לא חוזרת לשם לנצח נצחים- שיין אנד שארפ!

32 דקר

New member
לא חוזרת לשם לנצח נצחים- שיין אנד שארפ!

הקדמה קטנה עלי, אני בעייתית באוכל אבל לא יצא שפסלתי מסעדה על סמך פעם אחת (רק את ה"סלון" של אייל שני ,אבל זה לא בגלל האוכל -המוסיקה הרועשת ודפיקות של הקרפצ'יו ע-ל השולחן יצאתי שבעה אבל עם 3 אדוויל ).

אז הלכתי עם חברה אתמול לשיין אנד שארפ, לאחר שהייתי שם לפני כשנה וקצת עם קבוצת חברים מהעבודה וממש לא נהננו ,גם מהשירות וגם מהאוכל.
בפעם הקודמת כשהתיישבנו ביקשנו להודיע שאני אלרגית לבוטנים שלא יקשטו ת'מנה ושיש חבר עם ציליאק והאם יש מנות שמתאימות לו ..
התגובה של המלצר היתה "אז קיבלתי ת'שולחן של הגריאטרים ..יופי לי" והיינו קצת המומים אבל החלקנו וכל פעם שהגיעה מנה מקושטת בבוטנים והחזרתי אותה עם הערה של "זה לא כי לא אוהבת..זו סכנת חיים אז בבקשה תחליפו ת'מנה ולא סתם תסירו ת'בוטנים וגם..אמרתי לך איך שהתיישבתי " וכמובן יצא שאכלתי אחרונה כי 2 המנות הראשונות והעיקרית יצאו אחרונים " . ובגיזרת האוכל: זוכרת אז שאכלנו את מח עצם ואת הצלעות שהיו ממש ממש לא טעימות ובתור המנה הכמעט הכי יקרה והשארתי חצי ממנה על הצלחת..אומר הכל.

החוויה מאתמול: הגעתי עם חברה,שוב הודעתי למלצר שאני אלרגית לבוטנים וחברה שלי אלרגית לשומשום וההערה של "טוב שלא באתן עם טופס 17 מראש" היתה הכי מפגרת שיש כאילו המלצרים עוברים תדריך איך להיות צינים כלפי אלרגיות.
היא לקחה את הקרפצ'יו ואני את הסלט קייל ,וקיבלתי את סלט הגדו גדו (עם רוטב בוטנים) שמזל שהריח החריף של הרוטב הזכיר לי בוטנים ולא טעמתי ממנו ,והתשובה של המלצר של "זה ממרח ולא בוטן שלם" השאירה אותי עם פה פתוח ועם הערה של -"מילא טעית במנה אבל תעשה טובה ותלך להחליף אותה ואל תחזור ואם בא לך לחזור תביא איתך ת'מנהל" .
קיבלנו מלצר אחר בלי מנהל ובלי כלום.
לעיקריות הזמנו את הקריספי דאק עבורי שהיה מאוד טעים והיא הזמינה נראה לי את האנטריקוט על העצם ואמרה שהבשר ממש היה לא לעיס והיה גם סלט ירוק שרואים שהעלים ראו ימים רעננים יותר, שהיא לקחה ביס קטן ונשארה ממנו אותה כמות כמו שהביאו,ככה אספו מהשולחן - בלי שאלות של האם היה טעים או למה הסלט ומנת הבשר (שנשארה חצי על הצלת) נשארו על הצלחת.. בקיצור - 0 בשירות ואוכל לא משהו.. יש מספיק מסעדות "יקרות" שלא צריכה להתפשר .

דראק,חולה עליך במכבי,אבל כנראה במגרש הקולינארי אתה צריך לעשות שאפלינג מטורף בצוות השחקנים.

32 דקר

New member
באמת? מה הם כבר יכולים לעשות?

מראש מצהירה שאם הם מציעים ארוחת פיצוי- את לוקחת אותה.

החתולית

New member
הם יכולים להתייחס עניינית לדיווח שלך

זה מה שאני מצפה מכל מסעדה אליה אני מפנה בקשה להתייחסות.

קליספרה

New member
פשוט לא יאומן, ויש להם מזל שתפסו אותך ביום רגוע

ממך היית מצפה להוציא מזלג וסכין ולאכול את הראש של המלצר לקינוח

32 דקר

New member
לא נעים, לקחתי חברה לשם בשביל

שתתאפס על הגירושים שלה.. זה מה שהיה חסר לה-דקר אוכלת מלצר (ועם המזל שלי אכל בטח במבה ואני אמות מחנק מלצר לא טעים)
&nbsp
על הקינוחים ויתרנו..עפנו משם היישר לחיבוקו הנעים של כנאפה ושוקו חמים באיזה מקום ביפו.

salo22

New member
אני חושב שמזמן כבר אין לו שום קשר למסעדה

ואני בספק אם גם כשהיה בארץ ממש היה קשור או מעורב מעבר לעיטור שמו. אולי מר יענקלה קורא פה.. ראוי שיעבירו סדנת ניהול ומשמעת רצינית לצוות שלהם, גם באוכל לא יזיק בכלל שישתפרו..

oreldi

New member
בראיון שהיה לא מזמן עם שארפ נכתב כי הוא

כבר לא חלק מהמסעדה.
השירות נשמע נוראי. גם ההתרשמות שלי משני ביקורים שלם היתה של אוכל בינוני, כשהייתי שם קיבלתי בין היתר קריספי דאק יבש,

נשמע ממש גרוע....

איזה חוצפה!!!!
התגובה של המלצרים ממש מפגרת ולא במקום!!!
&nbsp
אני מאוד מקווה שלא השארת טיפ (מלבד הטיפ למלצר שלא יחזור...).
אני חושבת שחבל שלא התלוננתן לבעלים.
אני חושבת שהוא צריך לדעת כיצד העובדים שלו מייצגים (והורסים) את המקום וגם כי המלצרים האלה צריכים לעבוד בעבודה אחרת...
&nbsp
האם שילמתן על המנות שלא אכלתן?....
&nbsp
תודה על האזהרה...משום מה הייתי בטוחה שזאת מסעדה טובה ודיי תכננתי ללכת לשם עם הבן זוג...

אכלתי שם פעם אחת ארוחה אחת

לפני בערך חצי שנה
היה כל כך סתם שאפילו לא טרחתי לכתוב ביקורת.
&nbsp
אני לא הרגשתי כל כך טוב באותו היום והשארתי את רוב המנה שלי בצלחת - גם אני לא נשאלתי בנוגע לסיבה שאני לא אוכלת, אפילו לא הציעו לארוז. לכן, לא משנה כמה המקום הזה קרוב לבית, בעיני הוא ממש לא פונקציה.

למעלה