוחת בוקר - לא מצאנו משהו שווה ויוצא דופן ולכן החלטנו לקנות קפה ומאפים ב-Waterloo (יש שם סניפים של Delice de France, Patisserie Valerie) ונשנש ברכבת.
ארוחת צהריים - נבחר בין 2 פאבים מקומיים - Horse and Groom, Carpenters Arms

6. Warwick Сastle:
ארוחת בוקר - יש ביקורות נחמדות על Bread&Co, כגיבוי יש גם Cafe Nero.
ארוחת צהריים - החלטנו לנשנש בתוך הטירה, בתקווה שלא יהיה ממש גרוע.

7. פורטובלו:
ארוחת בוקר - Le Pain Quotidien וכגיבוי Recipease Jamie Oliver
נשנושים בשוק עצמו - האם שניסיתם ואהבתם?

8. ארוחת ערב ליד Hamleys:
Brindisa – Tapas Bar

9. Greenwich
ארוחת בוקר - The Green Cafe, עם Café Rouge כגיבוי
נשנושים - Paul Rhodes Bakery
ארוחת צהריים - Bianco43, עם Goddards ו-Jamie's Italian כגיבוי.

10. Hampton court
ארוחת בוקר - Henry's kitchen
ארוחת צהריים - לא מצאנו משהו שווה בסביבה, כנראה נוכל בתוך הארמון ונמשיך. אולי לא האוכל לא מצוין אבל המקום ציורי

11. ארוחת ערב מוקדמת לפני האופרה:
רציתי משהו איטלקי ויש הרבה אפשרויות באיזור וקראתי המון ביקורות אבל עדיין היה מאוד קשה להחליט.
לבסוף: Sartori, עם Carluccios כגיבוי

12. Southbank:
ארוחת בוקר: Swan
ארוחת צהריים: הפאב ההיסטורי The George Inn
משם ממשיכים ל-Kensigton וחשבתי לאכול ארוחת צהריים ב- Min Jiang, אבל הביקורות האחרונות ב-yelp ממש מזגזגות...

נותרו לנו 2 ארוחות ערב ללא תוכניות, יום חמישי ויום ראשון (הבעייתי כי יש הרבה מקומות שסגורים).
התוכניות שלנו בימים אלה מסתיימות ב-6-7 בערב, באיזור Westminster/Waterloo ואנחנו יכולים לבחור בכל מקום קרוב יחסית (במרחק של 3-4 תחנות TUBE) לארוחת ערב.
כמו שראיתם, הבחירות שלי די זהירות, הרבה פאבים, קצת צרפתי, קצת איטלקי, דים סאם על קצה המזלג.
ראיתי לשלב יותר מסעדות אסיאתיות והודיות, אבל במעמד בחירה קצת נבהלתי. לדעתי העניין הוא שאין לי יותר מדי ניסיון עם זה בארץ. מבחינת אסיאתיות ביקרתי רק באוימה, מינה טומיי וכמה דים סאמים. אני אוהבת רטבים על בסיס סויה, מעט מתקתקים, רגישה לחריף ורוטב קארי שאכלתי במינה טומיי היה לי כבד מדי.
מבחינת הודיות הייתי רק במסעדה הודית אחת (ההודו הקטנה), שם אכלתי סאמוסה ולחם שממש אהבתי. רוב המנות שם פחות קרצו לי כי יש המון ירקות מבושלים ואני פחות אוהבת את זה. מעדיפה את הירקות שלי טריים.
אשמח לעזרה בבחירת מסעדה ל-2 ארוחות ערב הנ"ל.
חשבתי על אסיאתית והודית או אולי עדיף 2 אסיאתיות.
קיבלתי לא מעט המלצות על yauatcha, אבל לפי RandS המקום די רועש, מה שעלול לפגום בהנאה שלי.
כמו כן, אני מניחה שצריך להזמין מקומות.
יש לנו מספר לא קטן של דברים אליהם צריך להגיע בזמן: סיורים, כניסה למקומות, רכבות. לא הייתי רוצה למהר למסעדה. רוצה להגיע מתי שנוח לי, גם במחיר של מסעדה פחות נחשבת...

אם הגעתם עד הלום - אני מצדיעה

תודה מראש לכל מי שמקדיש זמן ומאמץ לקרוא ולעזור
ויקטוריה

salo22

New member
יופי של עבודה

את עובדת קשה על התוכנית ואני בטוח שיהיה יופי של טיול. מה עם שוקולד ופטיסרי וגלידה ? לגבי המסעדות, לא ברור לי על כמה ימים מדובר, לפחות 12 יום ? אם כי זה חבל על הזמן, כיף גדול. לא להירתע מאוכל "אתני", אני חושב שאת צריכה להוסיף סיני והודי, גם אם זה מרתיע קצת, לנתחיל לעבוד על זה

גם צהריים שניים עם דילים במסעדות יוקרתיות, אתם חייבים את זה לעצמכם ויש יופי של אופציות, אם זה ב 12 יום, יש לכם המון זמן כדי לשלב.
קצת קשה יהיה לכולנו פה לעזור בעניין אוכל הפאבים, אבל זה אפשרי לפתוח לפחות דיון בנושא..
אפשר בבקשה לדעת היכן בדיוק המלון או מה שמו (אפשר גם במסר אם יותר נוח..), זה יעזור למפות אופציות טובות קרובות במיוחד. באיזור טאוור את מתכוונת למצודה ? כשיהיה קצת יותר זמן בהמשך, "ניכנס" יותר לעובי הקורה &quot

viczi

New member
קיוויתי שתגיב

מדובר ב-10 ימים.
נלון במלון שנמצא 2 דקות הליכה מתחנת Aldgate, ברחוב Minories, כ-10 דקות הליכה מ- Tower of London.

לגבי פאבים: נראה ששילבתי מספיק (אלא אם כן יש מקום מיוחד שפספסתי)

לגבי שוקולד, פטיסרי וגלידה - אשמח מאוד מאוד להמלצות! אנחנו חובבי מתוק

לגבי מסעדות אתניות: אשמח אם תוכל להכוון אותי למשהו ספציפי. קראתי הרבה ביקורות אבל פשוט הולכת לאיבוד כי לא מכירה מספיק את הנושא. אני ממש רוצה לפחות מסעדה אסיאתית אחת (לא חייבת סינית) - יפנית, טאילנדית, ווייטנמית.

לגבי מסעדות יוקרתיות: כבר חרגנו מהתקציב הרצוי ולכן סיכמנו לא להתפרע מבחינת האוכל. נשתדל לא לפספס חוויות אבל בהחלט בתכנונים ניסיתי ללכת בעיקר על מקומות עם אוכל במחירים בינוניים. עם זאת, אם יש לך על קצה הלשון כמה המלצות - אשמח לעיין בתפריטים. אולי נבוא לראשונות וקינוחים או איזו התחכמות מן הסוג הזה.

תודה רבה על העזרה, אני מעריכה אותה מאוד

ויקטוריה

salo22

New member
אז ממש תשבו קרוב לריכוז נפלא של הודי\פקיסטני

ותעשו לעצמכם טובה ונסו כמה מקומות שיראו לכם בסביבה הקרובה, אתם פשוט ברי מזל בעניין הזה, גם אם יש חשש מה"לא נודע"
פשוט כוונו למנות פחות חריפות, אם הבנתי נכון הבעייתיות בנושא.
ברדיוס של קילומטר וקצת מהמלון יש לכם את :
Dishoom - 5 Boundary street
מאוד נגישה ונעימה ואני חושב שזו הודית שיהיה לכם נוח מאוד לנסות, כבר סוג של רשת עם כמה מיקומים בעיר
Tayyabs - 83-89 fieldgate street
כבר קצת יותר למתקדמים, אבל עדיין מקום שראוי מאוד לנסות
cafe spice namaste
ממש ממש קרוב, פחות מקילומטר, אולי המעניינת מבין השלושה, אך גם כנראה משמעותית היקרה ביותר, שף די מפורסם, קצת יותר מודרני ומעודן, תפריט באתר שלהם
שימרו לדעתי את DISHOOM כאופציה זמינה בסביבת המלון שלכם, השאר יכול להיות בונוס "

אני חושב שבראסרי זיידל זו בחירה נחמדה מאוד
האוכל שם אמור להיות לא רע בכלל..
אם בענייני פאבים, אולי תוסיפי לעצמך לרשימה אם אתם בסביבה, את Great Queen St כשאתם בסביבה של קובנט גרדן, אולי הזכרת ברשימה המקורית שלך.
אם יש נכונות לנסות דים סאם זול יחסית באיזור צ'יינטאון - Joy king lao מקום לא רע לעניין, ובעיקר כמו שהזכרתי, זול.
אני חושב שיש מסעדות טאפאס מאוד ראויות בלונדון וזה גם סוג ארוחה שונה ונעים לדעתי, באווירה לא מחייבת, אכלנו במקום אחד שנקרא Salt Yard וקיבלתי המלצות גם על Donostia, אם זה מעניין, עדיף להזמין לדעתי מקום מראש לערב.
מתוק : לסמן על המפות את Paul A. Young, Pierre Herme, Patisserie Des Reves, William Curley
כולם ראויים עד מאוד, אך לשים לב שהשוקולד המצויין שתמצאו שם, גם יחסית יקר מאוד.

viczi

New member
כשאחזור מהעבודה אקרא בעיון

תוך כדי שיטוט באתרים של המקומות המוזכרים.

בינתיים יכולה להגיד רק תודה על התשובה המושקעת

viczi

New member
התחלתי לעבור

היום הספקתי רק את החלק ההודי.
דווקא אהבתי את cafe spice namaste

קראתי את התפריט וגם חיפשתי ברשת תמונות של המנות כדי להבין במה מדובר.
המנות שמצאו חן בעיני:
BHAEL POORI
dosa (the original)
VEGETARIAN PLATTER
TANDOORI PLATTER
חלק מזה כנראה נחלוק, להוסיף לזה קינוח מעניין כמו: ASSORTED DESSERT PLATTER

מה אתה אומר?
אני מניחה שב-platters, צריך לבקש מהם לא לשים דברים חריפים במיוחד

salo22

New member
זה נשמע רעיון נפלא

ואני חושב שזו תהיה לכם חווייה מאוד מיוחדת, מקסימום הלך קצת כסף, למרות שיחסית למסעדות הודיות ממוצעות, זו מעט יקרה יותר, אלו מחירים שרחוקים מאוד מאוד מלהיות השקעה קיצונית, יש הרבה יותר מסוכן מזה

londi81

New member
את ממש אדם מתוכנן...

באיזור של הטאוור, יש מסעדה פקיסטנית/הודית - lehore kebab house - פסיכית! קצת כמו מסעדת פועלים, אבל במובן הטוב של המילה.. קצת הארד קור ובכל זאת..
&nbsp
גם מזרחה בואך בריק ליין/שורטדיץ/קולומביה רואד - יש אחלה מקומות - פיצה איסט, story deli, ועוד המון מקומות כיפים בטירוף
&nbsp
אם כבר טאוור - אז אני הייתי עושה ארוחות בבורו מרקט עצמו, וגם בלדנהייל מרקט שנמצא ליד המונומונט..
בעייני איזור סט פול הוא ממש לא אטרקטיבי, כלומר - להכנס לקתדרלה ולצאת.. בטח לא לבלות באזור יום שלם או משהו בסגנון
&nbsp
דים סאם - אני פחות חובבת את פינגפונג, ומצביעה על יאטוצה המההמת או לחליופי עח חויה יותר מסורתית בציינה טאון - בגררד קורנר למשל...
אם את אוהבת איטלקי ונחמד יש בסוהו ברחוב וורדרו את פרינצי המקסימה! לקינוחים ונשנושים.. יש ממול סניף של בוסאבה איט תאי - יש עודמקום תאילנדי (אולי רוזה?) בסוהו עם סניף נוסף בקונרסיאל סטריט ליד בריק ליין - עם אחלה אוכל..
בקיצרו, אני הייתי נותנת קצת מקום לספונטניות בכל זאת.. מקסימום בכל חור יש פרט, עם סנדוויץ צדר וריבת אוכמניות שמחזיר לי חיוך לפנים..
&nbsp
תהנו המון

viczi

New member
כן, ספונטניות זה לא הצד החזק שלי

אני מנסה לראות בזה גם צדדים חיוביים - אפשר לעיין בתפריט מראש, להגיע למקומות שאולי לא הייתי רואה סתם על הדרך, לשמוע המלצות.

אבדוק תפריטים במקומות שציינת באיזור בריק ליין/שורטדיץ/קולומביה רואד.

לגבי בורו מרקט - הפעם הוא יצא מהרשימה לטובת מקומות שהיו יותר אטרקטיביים בעינינו (לא מקומות שקשורים לאוכל). מקווה שנזכה לביקור נוסף בלונדון מתישהו...
לגבי St Paul - אנחנו נבלה באיזור חצי יום. מתוכנן ביקור ארוך בקתדרה עצמה, כולל סיור מודרך שהם מציעים וגם ביקור ב- Temple Church שבאיזור - באותו יום נוכל ארוחת בוקר וארוחת צהריים מוקדמת באיזור.
ביום אחר נגיע לאיזור כי הסיור שבחרנו יוצא משם.

לגבי דים סאם - בחרתי ב-Ping Pong בגלל הקרבה. שוקלת את yauatcha, האם לדעתך חייבים להזמין מקומות לארוחת ערב מראש? גם צ'יינה טאון מחוץ לרשימה הפעם...

ראיתי את Princi עוד בזמן התכנונים ומשום מה היא לא נכנסה לרשימה, אולי בגלל שהיא קצת רחוקה מרוב המקומות בהם נהיה. נשקול אותה לאחד הערבים הפנויים. האם לדעתך יש צורך להזמין מקום?

הסתכלתי באתר של Busaba. נראה נחמד ויש לא מעט סניפים. האם הם טובים למרות היותם רשת?

תודה רבה על התשובה

ויקטוריה

londi81

New member
אני חושבת שזה בעיקר עניין של אופי

מודה שאצלי המקומות המקסימים ביותר הם אלו שהגעתי אליהן במקרה או עם ציפיות נמוכות..
&nbsp
גם לונדון היא עניין של אופי.. אבל בתור מי שגרה שם למעלה משנה (ומכאן הניק שלי) אני אגיד שהיא קודם כל הרבה יותר קטנה ונגישה ממה שהיא נדמית.. והיא גם אחלה עיר לשיטוטים.באלדגייט, אני הייתי פשוט חוזרת מאזיור הסט.. פול דרך הגדה הדרומית כלומר מהטייט דרומה, דרך סאוטארק ובורו (אני מצטערת זו פשוט ההליכה האהובה עליי בעיר).. או לחילופין בחוזר מגרינית - לוקחים את הסירה השטה, ופשוט יורדים בתחנה אחרת על התמזה..
או אם אתם כבר באיזור הסוהו/רואים הצגה.או באיזור אמליס וכאלה - אתם שנייה (או חמש דקות הליכה) מהציינה טאון, שזה האמת בדיוק שלושה-ארבעה רחובות.. כלומר זה לא דברים שמסמנים עליהם וי במונחים של להיות או להיות, אפשר פשוט לעבור דרכם... בעייני בורו מרקט ושווקים אחרים הרבה הרבה יותר נעימים מפורטבלו - אם אתם כבר בפורטבלו, אולי כדאי לקפוץ לצהריים באוטולונגי, בשביל קצת אוכל של בית...
בפרינצי אי אפשר להזמין מקום, זה יותר כמו מזנון...
ןגם קחו בחשבון שאיזור אלדגייט או לא האיזור הכי תיירותי בעולם, והוא גם לא תמיד נעים (גרתי לא רחוק משם) .. כי הוא קצת יורת איזור של משרדים וכאלה..
אבל זה באמת לא משנה - באמת יהיה לכם כיף... אין על לונדון בעולם

viczi

New member
בהחלט עניין של אופי

לעתים הייתי רוצה להיות יותר ספונטנית...

לגור שנה בלונדון נשמע מאוד כיף.

לגבי איזור אלדגייט: אני יודעת שהוא לא תיירותי ובעיקר משרדים. רציתי מלון בלי שטיח וזו הייתה האפשרות הטובה ביותר. גם הקרבה ל- Tower of London קוסמת לי.
כשאת אומרת "לא נעים" האם הכוונה מסוכן?
האם מסוכן לחזור ב-tube ל-Tower Hill או ל-Aldgate בסביבות 10-11 בלילה? האם כדאי לקחת מונית עד המלון במקום?

יש לנו זמן לשיטוטים: באיזור ווסטמיניסטר (כולל הפארקים), לאורך הנהר ומגריניץ' אנחנו אכן מתוכננים לחזור בסירה עד ווסטמיניסטר.

ביאזור Soho או Hamleys אין לנו יותר מדי זמן ואנחנו מעדיפים עוד זמן ב-Hamleys על פני צ'יינה טאון.

אם זה היה תלוי בי: לא הייתי עושה משלבת שווקים בכלל. אני לא אוהבת את הרעש והצפיפות. ואם כבר שוק - אז בעיני בורו הרבה יותר אטרקטיבי. אבל ידיד שאני טסה איתו ממש ממש רוצה פורטובלו ולא רוצה ללכת לשם לבד. אז נאלצתי להתגמש.

תודה שוב על כל העזרה,
ויקטוריה

londi81

New member
שוב זה עניין של אופי

תחושתי ממש לא למסוכן וגם לא ברמה של לקחת מונית למלון.. כמו בכל איזור עבודה ולא מגורים בערב האיזור מתרוקן, בניגוד לאיזורים אחרים של לונדון שהם שוקקי חיים בכל שעות היממה, זו תחושה קצת off - אבל כאמור *עליי* זה לא היה משפיע על ההתנהלות, בטח אם לא הייתי לבד
גילוי נאות - בלילה הראשון שלי בלונדון, הלכתי ממש לאיבוד בדיוק באיזור הזה, כשניסיתי לחזור לבניין המעונות שגרתי בו, והסתבר שכל הזמן הלכתי לכיוון הנגדי, והתבלבלתי בין קומרסיאל רואד לקומרשיאל סטריט - אז יש לי קצת טראומה, מצד שני, בשנה ההיא הלכתי באיזור כל כך הרבה פעמים מאז, ולבד..

ayulli

New member
מחזקת את ההמלצה על פרינצ׳י

אגב, אם אתם פחות בעניין של פחמימות, יש להם שניצל מופלא.
&nbsp
ואם אתם מגיעים לאזור קינג׳ס קרוס, Karop היא פנינה שחבל לפספס (http://www.karpo.co.uk/), ממש מול התחנה מעבר לכביש.

viczi

New member
תודה רבה

הוספתי את princi לרשימת האפשרויות שכולן קרובות יחסית אחת לשניה, כך שיהיה לנו סוג של ספונטניות.
ב-King Cross לא נהיה....

תודה שוב על ההמלצות

Maldini Girl

New member
כמה עניינים

הייתי ביאוןאטאצ׳ה. הייתה ארוחה טובה אך לא מעלפת. לא זכור לי כמקום רועש. האווירה הייתה יופי דווקא. אם בא לכם אסייתית ממליצה בחום על צ׳יינה טאון. פשוט תגיעו ותבחרו מקום ותיכנסו. בביקור הראשון שלי שם היו לי שם שתי ארוחות מעולות באותה מסעדה שלצערי לא זוכרת את שמה. משהו עם sea

בפורטובלו מרקט יש דוכנים של פאסט פוד. לא זכור לי משהו ואו. היה דוכן נקנקיות גרמניות שעשה רושם טוב.

אם הכוונה שהמלון שלכם באזור הטאוור אוף לונדון אז יש שם את בורו מרקט. אמנם פעיל בעיקר סופשים (חמישי-ראשון) אבל הכי כיף לאכול!! הבחור שלי קנה שם סנדוויץ׳ הורס עם נקניקים באחד הדוכנים ויש שם גם דוכן (וגם מסעדה של אותה דוכן) של פיש אנד צ׳יפס (נקרא Fish! אאל״ט) מצויינים!
ובכלל אפשר די להתמלא מלהסתובב שם ולטעום פה גבינה ופה נקניק...

viczi

New member
תודה

מעניין לשמוע דעה אחרת על yauatcha.
ברשת המנות ובעיקר הקינוחים נראים מצוין.
לצ'יינה טאון לצערי לא נגיע.
אם יש לך המלצות לאסייתיות (לאו דווקא סיניות) באיזור שציינתי שנהיה בהם - אשמח מאוד.

אכן המלון באיזור Tower of London

תודה רבה על התגובה

ויקטוריה
גם לבורו מרקט לא נגיע...
מקווה שמתישהו תהיה לנו הזדמנות לבקר בלונדון פעם נוספת ואז...

Maldini Girl

New member
מממ

אני ממש ממליצה שתפנו זמן לבורו מרקט. אני חושבת שזו חוויה כ"כ מדהימה שבאמת לא הייתי מוותרת.
אם דיברת על סוהו אגב\ אז יש שם את את חנות השוקולד של פול יאנג, אכלתי שם SEA SALTED CARAMEL BROWNIE שהיה לא פחות ממושלם.
ממליצה לך בכ"ז לקרוא את הדיווחים שלי מלונדון (מהביקור השני אמנם אבל בכ"ז)
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=551&messageid=176646493

viczi

New member

פול יאנג - הוספתי

לגבי הדיווחים שלך מלונדון:
נכנסתי לקישור ומסתבר שאכן קראתי כי הגבתי לך כבר אז

dinner מאוד קוסמת לי, בעיקר בגלל המנדרינה אבל יקר מדי בפעם זאת...
אולי פעם אחרת...

תודה שוב על ההמלצות

RandS

New member
זו לא ההמלצה הכי הכי שלי

ואני יודעת שהיו פה גם ביקורות פחות נלהבות, אבל דווקא בגלל שאמרת איזה סוג אסייתי את אוהבת בארץ ואת חיבתך לרטבים מתקתקים ורתיעה מחריף, הייתי בכל זאת ממליצה לך על אינמו, שהיא ממש ליד פיקדילי. זה לא האסייתי הכי אותנטי וגם לא הכי מתוחכם, אבל נראה לי שדווקא בגלל זה את יכולה להנות שם בלי לחשוש מהרפתקנות יתר. המלון בו לנתי היה ממש קרוב אליה ורוב הזמן היא לא היתה מלאה כך שלא נראה לי שתהיה לך בעיה למצוא שם מקום מתי שנוח לך.

viczi

New member
תודה רבה, שמרתי כאופציה

כנראה ננסה את yauatcha בלי להזמין מקום מראש (אולי שעה-שעתיים מראש).
נשמור את ההמלצה הזו כגיבוי למקרה שלא יהיה מקום...

למעלה