אוכל בסקוטלנד?

azaria

New member
אוכל בסקוטלנד?

נבלה כשבוע בסקוטלנד.
פחות או יותר: אדינבורו, אינוורנס, סקיי,אדינבורו. (גלזגו לא מצליחה להיכנס בלו"ז.)
האם יש למישהו המלצות בעד מקומות שכדאי לפקוד, או על מקומות שחשוב להיזהר מפניהם?

Princess Lotta

New member
גלזגו עלובה וכעורה, ויתרנו עליה אחרי ששמענו שהיא

ממש לא נחוצה.

אני ובעלי שנינו צמחוניים ולכן 'קהל קשה' אבל דווקא מצאנו אוכל טוב+ בכל מקום שביקרנו בו. ריזוטו, פיצה, המבורגרים (צמחוניים בשבילנו) כמובן בפאבים יש המון נשנושים טעימים, צ'יפס, מטוגנים, שעועית, מטבלים. ארוחות הבוקר מצוינות, דומות לאיריות, עם שעועית אפויה, פטריות מטוגנות, טוסטים, חמאה, קרואסונים עם נוטלה, ביצים ועוד.

השעה מאוחרת ומחר אנו טסים לונציה. אבל אנסה להספיק למצוא תמונות.

מכל מקום, עשינו ירח דבש של שבוע אירלנד שבוע סקוטלנד והספקנו המון. סקוטלנד נפלאה - ראה שרשור הקרדיטים בחתימתי :) תבלו!!!

azaria

New member
תודה.

עיינתי בלינקהקרדיטים המקסים שלך. אחלה דיווח על אירלנד. החזרת לי זכרונות וורודים משבעת החודשים שביליתי שם לפני שניים וחצי עשורים ב"טיול לאחר האוניברסיטה". אפילו יצא לי לעבוד חודשיים באכסניית דואר כמה דלתות ממבשל הבירה בעיירה Killkenny

&nbsp
כתבת איפשהו שם בשירשור שתכתבי גם על סקוטלנד... אבל לא מצאתי. תוכלי לשים פה לינק לדיווח סקוטלנד? (או לכתוב כזה במיוחד עבורי,ועבור הדורות הבאים?
)
אוכל, וטירות, ונופים, ומלונות, וB&B קסומים, וכל טיפ או המלצה אחרת - הכל יתקבל בברכה חמה.
&nbsp
אה, ומזל טוב!

Princess Lotta

New member
אתה צודק! בסוף כנראה שכחתי, אז הנה מספר המלצות/דיס המלצות

אינוורנס - העיר עצמה זה איכס, האטרקציה הגדולה זה מה שמסביב, לוך נס, ההיילנדז וכו'. בעיר התארחנו שני לילות במלון בשם פנטה הוטל או משהו - ממש לא יקר וממש סבבה. ארוחת בוקר עצומה ומאוד מגוונת. היה שם פשוט הכל, אם באוכל עסקינן. מיני מאפים וביצים, נקניקים ובשרים, ירקות ופירות, מתוקים (והרבה). מלון מודרני וחדש או מחודש במיקום נוח. זה היה לפני שנה אז ממליצה לשוב ולבדוק אם טרם סגרתם שם. היינו בפארק/ספארי של ההיילנדז והיה יפיפה עם חיות קסומות והשוס הגדול (!) - פנדה אדומה מהממת. יש שם נופים מאוד יפים ופשוט כיף גדול לטייל שם.

מעבר למלון הזה היינו רק בבי אנד ביז, אני מקווה שאצליח להספיק למצוא לינקים או תמונות כי אני בעבודה ויש לי טיסה עוד כמה שעות...

מקומות שממש אבל מממממממממממשששששש אהבנו בסקוטלנד הם העיירות פורט וויליאם ופיטלוכרי, אגם ואזור לוך נס (המוזיאון ממש מגניב!!),אדינבורו...פרת' גם חביבה מאוד!

ה
של פיצה אקספרס מצוינת אבל כאמור אנחנו לא צרכני מסעדות יוקרה אלא צמחונים על תקציב שחוטאים בג'אנק בחו"ל

מצורפות תמונות מפרת'

Princess Lotta

New member
פורט וויליאם ופיטלוכרי

סליחה על האיכות הירודה, מפאת קוצר הזמן והלחץ מעלה תמונות מהנייד. היפות באמת אצל בעלי

Princess Lotta

New member
דווקא באינברנס, ברציף ליד מקום יציאת ההפלגה

היינו במסעדה ממש ממש טובה. בעלי הזמין המבורגר צמחוני ואני ריזוטו פטריות עם פרמז'ן. המנות היו מעולות! איני זוכרת את שם המסעדה רק שהיא שייכת לרשת מלונות בוטיק נפוצה מאוד באירופה שהלוגו שלהם סגול עם ירח או משהו בסגנון...הנה מצאתי!

http://www.booking.com/hotel/gb/pre...9ef67991efc7a1333fde0b84fb7X1;highlight_room=

וזה המלון שאנחנו היינו בו: פנטה הוטל

http://www.booking.com/hotel/gb/pen...id=81cae383e437f9ef67991efc7a1333fde0b84fb7X3

azaria

New member
ואו!! תודה על המידע. והתמונות... ממש התעללות!

גם ככה כבר קשה לי להמתין עדשנגיע לנופים המשגעים האלה, אבל התמונות שלך הגבירו את הקושי בהרבה.
ממש תודה.
וטיסה נעימה!

azaria

New member
מנסיון של לפני כעשרים שנה, גלזגוממש לא עלובה או כעורה!

אמנם הייתי אז backpacker, שנדד בין אכסניות נוער בקצב של החשק, כי היה לי כל הזמן שבעולם, עד כמה שאיפשר הכסף שצברתי בעבודות סטונטיאליות.... :)
&nbsp
זכורה לי דווקא עיר גדולה אבל עם מרכז תוסס ומלא בבניינים יפים ומעוצבים בסגנון ויקטוריאני או איזו מלכה אחרת... כלומר חזיתות אבן מגולפות וכו.
הכיכר המרכזית לפני בית העירייה המפואר. הקמפוס היפה של האוניברסיטה. שיגעון מקינטוש (לא המחשב, אלא המעצב בעל תהילת עולם,במני המקום). חנויות מפוארות לצד פאבים מקומיים חמים וחברותיים אפילו כלפי זר צעיר שכמוני, ועוד ועוד.
אבל באמת שאחרי אדינבורו וכל מיני מקומות קטנים ברחבי ההילנדס, שלכל אחד יש את הייחוד שלו - כבר לא נשאר לגלזגו משהו מאוד ייחודי להציע.
גם אנחנו החלטנו כנראה לוותר על גלזגו. מבחינתי בצער, אבל מאופן מודע ומחושב.
&nbsp

amity001

New member
באדינברו ליד הרויאל מייל

יש פאב-מסעדה בשם arcade שמגישים גרסה ממש טעימה להאגיס.
מומלץ גם סוגים שונים של פאי בשר של The Piemaker.

bruno01

New member
יש פה כמה דיווחונים שלי

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=551&MessageId=146251907

זה אמנם מ-2010, אבל שירונת השתמשה בזה בהצלחה בשנה שעברה. היא נהנתה במיוחד ב-QUEENS ARMS, וחזרה לשם שוב, אז זו כנראה המלצה מוצלחת במיוחד.

גלזגו לא כעורה כלל וכלל, אבל היא אכן קצת משעממת. אפשר בהחלט לוותר אם אין זמן. (ואני מקנא על סקיי. אני לא הספקתי).

jen711

New member
אני ממליצה לאכול בפאבים

יש שם אוכל טעים וממש לא כזה שנשמע מהשם פאב.

למעלה